Prvé narodeniny dcérky. Ako a čo pripraviť na oslavu?

bolulka
13. jan 2008

ahojte, dcerka bude mat coskoro prve narodeniny a ja jej chcem k tejto prilezitosti pripravit patricku oslavu.

dufam, ze sa tu najdu inspiracie na oznamenia, pozvanky, vyzdobu a torticky vhodne pre deticky tohoto veku. 😉

elise
13. jan 2008

bolulka kuk môj album malý mal rôčik v decembri výzdobu som mala blonikovú prestieranie (slávnostný obed) detskými motívmi, cez baloniky som mala serpentínky a každý dostal medajlu s jednotkou lebo sme všetci úspešne zvládli prvý rok, klobúčiky som nezohnama ☹ ale balony s jednotkou boli aj na vchodových dverách a malý mal čestné miesto pod nápisom happy brisdey neviem anglicky tak sa ospravedlnujem 😀 a samozrejme že do torty išiel aj prstom ved to bola jeho torta 😀 a nechýbal nám bublifuk a detské pesničky. a na torte jednotka sviečka

bolulka
autor
13. jan 2008

elise dakujem za inspiracie - zabudla by som na baloniky a bublifuky 😀

moj doterajsi plan je
- pripravit pomocou digiscrapovin oznamenia a pozvanky, ktore budem tlacit na nejaky ozdobny papier
- kupit vyzdobu (teda tie baloniky 😀, z farebnych papierov vyrobit retiazky, ciapky na hlavy,...)
- vyhladat spravny recept na tortu

a viac ma nenapada.. 😕

elise
13. jan 2008

bolulka a hlavne tešiť sa že máš doma veľkú slečnu a budete spolu fúkať prvú sviečku 😎 😎
................a foťááááák nezabudni 😉 😉 😉 😉 😉 😉 prípadne kameru 😉 😉 😉 😉

bolulka
autor
13. jan 2008

castokrat na tie najvecsie samozrejmosti uplne zabudame. fotak je az taka samozrejmost, ze som si ho do harmonogramu nezapisala, a iste by sme na to zabudli.

neviete niekto, kde najdem inspiracie na tie oznamka?

bolulka
autor
16. jan 2008

nikto nic... ??? 😕

ena
16. jan 2008

bolulka: no skus google a vhodne klucove slova 🙂 A budes mat problem vybrat si 🙂
nieco pre inspiraciu
http://images.google.sk/images?hl=sk&q=invitati...

elise
16. jan 2008

bolulka a ešte sme mali na torte aj fontánku, predávajú ju v tesku (zapáli sa ako sviečka a 10 sekunt to ide ako vodotrisk 🙂

biba12
16. jan 2008

Skus dat spravit tortu s jeho fotkou. Robia to v Carrefoure a je to nadherne. Dali sme spravot velikansku tortu synovcovi na 2 narodeniny, mal na nej svoju fotku a este sasov, nejake detske postavicky z marcipanu. Robia to naozaj velmi pekne. Torta mala uspech. Vnutro Ti spravia ake chces, my sme maly cokoladovo-bananove. A stala okolo 600 Sk, ale bola krasna.

kiwuska
16. jan 2008

mam zopar fotiek v albume z nasich 1. narodenin a z torty a vyzdoby. Inac decembrove 2006 babetka maju album len s fotkami z prvych narodenin. isiel cely december ale uz si nepamatam ako ho zuz pomenovala

mikca
16. jan 2008

bolulka holky od nás červencovek dělali dětičkám dorty s kysaný smetany nebo jogurtů a s ovocem as piškotama(určitě ho znáš) a pak je v tom něchali pěkně vamáchat 😀 ..byli moooc pěkný fotečky 😀

jabber
16. jan 2008

já plánuju dceři až jí bude rok (za půl roku 😀 ) nechat udělat body nebo tričko s nápisem 'Mám 1 rok' 🙂

bolulka
autor
17. jan 2008

ena, jeeej dakujem. ani nevies ako som sa v tom googli nahladala a furt som nic nenasla. nepouzivam zrejme spravne klucove slova 😀

no idem pokukat tie stranky a tak.. inak velmi pekne vam dakujem. 😉

helllena
17. jan 2008

Holky, ja koukam, jaka mate krasna alba..klobouk dolu, moc pekne...

dominica
17. jan 2008

kuk sem:

tack

betka007
17. jan 2008

ahojky a nemate niekto nejaky kontakt na cukraren v Prahe? kde by pielki take krasne torty akoposlala odkaz dominica? dik

jabber
17. jan 2008

betka007 - dělá to např. cukrárna Fishr na kulaťáku v Dejvicích 😉

jabber
17. jan 2008

svatebnidorty

betka007
28. jan 2008

jabber dakujem a idem pozriet 🙂

cermonca
28. jan 2008

Je holky ja take uz premyslim nad oslavou 😵 Dort uz mam zamluveny u kamaradky dela krasne 😵 Akorat nevim date ho prckum ochutnat?Ja ji nedavam nic takoveho tak nevim jaky by ten dort mel byt.Taky mi napadlo udela jeden ten piskotovy jak uz psala MIkca.No a u nas ta oslava bude problem jelikou nasi rodice se spolu nesnesiu tak to musime delat na etapy 😠 na druhou stranu budeme slavit dyl 😀
Jo a mam takovy dotaz zvete na oslavu i kamarady?Mala ma dva kamarady tak premyslim ze je pozvu.

danu
5. feb 2008

ahojte baby u nas je to este skoro mame 1 narodky ÁZ 26.6 ale pozna niekto curaren v BA kde by mi spravili nejaku zaujimavu tortu?

lucilka
5. feb 2008

danu, mne sa páči nápad torty s fotkou. Veľmi pekne to vyzerá.
Som z Blavy, zbehnem do Carrefouru v Petržalke.
Neviete mi niektorá poradiť, či tie torty robia priamo v supermarkete? Veľmi tam nechodím, je to od ruky. Dík

ena
5. feb 2008

Danu, my sme mali z cukrarne v Petrzalke.. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

danu
6. feb 2008

Ena take nieco by so chcela len pre dievcatko ale uz mam tipy, cukraren Danela, alebo Ludvik 🙂

ena
6. feb 2008

danu: ta nasa je z Ludvika🙂
inak, skus popozerat na MMB, tam byva fotiek neurekom vselijakych tortovych 🙂

uhlikova09
6. feb 2008

Aj mi už pomaly uvazujeme nad tortami,ale chcela som pre maleho taku tortu co moze aj on-nie ze cokolada....

danu
6. feb 2008

ena diky mrknem 😉

tevova
6. feb 2008

Ja mám v pláne nášmu ročnému oslávencovi urobiť tú s piškótami a vnej bude všetko, čo môže aj on. A moja svokra upečie nejaký super koláč, aby si prišli všetci nasvoje. No a balóny a detské CD s pesničkami . Mám do marca ešte dosť času, ale ak ma napadne niečo zaujímavé, dám vedieť.

ena
6. feb 2008

v tesco maju balony ze happy birthday s cislami, akoze 1st, 2nd.. atd.. 10kusov v sacku

petaba
7. feb 2008

baby kuknite aj sem maju pekne vecicky

partytown

danu
7. feb 2008

dobra stranka a hlavne "vsetko pod jednou strechou" urcite kupim 😉