Sesternica nás nepozvala na svadbu

12. júl 2020

Ahojte baby potrebujem sa vyzalovat a počuť názor ostatných ci je toto normálne.. Nedá mi to spať je mi z toho neskutočne moc smutno mame tiež.. Moja sesternica mala dnes svadbu a nepozvali len mamu otca a mňa nechápem prečo a oni tiež nie nikdy sme nemali s nimi problém dokonca sa v pohode navštevujeme všetko v poriadku.. Dokonca my sme ani nevedeli že ma svadbu ja som to zistila až z fotiek ktoré boli na nete nechápem tento prístup je nám z toho smutno je to podľa vás v poriadku? Je to predsa sesternica sme rodina chápem že tam môže mať koho chce ale neviem si to vysvetliť keď každého z rodiny hej a len náš nie

miskooo1987
13. júl 2020

@makova333 ale ano, len som si to skombinoval s textom co pisala ako odpoved jedna baba, takze tredny odsek ignoruj...

macekovam
13. júl 2020

@makova333 nečítal.. strelil do blba.

evkamotka
15. júl 2020

My sme manzelovu sesternicu s priateľom pozvali. Ked sa brali nasledne oni, nas nepozvali. Co uz. Mohli "vratit" ale chceli radsej viac kamaratov a tak...

katarinka289
30. okt 2020

Mne sa stalo to iste 2x...Boli to ludia,co sa brali polroka po nas a u nas na svadbe boli.To bolo z ich strany uplne trapne.V druhom pripade to bola sesternica,co sa vydavala 7rokov po mne.Jej cela rodina bola na kazdej svadbe u nas(sme 4surodenci).Oni su traja a bola som len na jednej