S dvojročným a ročným dieťaťom na svadbe

homolca
23. apr 2019

Boli sme.pozvani na svadbu v juni ... ja sipim katastrofu, manzel je nadseny... boli ste niekto? Ake mate skusenosti?

mam dvojrocneho a rocneho, tak si tak trochu pripadam...rocny este asi ma svadbe nebude chodit, obaja zatial plienky, zaspavaju so mnou, v noci stokrat hore na striedacku)

simca06022011
23. apr 2019

No po pravde, vidím to na večeru a odchod domov... Ja som bola so 4-5r a o nejakej pol 10 sme išli preč, teraz ideme na svadbu, budú tam dve 2-3 ručne a už je dohodnuté kto ich berie domov keď začnú byť unavene" z toľkej zábavy 😏 môže to by individuálne ale ja radšej očakávam najhoršie scenáre, pripravím sa na to, a potom som rada, keď nie sú 😂

lucka12399
23. apr 2019

@homolca co som videla tak na svadbe, tak tam mali malicke deti a boli cca 9-10. Potom ich isli uspat domov a bola pri nich babka.. tak by som to riesila aj ja. Zas ta svadba bola v dedine kde aj oni byvalo.. ak je to dalej tak by som isla domov a uz tam aj ostala s detmi 🙂

stanulienkat
23. apr 2019

Dala by som postrazit rodicom. Deti budu neposedne a vy sa ani nezabavite.

terezka1947
23. apr 2019

Tiez by som ich nechala rodicom....a nemusite byt do konca...uz uvidite podla situacie.

terezka1947
23. apr 2019

Tiez by som ich nechala rodicom....a nemusite byt do konca...uz uvidite podla situacie.

nikiki29
23. apr 2019

Mňa niečo podobné čaká o rok na vlastnej svadbe. Môj syn bude mať 1 rok, deti hostí 2r, 3r, 4r a môj brat 7r ... čo sme sa rozprávali, tak s deťmi pôjdu domov keď bude treba spať, brata si vyrieši moja mama, to má nezaujíma ale čo bude s mojím drobcom netuším. Určite ho bude musieť niekto strážiť a ísť s ním spať.
Ak sa chcete zabávať na svadbe až do rána, dala by som deti strážiť napr. babke, lebo inak sa bude baviť len jeden z vás...

deti95060810
23. apr 2019

my sme tak boli s deťmi na svadbe švagrovi...Najml. sme nechali doma rodičom - bol to ich nápad že sa s malinkou nezabavíme cca 1,5 roka, a troška väčšie deti sme zobrali so sebou. 5 a 3 r. deti sa najskôr zabávali ,potom zaspali na nejakej fotelke...spali do konca svadby... Nadránom sme ich prehodili do taxi a odišli sme domov....cestovali sme cca 40 km .... neľutovali sme.
švagriná mala so sebou malého cca 1r. a mala ho v kočíku.... no asi sa moc nezabavila, ale kočíkoval ho kde kto...takže si aj zatancovala....

jana_vaj
23. apr 2019

Hmmm po pravde, ja by som ich tam nebrala, bo ver, že si tú svadbu ani neužijete. Radšej by som si ich dala postrážiť, najlepšie babkám, ak teda tiež na svadbu nejdu

hettinka
23. apr 2019

@homolca pôjdete, kým deti vydržia, a potom domov. Ja som bola s babatkom v kočíku do 20:00. “Musela” som ist, bola som svedok.
S dcérkou sme boli s 2-ročnou do 23:00 (tancovala o dušu) aj s 3-ročnou ešte dlhšie. Aj na našej svadbe bolo pár malých deti, buď rodičia, alebo babky ich vzali skôr domov.

mogaa
23. apr 2019

Ak ide aj babka a dajú sa v priestoroch svadby prenajať izby - tak uplne super....Pri deťoch sa na izbe môžete prestriedať a zabavia sa všetci...dvojročnému sa bude určite páčiť, zväčša ide z ruky do ruky takže si oddýchnu aj rodičia....

rik01lulaka
23. apr 2019

Ja s mojimi by som nevydržala ani len do večere hádam 🙈 nesla by som uz len kvoli mojim usetrenym nervom ...😂
Strazenie a odklad v mojom pripade nehrozi...teda starsia 3r by to uz dala, ale mlads, zaciatkom jula 1r ta by od revu pukla

tabitana
23. apr 2019

Bola som v septembri pred dvomi rokmi s obidvoma, jeden mal vtedy 3 roky a 3 mesiace a druhy rok a 5 mesiacov. Do ôsmej sa dalo vydržať.. Krásne tancovali atď.... Super bolo.. O ôsmej domov.. Uložila som ich spať, boli K. O., zaspali hneď. Svokra strážila, keby dačo, bola som na telefóne a domov zo svadby sme prišli o pol 5 rano.

