Snehová vločka - darček pre neterku

4. jan 2023

Dievcata, poradte. Co by som mohla kupit malej neterke? Miluje frozen, zimu, sneh, snehove vlocky. Na vianoce dostala take peciatky a vsade otlaca tu snehovu vlocku. Bude mat coskoro narodeniny. Nedate mi inspiraciu na nejaky predmet, sladkost hocico detske kde moze byt snehova vlocka alebo zimny motiv?
Z frozen uz ma cele kralovstvo, hrnceky frozen asi 4 uz ma tak by som chcela nieco originalne. Dakujem 🙂))

slavkadi
4. jan 2023

Svetelnú reťaz s vločkami (moja má na posteli, kúpili sme cez Vianoce v jednote) alebo rukavicu pre dvoch s vločkou (zo Sashe) alebo knihu Snehová vločka od Benji Davies, alebo šablony na kreslenie vločiek.....

lenicka298
4. jan 2023

Moja sestra vyrába mydielka- teraz robila aj modre vločky- malé aj veľké. Mojej 4 ročnej sa to veľmi páči, že sa môže umývať 😀 ak by si chcela foto napis mi, nechcem robiť reklamu 🙈

puupava15
4. jan 2023

Ak má rada frozen ja môžem ponúknuť zošit s úlohami na suchý zips s motívom frozen. Koľko má dievčatko rôčkov?

puupava15
4. jan 2023

Pripadne pre staršie dievčatko aj s úlohami na suchý zips aj na stieratelnu fixku.

autor
4. jan 2023

Bude mat 5 rokov. Je dost hrava, este velmi pri zositoch a knizkach neobsedi🙂

saxana000
4. jan 2023

Lego frozen?je aj duplo aj mensie friends potrenuje motoriku.

Alebo barbie Elza spievajuca obycajna.minifigurky Frozen.knizku s touto temou aj zupany pyzamka papucky hocico najdes Elza je v kurze uz dlho

Teraz su vypredaje na vianocne osvetlenia urcite najdes aj snehove vlocky na bayerky v pepco Teddy Tesco moze si dat k postielke.

autor
4. jan 2023

Inak ona je taka mala paradnica, je nejaka detska kozmetika pre 5 rocne deti? Frozen sadu uz ale ma. Neviem co ine by mohla mat. Som zufala lebo ona je jedinacik a vsetko ma od vymyslu sveta

basska_b
4. jan 2023

Kludne podla mna aj oblecenie Frozen, su aj kostymy Elzy, to je uz mozno taky gyč 😀 ale moja dcerka bude mat tiez 5 rokov a ked to vidi oprane v sufliku, da si gatky, saty, tricko Frozen. Uz to ma zodrane 😀

slavkadi
4. jan 2023

Tak keď sa rada parádi, sponky s vločkami, sponiek nie je nikdy dosť, alebo čelenku https://www.megaknihy.sk/hracky/3100975-korunka...

petulda333
4. jan 2023

Nedavno v tescu mali krasne saty Elsa,ono to je vraj pyzamo,vzadu maju este vlecku.Nasa ich nosi stale. Takze nieco take

zzzuzzzu
4. jan 2023

... vlockovy klzak alebo sanky a na ne vlockovu deku ❄️ ... Alebo korculky s vlockou ❄️

slavkadi
4. jan 2023

alebo ešte ak nemá tak šperkovnicu Frozen, to sa vždy zíde ak už má veľa ozdôbok.

petulda333
4. jan 2023

Este mi napadlo,co keby ti niekto usil alebo uhackoval snehovu vlocku. Mala by mojkaca

zzzuzzzu
4. jan 2023

... este ma napadlo, ked pises, ze sa rada paradi a ma to byt vlockove ❄️, tak mozno by potesili aj rukavicky, capica, puli alebo hoci aj postelne obliecky s vlockou ❄️ ... Inak znami maju steniatko huskyho a vola sa Vlocka ❄️ (ma taky fliacik ako vlocka nad okom) - to len off topic ma teraz napadlo, nie ako tip na darcek 😉 ...

autor
4. jan 2023

@zzzuzzzu tato ciapocka je krasna. Odkial je?

zzzuzzzu
4. jan 2023
simona20201309
4. jan 2023

Cosiii.... ten zošit je totálna pecka!!!! Určite ho ber!
5r načase aby obsedela. Nič originalnejsie, vhodnejšie a lepšie nenájdeš.

simona20201309
4. jan 2023

@puupava15 skvela práca. Máš aj na iné témy, alebo len tuto?

simona20201309
4. jan 2023

Prepac, ale ciapociek rukaviciek ma už určite na zimu dosť. Moja ma necelé 3r a pri takom zošite obsedi aj 20minut.
K tomu zošitu frozen čokoláda a máš darček ako lusk.

lululilien
4. jan 2023

Ja som teraz kúpila synovej kamarátke k narodeninám takúto magnetickú kresliacu tabuľu. Medzi deťmi obľúbená hračka. Inak páči sa mi aj nápad so svietelnou reťazou s vločkami, da sa kúpiť aj v ikea .. alebo trblietajúce, metalové fixky/farbičky.

jumama
5. jan 2023

Snezitko?

autor
5. jan 2023

@simona20201309 cakala som aj takuto radu :D kazde dieta je ine, ja mam syna v rovnakom veku a je zase total iny ako neterka. Prosim nepoucaj ma, to co ma a vie tvoja dcera v danom veku neznamena ze tak maju vsetky deti. Zosit jej kupovat nebudem, lebo ju poznam.

jumama
5. jan 2023

Kazda princezna potrebuje korunu 🙂 https://www.nasaparty.sk/koruny-a-palicky/korun...

simona20201309
5. jan 2023

Toto bolo poučanie? Pýtala si sa, napísala som svoj názor, že podľa mňa by to bolo super. Tak radšej si nemala reagovať ako ma tu zdzubat za to, že som chcela poradiť.

momi1_1
5. jan 2023

@jumama nooo tak to je nádhera

puupava15
5. jan 2023

@simona20201309 dakyjem za pochvalu. mam aj Krtko, labkova patrola, minnie mouse, masa a medved, poziarnik sám a nejaké vseobecne.

autor
5. jan 2023

@simona20201309 ja si radu vazim ale teda si precitaj po sebe co si napisala.

mamusa123456789
11. jan 2023

V dm majú detskú voňavku frozen