Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Svadba - Chudnutie po cisárskom reze

cinderelka
18. mar 2019

Ahojte babule, chcem sa Vás opýtať, aké máte typy, triky na chudnutie po cisárskom a mliečko ste stále mali a za aký čas sa Vám to podarilo... Prosím Vás, hejterské dámy si odpustite komentáre, ďakujem... Budem sa vydávať za polroka, či s tým stíham niečo spraviť alebo si mám radšej pozerať šaty, čo mi zakryjú bruško 😃 prišli sme domov z pôrodnice a ostalo mi 11 kilo... ak máte typ aj na jedálniček, semka s ním 🙂

vikusjk
18. mar 2019

Mne zabera 90 dnovka, jes v podstate takmer vsetko (aj sladke 🙂 ), len musis dodrziavat rozpis dni, kedy a co s cim kombinovat. Drzala som ju pred 7 rokmi, potom pred troma a dnes zacinam znova. Nejako sa casom vzdy rozpapam a kysnem 😅 Ak zapojis pohyb, mozno striedmejsie porcie jedla, vynechas ozaj nezdrave kaloricke bomby, tak to pojde aj bez nejakej prisnej diety dole a za pol roka si na svojej povodnej vahe ;)

weronca22
18. mar 2019

Da sa to😉 ja som mala +15kg po porode a do pol roka som mala este menej ako bolo pred otehotenim. Vela kojit - jediny moj tip🙈 jedla som uplne vsetko, necvicila.. Nejak to slo samo🙂

ajka0207
18. mar 2019

@cinderelka je.dost mozne ze 11. kil za pol rpka zide aj bez snahy. Ja som od príchodu z porodnice do pol roka malej schudla 14 kil ale teda kojila som.

cinderelka
autor
18. mar 2019

Ja by som baby kojilaaaa, ale nerobí sa mi toľko mliečka, koľko malá spotrebuje... takže musím prikrmovať cievkou... a už som skúšala fakt všeličo jesť na podporu a ani nie som v strese... tak jednoducho sa mi asi viacej netvorí a musím sa s tým zmieriť... ale kojím poctivo 🙂 neviem, že či mi to spravili tým, že babätko mi nedali priložiť hneď po cisárskom, ale až na druhý deň, lebo grckalo vodu... mne by ani nevadilo, keby mi boky ostali... ale to bruchooo 😕 to nech ide preč... len som čítala, že žiadne cviky do troch mesiacov určite...

ajka0207
18. mar 2019

@cinderelka a kojis na poziadanie? Kolko tyzdnov ma babatko?

stankadu
18. mar 2019

no ale spoliehať sa na to nedá, teda že od kojenia sa chudne. Ja som kojila obe dcéry do ich 1. narodenín ale kilá ani za svet dole. 🙂 A to som vela nepribrala, pri jednej 12 kg a pri druhej 8kg.
Skús sa opýtať doktora alebo fyzioterapeuta, kedy môžeš začať cvičiť. Mne v nemocnici povedali, že po 6-sto nedelí môžem, alebo ked ma to nebude bolieť.

cinderelka
autor
19. mar 2019

@ajka0207 áno 🙂 ale bábenko mi pýta tak každé 2-3 hodiny... nie častiejšie... 4 týždne máme... ja viem, že je to asi aj skoro, ale zaujíma ma to, čo sa s tým dá robiť a kedy 🙂

cinderelka
autor
19. mar 2019

@stankadu veď toto...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli