Som pozvaná na svadbu a žiadne šaty mi nesedia

adrianebrooks
28. máj 2020

Ahojte som bezradna,žiadne šaty mi nesedia.Našla som si jednu,uplne jednoduche len sú v zlatej farbe.takej bežovo zlatej no nie uplne svetle.Trochu tmavšie.Myslite si,že taka farba je moc nevhodna na svadbu ako host? :(

kiwi3
28. máj 2020

bezove su uplne bez problemov

tatiana1329
28. máj 2020

Zalezi ako vyzeraju, ci su dlhe alebo kratke... Najlepsie sa opytat priamo nevesty ci je to v poriadku, pretoze tu ti moze 10 bab povedat ze je to ok ale zrovna neveste sa to nebude pacit ze budes mat take saty, chapes... Ja ked som si nebola ista tak som sa radsej opytala...

leuska0910
28. máj 2020

Myslim, ze bezproblemov👍

lylyjana
28. máj 2020

@adrianebrooks v pohode, popripade si este pozri nejaku farebnu brosnu, farebnu kabelku, topanky alebo nejaky doplnok do vlasov, aby si to trochu rozbila, pre svoj lepsi pocit. Alebo normalne posli neveste fotku, ci by s tym bola ok. Ale myslim si, ze ak tie saty nie su dlhe, tak si ta isto nepomylia s nevestou. Jedine, ze by nevesta mala kupene nieco podobne ako popolnocne.

deti95060810
28. máj 2020

načo nevestu zaťažovať hlúposťami typu či sú tieto šaty vhodné na svadbu...😉

deti95060810
28. máj 2020

jasné, prečo by nemohli byť...sú biele? NIE. tak v pohode.

dzejsik
28. máj 2020

@adrianebrooks stačí, že nie sú biele ;)

mirola
28. máj 2020

Postavu mas peknu, ja som bola ten typ, ze mne svadobne saty vobec nepristali a ani to nebol moj styl, necitila som sa pohodlne. Dala som si obycajne kremove saty a svadobnu skunku, predtym riflovu bundu, ked bolo teplo dala som si ju dole. Vyzeralo to podla mna vyborne a citila som sa velmi prijemne. Nad niecim takym si neuvazovala? Mozem ti poslat fotky. A co sa tyka farby vobec neries, dnes je uz vela neviest, ktore nemaju biele saty. Navyse asi aj malo ktora je panna. Kedysi to bol znak prave toho.

kiki68
28. máj 2020

Ja som mala na svadbu kamosom zlato-bezove od stefanel, take riasene cocktailky. A v poho.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iviacik
28. máj 2020

Neviem no, ja by som to tak automaticky nebrala, ze 'pokial nie sú biele, je všetko ok', pretože mnohé svadobné saty su dnes smotanové, krémové, atd. Vela záleží od strihu, aké si chce autorka obliecť. Ja by som sa priamo spytala nevesty.
V každom prípade, je tolko x siat, ktoré by si si ako hosť mohla obliecť, ja by som v ziadnom prípade neriskovala nic, cim by som mohla aj okrajovo zatienit nevestu... Je to JEJ den, ty tam nie si dôležitá.

iviacik
28. máj 2020

@adrianebrooks prepáč a neverím, ze žiadne iné ti nepristali, vid tvoj profil a tvoja postava 🙂

jaass
28. máj 2020

@adrianebrooks za mňa áno 🙂 minule som tiež videla šaty béžovozlate a beriem ich na svadbu ;) su nádherné

adrianebrooks
autor
28. máj 2020

@iviacik pribrala som 7kg a velkost 34 je mi malička a 36 velka :/ skusila som asi 80 šiat..už som fakt bezradna

moor
29. máj 2020

Ja som mala ako svadobné šaty v odtieni zlatisté capucino. Jednoduchý korzetový strih, žiadna "bábika na tortu" s dlhou vlečkou a pod. Určite by som to nebrala tak, že každá nevesta má biele šaty 😉
@adrianebrooks

adrianebrooks
autor
29. máj 2020

@moor Prave preto..no je to svadba oznamena tyzden pred a som jedina rodina-sesternica..kupila som tieto pridu kvoli zraneniu rebier nemozem mat nic obtiahnute na sebe no v inej farbe som nenasla jedine v ciernom :/

laila22
29. máj 2020

@adrianebrooks ale ty si aká kočica. 🙂 Pozrela som Tvoj album a pekne vypadá s vo všetkých ale za mňa oranzove, alebo červené... 🙂

laila22
29. máj 2020

Tieto sú tiež pekneee 🙂

adrianebrooks
autor
29. máj 2020

@laila22 jeej dakujem 🙏🏻 tie oranzove som si povodne mala davat ale zapacili sa veelmi zakaznicke a mna v nich trosicku hnevali tie rebra :/ ale tie su naozaj nadherne,mame mat este jednu svadbu tak tie si dam na tu! 😂

tatiana1329
29. máj 2020

@adrianebrooks su krasne velmi... 😍 Ale neviem ci by som si ich vzala na svadbu... Pripadne skus sem dat fotku tych ciernych... Ked by si k tomu dala bledy opasok alebo tak, to by nebolo fajn?

adrianebrooks
autor
29. máj 2020

@tatiana1329 do tychto si chcem dat opasok nech su uzsie troskuu..uvidim,ked tak to nejak premyslim 😩

tatiana1329
29. máj 2020

@adrianebrooks kde ty chodis na tie krasne saty??? Pozerala som na ten album co baby spominali a do tych oranzovych som sa uplne zamilovala... 😍 Ale pacia sa mi uplne vsetky 🙈 no a keby som si ja mala vybrat medzi ciernymi a bezovymi, beriem cierne... Ale to je moj nazor... Ako sa citis v tych modro bledych co su okolo krku? Tusim predposledne boli... Tie su tiez veeeelmi krasne... V tych ta tiez bolia rebra?

adrianebrooks
autor
29. máj 2020

@tatiana1329 vacsinu siat co som pridala z naseho salonu sú vacsie cisla len ich mam vzadu zaspendelene.Tie modre su az 40tky 🤷🏼‍♀️ Ked nebudem mat zakaznicku poskusam to asi vsetko este raz

tatiana1329
29. máj 2020

@adrianebrooks bol by to problem trochu upravit aby ta to nebolelo a mohla mat take ake sa ti pacia? Ja poznam jeden obchod, tam som si vzdy nasla saty ale byvas daleko, skoda...

moor
29. máj 2020

@adrianebrooks určite by som radšej išla do tých čiernych. A keď tak, oživiť to inou farbou, opaskom, zaujímavým doplnkom...