Stalo sa vám, že manžel zabudol na sviatok?

nikita34
29. aug 2019

Ahojte baby 🙂 Stalo sa Vám, že váš muž zabudol na vaše narodeniny alebo meniny ? Poprípade ospravedlnil sa vám za to alebo niečo ? Ten môj dneska zabudol na meniny a dosť ma to zobralo :/

tosomja
29. aug 2019

Málokedy si spomenul. Neriešila som.

markaterka
29. aug 2019

Môj si tento rok tiež nespomenul, že nám narodeniny. Až večer keď mi volal brat, tak mu trklo. Ospravedlnil sa, zavinsoval mi a hotovo. Neriešili sme to viac.

misinka0611
29. aug 2019

Nie nestalo. Deň ešte neskončil.

ukulela
29. aug 2019

@nikita34 mojmu ked nepripomeniem, ani nevie ... mi inac nemame ani kalendar na stene 🙂

ikonica
29. aug 2019

No nespomenul si na meniny... Ale pripomenula som mu lebo i jeho mama sa tak vola :D

kikaaa444
29. aug 2019

Ja by som sa nad tým netrápila proste muži sú taký a je to u nich kvazi prirodzene že na sviatky zabúdajú 🙂

ajka0207
29. aug 2019

@nikita34 moj bohvie ci vobec vie kedy mam meniny. Nejak to neriesim.

veronikaszabova
29. aug 2019

@nikita34 jasne a nie raz ;) vzdy ho trkne, ked ide na FB a vidi, ze mi tam gratulovali. Vzdy sa nenapadne vytrati a ide nieco kupit 🙂 🙂 🙂 🙂 ja sa vzdy na tom smejem. Ak by nic nekupil, nevadi. Aj mimo menin a narodenim mi donesie kvet, Rafaello (milujem ho).

petkaaa
29. aug 2019

Nie, nestalo sa ani mne ani jemu. V dnešnej dobe je trilión aplikácii na mobil, ktoré pripomenú sviatky. Ak je taký pako že si nevie zapamätať dva sviatky, tak mu takú appku siahni a máš pokoj. Nie každý chlap je taký, že má sviatky na háku alebo je podľa všeobecne zaužívaného “veď chlapi zabúdajú” 😉

saurian
29. aug 2019

Stalo, výnimočne, avšak veľakrát zabudnem ja na jeho sviatok 😂🤣😂

misinka0611
29. aug 2019

@petkaaa 👍👍👍 podľa odpovedí som si začala myslieť už že práveže ten môj je nenormálny, keď nezabúda na moje ani nášho syna sviatky 🤔

cat
29. aug 2019

Nestalo, nikdy. Sme spolu 20 rokov.

sonnenshein
29. aug 2019

Ja som si po dvoch zabudnutych sviatkoch nahodila vsetko do kalendara, a 3 a jeden ked "pred" mi to pripomina. Co mam robit, som ignorant, na rozdiel od MM, ktory moje narodky riesi doslova pol roka vopred...

nikita34
autor
29. aug 2019

Najviac ma zamrzelo, že jeho rodičia mi gratulovali a on nič :/ Uvidím veď deň nekončí. Nepotrebujem žiadne kvety ani nič. Stačí ak by mi potriasol rukou a poprial všetko dobré

janynyna
29. aug 2019

Môj tiež raz zabudol na meniny. A spomenul si keď mi prišla sesternica po dvoch týždňoch osobne zagratulovat. 🤣🤣🤣

podkovickaa
29. aug 2019

@nikita34
Odkedy sme spolu(skoro 4 roky)nebol jediny mesiac aby som na den nasho spoznania nedostala kyticku.Moje sviatky riesi uz mesiac dopredu,ze co potrebujem.Aj ked nic,tak musim rozmyslat co mi chyba.Aspon panvica 😂

jenny257
29. aug 2019

Tak môj vie , že kedy mám narodeniny a meniny ale tak ani jeden to nijak neprežívame, neriešime .

misulkar
29. aug 2019

Ja sa nikdy nezabudnem pripomenúť 😂 aspoň sa vyhnem sklamaniu, že na mňa zabudol. Takto nemá šancu, lebo dopredu vie, že je nejaký "špeciálny" deň. A to nečakám žiadne dary. Chlapi vo všeobecnosti nie sú na dátumy, takže ak chceš aby ti aspoň rukou potriasol, musíš byť priama: zlato, o dva dni mám narodeniny / meniny, poteší ma kvietok a fľaša vína 😁 😂

petulda333
29. aug 2019

Fakt? My sme na moje meniny zabudli obaja,keby mi nasi nezavolali tiez by som nevedela,ze mam. Nic hrozne

0hena0
29. aug 2019

@nikita34 mozno chysta to najlepsie nakoniec 🤗

0hena0
29. aug 2019

@nikita34 bezne zabudam sama na svoje sviatky, ja ich neoslavujem. Oslavujem kazdy den 😂

lenka2710
29. aug 2019

@nikita34 a nielen on,koľkokrát som zabudla ze mám meniny aj ja sama a keby som nemala narodky v deň ako naša mala,tak zabudnem aj na ne 😂 muži málokedy take veci riesia,môj koľkokrát ani nevie aký je den,nieto nejake meniny alebo narodky 😊

janynyna
29. aug 2019
petkaaa
29. aug 2019

@misinka0611
@cat
Buď sme ojedinelé, alebo se nám tady rozmoh takovej nešvar... 😂

thoughtfulweirdo
29. aug 2019

Nie, ale keby sa to stalo, ani by som si asi nevsimla 😅 nepotrpim si na to a odkedy som doma, absolutne nesledujem kalendar a neviem, aky je datum.

kinga181
29. aug 2019

Sme spolu 9 rokov a 2x sa stalo ,že nezabudol. Vždy je odpoveď ,nevedel som čo kúpiť, to sa týka Vianoc,narodenín,menín...

katren
29. aug 2019

@nikita34 sama si objednam darcek a potom mu poviem, ze to mam od neho....neriesim...zabudne, tak zabudne....ved mame tolko inych veci na starosti....povacsine aj tak zbadame obidvaja az vecer, ked deti pospia a nam ostane trochu casu...

mibel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3petka
29. aug 2019

@nikita34 Ak si z tých, ktoré sa zvyknú ofučať tak mu to treba pripomenúť aj v ten deň. Môj nemá kedy na také veci myslieť. Tak mu len oznámim čo a ako je za deň a vymyslíme si spoločný program.

kikusa008
29. aug 2019

Nie som náhodou tvoj chlap? 😂😂Som rada, že si ako tak narodeniny pamätám a nie meniny, tu v Rakúsku sa to neoslavuje vôbec, ani neviem, kedy naše deti majú meniny😂😂😂