Šaty na stužkovú pre útle dievča čo nenosí sukne

tykat
15. sep 2018

Baby poradte...saty pre dievca co nenosi sukne, ani saty...nevie ich nosit... sportovy typ, utla, stihla ale oblieka sa tak po svojom...nohavice (nie rifle) a tricka jednofarebne, tenisky.
Jednoznacne bude mat balerinky na nizkom...o opatkoch ani pocut co ju chapem. A dalej co? Chceme aby sa citila pohodlne a prijemne. Chce mat zakryte plecia, dekolt tiez podla moznosti zakryty. Material, dlzku aj strih si necha poradit. Chceme nieco smrncovne, jednoduche, nie princeznovske. Viete poradit?

martinka13
15. sep 2018

Spolocensky overal. Teraz sú rôzne krásne, ktoré dokonale supluju saty

ziwka
15. sep 2018

@tykat ahoj urcite by som sla na jej mieste do overalu 🙂 byde vynimocna

luci1012
15. sep 2018

neviem či je to vhodné na stužkovú ale v tomto prípade by nebol vhodný nejaký voľný overal, z ktorého by nebolo jasné či sú to šaty, alebo nohavice? 🙂 Na obrázku sú konkrétne šaty ale volila by som nohavice podobného strihu hm? 🙂

macik166
15. sep 2018

overal sa na stužkovú nehodí....len nech si poskúša šaty, určite bude krásna...

dskjhfdlkdjhl
15. sep 2018

Napr. toto je overal a na prvy pohlad vyzera ako saty, takze mozno takymto smerom.

martinka13
15. sep 2018

Podľa mňa je overal super voľba....

luzzia
15. sep 2018

@tykat podla mna dlhe saty az po zem, hore dekolt vobec nemusi byt vystrih alebo prilis odhaleny, su rozne strihy a druhy. a tym, ze bude mat saty az po zem, nebude sa citit ako v sukni, bude to pohodlne. saty vobec nemusia byt take tie princeznickove vycancane s obrovskou suknou, to je uz skor out a gycove. urcite najdete nieco pekne a elegantne, co sa jej aj bude pacit 🙂

zenaajmama
15. sep 2018

@tykat ahoj, prepáč trošku mimo témy, chcem sa spýtať že ty v čom pôjdeš? Budeš mať dlhé alebo kratšie?Idem na stužkovú manželovej dcéry.Niekto tvrdí že si treba dať plesové šaty,niekto že to si majú dať len dievčatá.Tak už neviem.

saslavka73
15. sep 2018

Kostým so širokými nohavicami v pánskom štýle niečo ako Marlen ditrich? Len to by chcelo vysoké boty. Alebo úzke gate a sako, to chce zase ihličky.

zenaajmama
15. sep 2018

Dcéra by si možno mohla dať zvlášť sukňu a k tomu čistý čierny vrch s 3/4 rukávom.Vyrazne náušnice.

zenaajmama
15. sep 2018

Toto je krásna farba

wurka
15. sep 2018

Mala som spoluziacku s podobnym vkusom. Ona mala myslim pribuznu krajcirku, ktora jej usila nohavice a taky slavnostny top k nim, nieco v style kratkeho kimona. Vyzerala skvelo.

ziwka
15. sep 2018

@tykat inak este mi napadlo co tak taky pansky chic kosela a kruhova sukna do pol lytok take tie 50 ci 60 roky pripadne aj po zem vyzera to velmi dobre je to mierne lezerne a pohodlne pod dlhou suknou aj tenisky skryje 🙂 damsky motylik ku tomu nejaky len volne zopnuty cop naboku da sa vselijako obliect aby to bolo vhodne k udalosti a stylove 🙂

zuzana76
15. sep 2018

@martinka13
@ziwka lenze overal vyzaduje topánky na podpatku a ona chce baleriny

zuzana76
15. sep 2018

ja by som isla do dlhej sukne ako na foto vyssie s ciernym topom a mozno nejaky folkovy opasok, ak sa bude hodit a k tomu kludne moze mat baleriny, alebo mozno nieco taketo

https://www.sashe.sk/JaroslavaWurllKocanova/det...

