Svadba bez svedkov?

levicat
13. sep 2020

Ahojte baby chcem sa opýtať. Mam mat svadbu ale nemám svedkov. Svadba bude len pri dvoch svedkoch. Teraz potom v kostole normálna keď tento koronachaos ústane. No bohužiaľ nemám svedkov všetci sú mimo sk. A asi sa znovu uzavrú hranice🙈. Co teraz.? Svadbu chceme mať na matrike.

sissy27
13. sep 2020

@levicat zohnať iných svedkov? Snáď poznáte dvoch ľudí z okolia.

karhu
13. sep 2020

ak to nemusia byt kamarati dohodni sa so zamestnancami uradu, mozno sa najdu dvaja ochotni tam🙂

ckatka
13. sep 2020

Svedok môže byť aj zamestnanec mestského úradu. Spýtajte sa na matrike.

kallanchoe
13. sep 2020

Myslím,že za nejaký poplatok sa dá mať svedkov z matriky

cacianka
13. sep 2020

Sestra brat sused kolega....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
13. sep 2020

@levicat susedia?

levicat
autor
13. sep 2020

Strašne uvažujem kolegyňa sa so mnou strieda takže ta nemoze🤣 susedu nepoznám sme sa presťahovali nedávno. Kamošky sú rozlietane kade tade. Čistá katastrofa 🤣 sestra v UK. Ako sranda strašná 🤷‍♀️🙈. Zohnať niekoho. Ja som sa presťahovala teraz kde nikoho poriadne nepoznám. Snažíme sa to dáko vymyslieť.

levicat
autor
13. sep 2020

@viestta hej viem si predstaviť v ten deň pred matrikou zastaviť dakoho na ulici 🙈 hej nejdeš mi za svedka 🤣🤣

kubkovamama
13. sep 2020

@levicat no a co?Kamoska tak mala,pristavili par na ulici pred uradom,pre sobas sa rozhodli den pred.Dotycni uplne v pohode,vsetci z toho mali srandu a boli radi.My sme mali tiez iba svedkov,ja naj kolegynu som oslovila tyzden pred a manzel kamarata az 3 dni vopred.Rodinu sme nechceli do toho miesat.Na matrike ti tiez pojdu zamestnanci,len musite si to v predstihu vybavit.

ukulela
13. sep 2020

@levicat však ti napísali riešenie. Svedkovia z úradu. Zavolaj na matriku a opýtaj sa.

hors
13. sep 2020

@levicat ja som mala ako ty. Ja som to na matrike povedala ze nemáme nikoho za svedka a ponúkli mi kolegine s úradu. Ze občas sa stane ze niekto nemá svedkov tak mu poskytnú MU niekoho kto chce a ma čas.

marikost
13. sep 2020

rodicia?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
13. sep 2020

Napis kde žiješ a osliv tu baby na Mk

smitjan
13. sep 2020

Ale ved keby si nejakym kamoskam napisala, tak myslim, ze jeden den by si nejako nasli nie? Predsa len toto nie je prilezitost, ktora sa deje kazdu chvilu 🙂

levicat
autor
14. sep 2020

@levicat ďakujem baby už som to vyriešila 😘

akinom0077
14. sep 2020

@levicat nezavru sa hranice

poraditsa
4. dec 2020

@levicat vraj uz nemusia byt svedkovia na svadbe