Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Svadba september/október?

vierka112
7. jún 2018
Ahoj chcem spytata na svadbu v septembri októbri je este teplo mali ste niekto .... neni uz zima
beky1813
7. jún 2018
Mas to 50 na 50. Ved ak ju chces na Slovensku, tak hadam vies, ake pocasie byva
hennyinnsbruck
7. jún 2018
Ja som mala v Oktobri pred par rokmi a idealne pocasie 😊
dzulik_
7. jún 2018
My sme mali vlani v polke októbra a bolo krásne teplo, nepršalo, nefúkalo.. ale napr. mesiac pred nami v septembri bolo škaredo, pršalo 😉
dominika126
7. jún 2018
My sme mali min.rok v polke septembra. Rano lialo,ale potom sa krasne vyjasnilo,nebolo ani moc teplo,ani zima.
Svagrovci mali 3tyzdne po nas a oni uz mali zimu.
Tazko je spoliehat sa na pocasie v danom mesiaci. Tak,ako moze byt krasny,teply,slnecny september/oktober, tak moze.byt uprsany, uzimeny jul. Moj skromny nazor je,ze radsej chladnejsie ako horucava,len nech neprsi 🙂
dzina007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domidee23
7. jún 2018
Ja som mala tiez v októbri,prvá bola 17.10.2014 a druhá bola 20.10.2017 . A bolo príjemne,ani teplo ani zima 😉
bona
7. jún 2018
Takisto som sa vydavala v oktobri, 18.10.2008. Cely tyzden pred svadbou lialo, skaredo..v sobotu vyslo slnko a bolo nadherne, ukazkove teplejsie jesenne pocasie, ktore potom este asi tyzden pretrvalo. Ale v zasade je to "loteria", bud bude pekne pocasie alebo nie..😉 Sestra sa vydavala 11.juna pred 2 rokmi, zima na bundy sice nebola, ale trochu poprchalo, slnko vyslo, az ked sme prisli na hostinu..ale fotky ma krasne aj tak..😉 Samozrejme, ze vie to vela veci ovplyvnit, ale zas to treba brat tak, ze to, ako je vonku, nie je to uplne najdolezitejsie..😉
dzina007
7. jún 2018
My sme mali 13.10 svadbu a bola parada. Mala som pre istotu pripravenu pelerinu a dazdnik ale nebolo treba.
Ale ludia neboli vycerpani od tepla,kolace sa neroztekali. V sale bola v pohode teplota aj bez klimy.
belllinka
7. jún 2018
@vierka112 Co si sa sem prestahovala od polarneho kruhu, ze netusis, ake tu mavame pocasie v oktobri? Zasnem 🙏
belllinka
7. jún 2018
Ale vazne, 6.10. 2018 bude hnusne, bude prsat, ale kludne si naplanujte svadbu na 13.10. 2018, to bude krasne slnecno.
pininka
7. jún 2018
Poslednu dobu byva stale krasne praveze v oktobri. September je uz dost nestaly. My sme mali pres 12 rokmi svadbu 16.9 a bolo tak krasne a horuco, uplne ako v lete.
buducanevesta12
7. jún 2018
My sme mali v septembri a bolo krásne teplé počasie...o 2 týždne na to sa vydávala kamoska a pršalo pomaly cely den...bola som na svadbe už aj v októbri a bolo teplo..to ti nikto takto nepovie lebo môže aj nemusí byť pekne. To máš ako keby v lete kedy tiež nevieš či náhodou z horúčavy nesprchne.
kika831
7. jún 2018
@vierka112 pocasie si bohuzial nevyberieme- vzdy je to risk. Moj ujo mal svadbu v oktobri a bolo prekrasne slnecne pocasie, kamoska mala cez prazdniny a prsalo, fucalo. Ale ten september byva este relativne stale pocasie . ☀️🌤
petagal
7. jún 2018
Zažila som svadbu v lete, kedy pršalo, aj keď sme sa od horúčavy roztekali, sama som mala svadbu v októbri a síce nesvietilo slnko, ale nepršalo a bola príjemná klíma. Osobne sa radšej troška prioblečiem ako sa mám kúpať vo vlastnom pote
timilv
7. jún 2018
My sme mali pred dvomi rokmi 10.9. a bol to najhorúcejší deň za celý september 😂 proste ako naschvál... Tiež sme si dávali september, že už nebude tak teplo a cez odobierku z nás tieklo (bolo okolo 35stupňov) 😉 ale na druhej strane, všetky ostatné víkendy u nás vtedy pršalo, takže sme nedopadli až tak zle... Lebo čo sa svadby týka, radšej nech mi je teplo ako zmoknúť 🙂
