Stalo sa vám, že manžel zabudol na sviatok?

nikita34
29. aug 2019

Ahojte baby 🙂 Stalo sa Vám, že váš muž zabudol na vaše narodeniny alebo meniny ? Poprípade ospravedlnil sa vám za to alebo niečo ? Ten môj dneska zabudol na meniny a dosť ma to zobralo :/

eliskadad1
30. aug 2019

@nikita34 aj ja tomu môjmu musím sem tam pripomenúť. podľa mňa je to u chlapoch normálne, oni si na tom až tak nezakladajú ako my ženy, neprežívajú to až tak

petkaaa
30. aug 2019

@martina2ve Tak gratulovať si na Nový rok k narodeninam aj meninám mi tiež príde dosť odveci. Nehovorím o žiadnych daroch, ale myslim si, že zavolať mame/otcovi v deň och narodenín nie je až taký problém alebo niečo, čo by nebolo možné si zapamätať. Pripadne mame na deň matiek. To nie je o daroch, to je o milej spomienke, nie je to nutnosť, je to jednoducho pekné, pripomenúť si, povedať milé slovo.

kvetinka75
30. aug 2019

zabudol a nie raz, nerobím z toho drámu. Človek má toho cez rok dosť, práca, deti, rodina, starosti, termíny lekárov, stane sa. Chlapi si dátumy nepamätá. Čo je dôležité pre nás nie je pre nich. Nebudem zase z komára robiť somára.

kvetinka75
30. aug 2019

ja by som meniny ani neoslavovala, len nejako sa to nie a nie ujať v našich končinách. Nevidím v tom žiadny význam.

barbellka
30. aug 2019

@nikita34 neber si to k srdcu, ak naozaj robi tak vela ako si pisala hore, tak nevnima dni, datumy a nie to este, ake meno je v kalendari 🙂 To sa da pochopit, aj ked ta chapem, ze ti to pride luto..

anickaaa6aaa
30. aug 2019

On nie ale ja som zabudla na jeho meniny.. Jooj dlho mi to pripomínal 😅

jumama
31. aug 2019

Moj muz ma slabost na velke kytice s oranzovou laliou. To je taka, co strasne smrdi, ze radsej nenapadko podstrcite kyticu na balkon a pod. Ked mi ju uz niekolky krat kupil k meninam, hoci som mu to po sviatkoch jemne naznacila, uz si do kalendara meninovo narodeninoveho poznacuje aj kto co ma a nema rad. Lebo muzi su taki. Absolutne zabudlivi. Cest vynimkam, zavidim tak v dobrom, ak takeho mate.

klodike
31. aug 2019

@nikita34 ja meniny vôbec neriešim ak mi to niekto nepripopenie neviem ani kedy majú meniny moje deti. Príde mi to zbytočné precenovany "sviatok"..

misinka0611
31. aug 2019

@klodike To by som nevedela zabudnúť ani keby som chcela, že kedy má moje dieťa meniny :D

alexandraalexandrova
31. aug 2019

@nikita34 uprimne, ja som clovek, ktory si nedokaze zapamatat meniny a narodky nikoho...a som rada ze to moja rodina berie s humorom a nezasypava ma kvoli tomu vycitkami...proste na datumy nemam bunky...neviem ci je to pripad tvojho muza, este do vecera ta moze kludne prekvapit, nie? 🙂

simca06022011
31. aug 2019

😂