Sára alebo Mia

emakiki
20. mar 2013

Ahojte, ktoré meno sa Vám viac páči? Manžel chce Miu ja Sáru... nevieme sa dohodnúť a toho času už veľa nie je... 🙂 Na Mii sa mi nepáči, že nemá meniny v kalendári a zdá sa mi to meno také tvrdé... (prosím Vás ak sa Vám otázka nepáči, nekomentujte...ďakujem)

emakiki
autor
12. aug 2013

@liwka a v tom ma kedy? tiez na mariu? to meno vyberal moj manzel, velmi tuzil po Mii a dlho ma teda prehovarat nemusel...aj mne sa paci 🙂

liwka
12. aug 2013

@emakiki vraj na Máriu, čítala som to tu na MK 🙂 u nás som to meno vymyslela ja (už veľmi dávno sa mi páčilo a keď som otehotnela, v momente bolo rozhodnuté) a MM je Marián, tak v podstate má meno po ňom 😀

vvia
12. aug 2013

aj my mame miu. oslavuje na Mariu, teda bude 🙂 kedze uz je zapiana aj v slov.kalend.na Mariu. volame ju Mia, Miuška, Miuš 😅

emakiki
autor
12. aug 2013

a ja som si myslela, ze nie je az tak rozsirene... ale to meno poznam uz davnejsie...je krasne, zaujimave... a citali ste aj vyznam toho mena? chcela som to teraz najst, ale nenasla som...Mia je vraj uspesna sebavedoma zena ktora to v zivote daleko dotiahne...je samostatna a cielavedoma...