https://www.sashe.sk/JaroslavaWurllKocanova/det...

dai
15. sep 2018

@tykat tiez by som odporucila spolocensky overal ak nechce suknu... ja som mala overal z leskleho satenu na prezlecenie a vyzeralo to podla mna velmi fajn... saty som mala len na slavnosti odovzdavania stuziek

kochanka
15. sep 2018

A co takyto kompromis

terezka1947
15. sep 2018

@tykat ja ti poradím nieco uplne ine
Zober ju do pozicovne spolocenskych siat,vyskusajte tam viacero variant,ona,aj ty uvidis,co bude sediet,pristane,budete mat jasnejšie vo vybere a potom uz mozte hladat nieco podobne v obchodoch

ma77
15. sep 2018

@zenaajmama Dlhe šaty nie tie maju dievčata my mami sme mali kratke šaty alebo kostym mali aj nohavice bluzku dokonca aj triedna malakratke šatky tak skor by som niečo take volila na tvojom mieste nemali sme tam mamu s dlhymi šatmi plesovymi😉

zenaajmama
15. sep 2018

@ma77 ďakujem pekne ☺️

fazulka2016
16. sep 2018

@tykat moja sestra mala na svadbe saty sitw na mieru..velkost tak 32/XXS..mozem zajtra poslat foto..ona ich predava.Aj ja mam par siat na predaj ked pozriete tuto moj bazarik. 🙂

titla
17. sep 2018

Ja som mala stužkovú už dávno (2004), ale jedna moja spolužiačka tiež nechcela šaty a mala na sebe čierne nohavice takého širšieho strihu a a takú slávnostnú tuniku. A vyzeralo to veľmi pekne. So šperkami a vysokými topánkami (čo ale vy nechcete) aj slávnostne.

lacibo
18. sep 2018

@tykat čo tak nejaký retro model - a la Rebelové a pod. širšia áčková sukňa, hore lodičkový výstrih ( žiadny odhalený dekolt), príp. taký top čierny a bohatá sukňa po kolená a k tomu baleríny, po polnoci aj tenisky v pohode, a príp. ešte čelenka..môže vyzerať dobre na útlej dievčine..ja osobne sa aj na ples obliekam v štýle,hlavne nech je to aj pohodlné ( pritom slávnostné), so znakmi určitej ležérnosti, aby som sa necítila upäto..treba len vybrať vhodný model..overal URČITE nie..boli sme dcére v zime na stužkovej , a to mali skôr maminy.. tu jednoznačne šaty!

lacibo
18. sep 2018

@zenaajmama ak môžem poradiť, určite šaty po kolená, "malé čierne" alebo podobné, ja som mala kombinované s čipkou, vyzeralo to super, nie celkom odhalené ruky - rukáv krátky alebo 3/4..k tomu make-up, účes a doplnky - na stužkovú dieťaťa tip-top!🙂

kathy93
18. sep 2018

Čo tak áčková sukňa ak chce balerínky? https://www.miadresses.sk/sukne/smotanova-kveti...

kiwi3
18. sep 2018

mam na predaj tieto dva overly, keby nieco 🙂

eva8
18. sep 2018

prepáčte, že spamujem. Aké šaty sa hodia na stužkovú pre štíhlu mamu dcéry, málo rokov pred päťdesiatkou? Ďakujem

zuzu1304
21. sep 2018

@tykat moje dve spoluziacky mali nohavice a tuniku. Tunika bola strihana zosikma vyzeralo to pekne

tykat
autor
21. sep 2018

@tykat baby dakujem...uz sme boli po obchodoch a dokonca sa dcere nejake aj pacili, dnes ideme tiez na lov tak drzte palce ;)