Riešia vaši manželia oslavu na vaše narodeniny alebo meniny?

bagira89
18. sep 2013

Čaute babeny, len by ma zaujímalo, či existujú manželia, ktorí si vedia uctiť svoju ženu keď má dáky sviatok, aspoň tým že zapália nejakú sviečku, príp. nalejú prípitok alebo hocijakú drobnosť...jasné že nečakám že bude tortu piecť a aj viem že väčšina mužov toto ignoruje...ďakujem

zuzkanik
19. sep 2013

Ja by som bola rada, keby mi manžel s deťmi dopriali na narodeniny deň voľna výlučne pre seba. S tým, že by som nerobila raňajky, obed ani večeru. Maximálne ták pre seba kávu a venovala by som sa iba sebe samej. To by bol pre mňa asi najkrajší darček. 😀 Stalo sa mi to iba raz, že odišli všetci k svokre, aby som mala pokoj, aj to som ich musela uprosiť.

lucinkab
19. sep 2013

ja som s priateľom 3roky. Vždy sa ma snaži prekvapiť. Minulý rok mi dal upiesť tortu v tvare srdca s malými srdiečkami po boku , k tomu som dostala parfem chloe a večeru v reštike. Tento rok sme šli do reštiky na večeru a dostala som nový mobilný telefón. 🙂 Na moje dalšie narodky vo februari kúpil 2 lístky na Depeche mode v BA. Tak sa veľmi teším. Dúfam že v 8mesiaci to ešte zvládnem 😀 😀 😀 a tak naše mimi bude tiež malý depešák... ale čakám aj isto ešte nejaké prekvapko 😉

dai
19. sep 2013

ja si nemyslim ze vaecsina muzov ignoruje sviatky svojej zeny - asi skor len nejaki....
ja som s mojim muzom 13 rokov a este sa nestalo zeby zabudol na moje sviatky a zeby sme to spolu neoslavili - normal je vecera vonku bez deti😉 torta a prekvapenie - to sa odvija od momentalnej situacie ( dostala som od kvetiniek cez sperky po zajazdy, kurz varenia, jazdenia vselico - vazim si vsetko rovnako )... posledne roky zvykne usporiadat aj velku oslavu doma pre najblizsich priatelov - samozrejme ze to robim aj ja na jeho sviatky😉

inak moji rodicia su spolu 38 rokov a moj otec odkedy mamu pozna tak jej vzdy na narodeniny prinesie ruze - zlte😉 je to take ich😉

fra
19. sep 2013

Ha, ha, ha.... minule som mu vopred nepripomenula že mam meniny a absolutne na ne zabudol, darčeky nečakám, ale gratulaciu a pusu áno ... potom som mu to spomenula asi o 3 tyzdne a on bol veľmi udivený, že či som naozaj mala meniny- a to sme spolu už skoro 20 rokov takže by si to teoreticky už mohol pamatať ... ak chcem darček alebo oslavu, musím mu to, že budem mať narodeniny, meniny alebo výročie nenapadne taktne pripomenuť tak tyzden vopred a potom ešte aj tak dva dni vopred ak by predsa len zabudol... podla mna tak funguje mužsky mozog, ja to tomu mojmu vobec nemam za zlé 😉

bianka0111
19. sep 2013

Moj manžel, mi síce neobjedná tortičku, ale pomáha chystat oslavu, uprace a tak...darček tiež vačšinou dostanem....teraz som mala v nedelu narodky, no predtým som mu hovorila nech mi nič nekupuje, lebo potrebujem tehu rifle a to bude darček 🙂 ...ja si skor Vážim, ako sa ku mne chová celý rok, sme spolu zatial 5 rokov, ale hladí ma, bozká, je milý...občasná ruža len tak....a dost často varí romantické večere :--)....to je pre mna doležité....

michaela80
19. sep 2013

Ja mam dnes narodeniny a vcera ked som uspavala malu tak ma starsi vytiahol z postele aj s malou a v obyvacke hralo NKOTB happy birthday , bola tam mini torta so svieckami a cakal ma aj darcek ktory som chcela... ... takze ano vie ma prekvapit aj takto... 🙂 🙂 🙂 🙂