mogaa
23. apr 2019

@rik01lulaka ale dala by to aj tá mladšia, prinajhoršom by ju išla babka uspať von v kočíku🙂a staršia by bola s dedkom🙂

rik01lulaka
23. apr 2019

@mogaa našťastie to riešiť nemusím chvalabohu...🙂 lebo neviem či by fungoval plán s kocikom...

elizita
23. apr 2019

Prva dcera bola na svadbe, ked mala 9tyzdnov, druhykrat mesiac na to a potom ako 3r. Na prvej bola v kociku, potom v manduce a ja som sa s nou odpratala o 22,00h. Na druhej sme nasim zaplatili hotel a doniesli sme im malu o 21,00h, mala som ale tu vyhodu, ze ona prespavala v tom veku celu noc. Na 3.svadbe mala vyse 3 rokov, este o 2,30 spievala do mikrofonu a bol problem ju o 3 dostat odtial a to tam od 21,30h uz nemala ziadnych partakov 🙂 O 2 tyzdne ideme na dalsiu svadbu, starsia ma 4r a mladsia bude mat 11tyzdnov. Plan je, ze s mladsou sa tak o 21,00h poberiem na hotel a starsia bude manzelova tanecnica do rana 😀 Neviem si predstavit, ze by som mala deti nechat dom, ved aj pre nich to je zazitok, teda aspon pre tu moju to bol a bude. V babatkovskom veku ich zas nemozem nikde nechat kvoli jedlu. Jasne, ze by to bolo pre nas pohodlnejsie deti odpratat na celu svadbu, ale su nase apatria k nam nech su akekolvek.

danusskaaa
23. apr 2019

Každý jeden rok chodíme na svadby a vždy s deťmi keďže ich nemám komu dať. Buď spali v kociku priamo na svadbe alebo v hoteli kde som s nimi okolo 22 odišla. Prečo sa takto stresujes??? Deti si svadbu užili, hostia tiež- stále s nimi niekto bol a ver či nie boli deti lepšie ako bežné doma. Vždy bolo dobre...

bronik89
23. apr 2019

Ako si môže ročné dieťa svadbu užiť? Nepoviem tak 3-4-5, ktoré aj čo to vydrží???? Ak máš tú možnosť tak by som ich dala niekomu povarovať

alieeenka13
23. apr 2019

V každom období si dieta užije svadbu boli sme s 9 mesačnou na všetko pozerala, b tam hrací kútik, boli sme s ňou do 22, pričom chodí spávať o 19,potom sme s ňou boli ako 11,5 mesačnou no topia svadba, zobrali sme jej odrážadlo, celú svadbu sa prevozila, boli sme do 23, aj ako 18 mesačnú sme ju mali na svadbe, sama si zháňala tanecnikiv. Za mňa v pohode, nepodceňujte deti a dajte aj im niečo zažiť budete aj vy radi spomínať.

matkaleskova
23. apr 2019

@homolca no v tomto pripade to bude asi tak , ze sa napapate chvilku vydrzia a potom domkov 🙂 minimalne ty a manzel moze ostat no ked sa tak tesi, alebo si najdite opatrovanie pre deti 🙂 niekoho z rodiny kto tam nejde alebo kamaratku 🙂)

vilma7
23. apr 2019

Podobnú dilemu som mala aj ja, na svadbu sme boli pozvani koncom augusta, kedy ja mam termin v juni a 2,5 r.syna k tomu. Nevedela som si vôbec realne predstavit, ísť s mimi na svadbu, do hluku, medzi 100vku ludí tesne po šestonedeli. Svadbu preložili na 1.6., nevesta otehotnela, ale zrejme tiez nepôjdeme: drobec sobaš prespí, hluku sa bojí, ja budem necelé 3t pred pôrodom a na tých par hodin mi ten stres nestojí za to. Plus mam tehu cukrovku, takze kolače tabu...
Ty si poznaš dieťatko, okolnosti, ci niekto postrazi, atd.

ivka2711
23. apr 2019

My sme pozvani na svadbu, dcerka vtedy bude mat rok a pol. Uspim ju a dedko bude strazit, hned tam je ubytko, tak kdyby neco vybehnem, tiez so mnou zaspava

mmoni89
23. apr 2019

Svagor mal svadbu ked mladsi syn mal 1,5roka.deti boli u nasich a okolo polnoci som isla domov kedze sa vtedy syn budil este v noci na kojenie.Teraz mal druhy svagor svadbu a chlapco 3 a skoro 5 sme dali tiez k rodicom a bolo to fajn.Pre nich by to ajtak nebolo,ja by som ich len stale sledovala a nemala z toho tiez nic.

janinah
23. apr 2019

na svadbu by som ročné dieťa neťahala kvôli jedinej veci....hluk,hluk a ešte raz hluk...