boglarkaszabova
7. jún 2018
My sme mali 16.9.2017 z piatka na sobotu celu noc prsalo este aj v sobotu rano do cca 10:00 potom ako keby sa svet vymenil po 10:00 svieto slnko a bolo krasne teplucko 🙂🙂😍 na zaciatku oktobra.je.zase babie leto ako sa hovori takze tiez prijemne teplo bolo ked sme boli na svadbe
uriva
7. jún 2018
My sme mali na 6. októbra v 2012 a bolo krásne 25 stupňov, deň na to sa rozpršalo a bolo 11 stupňov. V rodine sme mali svadbu aj v 2014 koncom septembra - 27. a bolo rovnako - cca 25 stupňov, ale zrána bolo dosť oblačno, ale popoludní sa celkom vyčasilo. Ale súhlasím s tým, že v posledných rokoch, keďže mávame výročia sobáša a tak, tak október je naozaj dosť dobré počasie oproti septembru a celkovo aj letu. Ale na to sa spoľahnúť nedá no, s tým počasím je to vždy také otázne. Podľa mňa je jediná istota pekného počasia a tepla jedine jún 🙂, čo tam pozorujem posledné roky.
sasesoe
7. jún 2018
@vierka112 myslim ze pocasie si nevyberies, aj v july/augeste mozete chytit akurat burkovy den. My sme mali 8.9 a bolo nadherne. Druhy termin sme mali mesiac nato, (ked sme riesili este saly) ale tak "uvedomila" som si ten den, boli sme na vylete a tiez bolo nadherne. Len zarucene to nemas nikdy...
lula313
7. jún 2018
My sme mali 28.10. A žiaľ nám prsalo. Keďže sme mali pred obradom svadobne fotenie, tak to bolo nič moc teda, počas gratulácií nad nami ocino držal dáždnik. Vraj bolo zima okolo 10 stupňov, ale mne od vzrušenia bolo tak teplo, že som si aj silonky musela dat dole😀
sense
7. jún 2018
Mali sme svadbu 11.10 a bolo 25 st a cely tyzden predtym dazd a chladno...takze je to 50/50
nikuska9284
7. jún 2018
Mali sme mali 10.9. a bolo neskutočne horúco. Okolo 30 stupňov, krásne počasie, až na to teplo. Pri obrade mi stekal pot po chrbte 🙂)))) a svedok, ten sa celý čas utieral vreckovkou. Som si myslela, že v kostole to bude lepšie a trošku nás schladí, mi nedošlo, že v drevenom to tak nie je 🙂)))))))))), ale za to krásne fotky a všetko.
nikuska9284
7. jún 2018
@timilv my tiež presne v ten deň 🙂
tina1988
7. jún 2018
Svadbu sme mali 12. oktobra a pocasie sme mali krasne 🙂
lucykelly
7. jún 2018
my budeme mať koncom septembra, tak som zvedavá, ako to vyjde 🙂
kintina1
7. jún 2018
My sme mali napr. az 25 novembra minuly rok a pocasie bolo super , sice bolo troska chladnejsie ale slniecko sa na nas usmialo 🙂
terezka1947
7. jún 2018
25.9.bolo pekne...aj teplo,tak akurat na svadbu,hosti,aj kolace,xi
katrin69
7. jún 2018
27.9. mali sme pekne, slnko svietilo ako besné a aj teplúčko bolo 🙂
vierka112
autor
7. jún 2018
Ďakujem vam všetkých ste úžasné chcela som len.poradiť ci je.lepšii september alebo október viem ze pocasie neplánujeme podla seba ale prosím blbe komentáre si nechajte pre seba neni som na nezvedava ... dakujem
matos2017
7. jún 2018
Ja som mala pred par rokmi v septembri- nali sme kosu.Fotograf nam vravel nech sa usmievame a nam drkotali zuby od zimy.Tyzden pred nami mal bratranec a oni mali poriadne peklo. Takze to je otazne.Pozri sa na to aj s inej stranky ak bude horuco hostia sa budu zasivat niekde v tieni alebo v prievane, ak zima tak sa budu skor zabavat.
jaroy
7. jún 2018
ja som mal 1.10. a teplo, paradne, najkrajsie pocasie z celeho roku bolo. 😝

Tu začni písať odpoveď...

Odošli