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maribell
19. sep 2013

ja si myslim ze najlepsi darcek je ten co si kupim sama :D ...moj manzel vie presne kedy ma kto narodeniny aj meniny...on ma taku hlavu jak kalkulcka spojena s kalendarom cize toto je jeho silna stranka to ja si to musim zapisovat do kalendara :D ... zagratuluje kupi kvetinu (v kvetinaci lebo som mu povedala ze nech mi kupuje take :D ) ...aaa sem tam ma niekedy zoberie do nakupaku ze nech si cosi vyberiem :D a potom to casto lutuje :D :D

monhla
19. sep 2013

Môj manžel mi každé narodeniny, meniny aj výročie svadby blahoželá. Žiadne veľké dary síce nedostávam, ale kytička bola zatiaľ vždy /a aj čokoláda , kedže som závisláčka na sladkom 😀 /

Neodpustila by som mu, keby mi neblahoželal. Aspoň ruku podať a pár milých slov je znakom slušného vychovania aj medzi cudzími ľuďmi.

fomarik
19. sep 2013

ak ide o moje narodeniny, tak mu ich láskavým slovom pripomeniem a poviem čo mi má kupiť. ( teda vždy poviem, že nič, že stačí pusa), ale dáko sa premôže a kupi bud kvety alebo knihu. Ale prípitok a oficiálne gratulácie, že bla-bla-bla....tak to neriešime. Ale zvykne aj tak poblahoželať, že na konci ťuťu-muťu mi povie, tak to máš k narodeninám 😀 😀 .

simi222
19. sep 2013

jej dievčata tak toto som sa pobavila 😀 tak predsa ta moja laska neni jedina, čo pravidelne zabuda na moj sviatok a ja vždy zurim.Inač mi dopraje všetko a ma ma rad.No mate pravdu on pomalu ani nevie kedy ma on narodeniny 🙂

skoricaxx
19. sep 2013

ahoj
no môj drahý si vždy spomenie a keď už nekupi darček tak aspoň kvetinku vytlačí na tlačiarni, alebo vykuká kedy je nieco v divadle a napíše na papier darčekový poukaz......naposledy som k meninam dostala šarkana
No kvety som ešte za šesť rokov nedostala to sa mu nevidí ako darček vlastne ked sa nám narodila dcérka tak som na požiadanie dostala narcise v kvetináči 😵 😵 😵

monyccka
19. sep 2013

No mojmu by vyhovorka, ze zabudol nepresla. Dnes? Ked ma KAZDY mobil? To je taky problem si dat pripomienku na den vopred, ze osoba,ktou si vazim ma sviatok? No neviem.podla mna je to lenivost, ked sa 'zabudanie' opakuje. V mojom okoli to veru muzi riesia. Dokonca planuju prekvapenia aj dost dlhy cas vopred. Ten moj uz vymyslel kadeco a vzdy to bolo v prvom rade mile, od srdca a vobec tonemuslo byt drahe ani prakticke. Len jeden jediny krat sa nam stalo, ze sme obaja zabudli na vyrocie zoznamenia,ale to sa nam v zivote toho dialo aj na 15 ludi vela, takze sme sa na tom len zasmiali, ked nam to skoro o mesiac doslo 🙂

adkoalauri
19. sep 2013

Ja mu to 3 týždne dopredu pripomínam, vždy končíme tak, že mám povedať, čo má kúpiť, ja mu vymyslím 3 veci a on si z toho vyberie. U nás sa stalo, že som povedala, že na Vianoce nič nechcem, však mám všetko bla-bla a ani jedny ponožky nekúpil 😀 Vtedy som z toho ostala taká hotová, že som si povedala, že už viackrát nepoviem, že nič nechcem. Alebo s ním pôjdem do obchodu a pri platení ho nechám pri kase 😉

shibaba
19. sep 2013

No, milé dámy 🙂 , ja mám na toto SVOKRU. Nikdy si sám nespomenie, lenže on nevie ani dátumy nar. svojich detí, na jeho meniny ho vždy prekvapím nielen malým darčekom, ale aj samotným faktom, že má sviatok 😀 .Aspoň som nositeľkou dobrých správ 🙂 . Dostali ste už niektorá tú istú knihu trikrát? Ja áno, pred rokom : na narodky, na meniny a hurá, aj na Vianoce.Proste si stále spomenul, že som mu NIEČO o tej knihe hovorila?! No, v podstate mal pravdu. Prvýkrát, že takú literatúru nečítam, druhý, že už mi tú knihu predsa raz kúpil , no a tretí, že ma asi porazí 😀 😀 😀 .Našťastie mi vždy pár dní pred sviatkom volá svokruša, opýta sa, čo by som chcela, následne, akože nenápadne zavolá svojmu zábudlivému synáčikovi a ten je potom frajer, ktorý vždy trafí ten správny dar pre mňa 😉

reisi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz