Svadba v 17. týždni tehotenstva

27. apr 2020

Ahojte, mame s partnerom naplanovanu svadbu, drobny problem vsak je, ze som ostala necakane tehotna (tesime sa pravdaze) ,ale ja som sa nikdy nechcela tehotna vydavat. Mam pocit, ze tehotna si svadbu uzit nemoze, nemoze pit, brusko obmedzuje pri tancovani (v den svadby by som mala byt v nejakom 17tt), ze saty nevyzeraju pekne a nedaju sa zohnat take, aby to vyzeralo pekne... Skratka mam z toho depku :( Na partnerovi vidim, ze je sklamany z mojho nastavenia, ale ja si neviem pomoct a neviem co mam robit.
Mali ste niektora svadbu tehotna a uzili ste si ju? Zopakovali by ste to? Ake ste mali saty? Viem, ze je to vela otazok, ale myslim, ze sirsi nazor a hlavne zienok, ktore tym presli mi skor pomozu sa rozhodnut.
Dakujem krasne predom🙂

lienka.7
28. apr 2020

Je to diskusia, tak prepac ze ti tu nedrukujem. Kazdopadne ked si chces svadbu uzit s alkoholom a tancovanim, potom nechapem tvoju potrebu sa pytat. To uz si vlastne potom rozhodnuta, ci? 🤔🤔🤔
Taktiez ti baby napisali, ze je to individualne.
U teba by mala byt zakladna otazka, ci ti je prednejsie sa vydat (a ano, s malymi obmedzeniami) alebo sa "vyblaznit". Lebo vydavat sa da aj tyzden pred porodom 😉😉😉

marcella6
28. apr 2020

Ja som sa vydávala v 6tom mesiaci. No svadbu som zbuchala behom 2 týždňov 😁 ale u nás to bolo iné... Ja som veľkú svadbu robiť nemohla,mala som smútok. Tiež nie som typ na tancovanie... Ale inak čisto zo svadbou s bruškom nehľadiac na to,že som mala smútok som bola spokojná. Podľa mňa nevesty s bruškom sú krásne.

marcella6
28. apr 2020

Ale chápem, teraz sú v móde preperličkované svadby a každá nevesta chce byť typ top najkrajšia... Ja som ešte z tých jednoduchších žien... Mne išlo len o to sa vydať za muža,kt. milujem... Šaty som mala z C&A za 40e a celá svadba má vyšla 600e a viete čo? Som šťastná 😊❤️

alex666
28. apr 2020

Ten rozpis je len orientacny, ktovie ako to bude. Dalsia vec je, ze vela ludi si napriek uvolnenym opatreniam bude chciet stale davat pozor a nebudu chviet navstevovat akcie, kde je vela ludi. Nad tym si rozmyslala? Zisti, ci to pozvanym nevadi... Ruska asi budu stale povinne inak. Chces sa vydavat v rusku?
No a ak ti vadi, ze si svadbu neuzijes, tak ju odloz...Ale tak, neviem no, treba si stanovit priority. Ja som sa vydavala v 22tt, brusko bolo trosku vidno ale bolo malicke. Nepila som, ale bolo mi to jedno, bola sklom rada, ze sme sa vzali, lebo neskor by sa mi to uz nechcelo riesit.

veronikaszabova
28. apr 2020

@marcella6 bola si nadherna nevesta ❤

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz