Svadba v kostole s najbližšími

lenuska333
25. apr 2018

VLASTNE POTREBUJEM PORADIT OHLADOM SVADBY V KOSTOLE NO NIIE TAKU SVADBU VO VELKOM STYLE LEN TAK V SUKROMI S NAJBLIZSIMI A NEVIEM CO SI MAM OBLIECT CO JE VHODNE MAME JEDNO DIETA A HOVORILI MI ZE V BIELOM IST NEMUSIM KTO MAL SKUSENOSTI PORADTE BUDE TO SVADBA ASI V TOM ZMYSLE AKO CIVILNY OBRAD A PROSIM NEPISTE PRECO SI SVADBU NEVYSTROJIM PORIADNE ZE VYDAVAM SA LEN RAZ A TAKE PODOBNE POTREBUJEM LEN PORADIT OHLADOM SIAT DAKUJEM

elviku11
25. apr 2018

Nemusis ist v bielom, ale ak chces, mozes. Najlepsie je vyskusat v salonoch rozne saty a farby, uvidis, v com sa budes citit najlepsie 🙂 ja by som na tvojom mieste kludne sla aj do nejakych kratsich v maslovych alebo ruzovych odtienoch

moonlight1210
25. apr 2018

@lenuska333 ak sa nebudes citit v svadobnej robe dobre, daj si biely nejaky biely alebo kremovy kostym, nech ho potom este aj ponosis a nevisi ti v skrini nadarmo. k tomu ak moc chces, si daj klobucik s maly závojom cez oci a mas to.
mozes to dozdobit brosnou a kyticou.

ak chces krasne dlhe saty a vienok a zavoj, daj si krasne dlhe saty, vienok a zavoj.
no a co, ze to bude svadba v komornom style. to nic na veci nemeni.

zuzikak
25. apr 2018

Tu co sa tyka oblecenia mas velmi vela moznosti. Poznam pripady, co mali uz dieta a nevesta bola klasicka nevestav bielom so zavojom. Ale poznam aj take, co si dali ozaj bud mini saty bledo modre, ruzove, slonovinove. A tak isto dievcata sli aj v bledych farbach a la grecky styl. Tie saty potom nosili aj pocas leta. Ak chces nieco taketo, kludne si to daj a do vlasov bud zavoj alebo len kvety. Je len na tebe ako sa oblecies v ten pekny den 🙂 Co preferujes skor ? Chces byt klasicka nevesta alebo ti je prijemnejsie jednoduchsie saty, ci kostym.....

dadanu5
25. apr 2018

Ahoj ak máš doma nejake spolocenske prípadne letné šaty prípadne kostym kludne chod v tom,zbytocne zo salona saty a toto mozes aj neskor nosit, myslim ze v dnesnej dobe je na výber hocičo co vyzerá elegantne a da sa nosit aj na iné príležitosti, asi by som volila nieco krémové príp svetle farby, biela byť nemusí. ..my sme pred rokmi tiez mali len malu svadbu a rodicov a surodencov sme pozvali len na obed a bolo to super, paradny deň. ..nelutujem uplne to stacilo

janinah
25. apr 2018

V bielom nemusíš,ale svetlá farba je vhodná napr. marhuľová,svetlomodrá,jemná žltá...ale hlavne nie nič na ramienka s odhalenými ramenami,do kostola sa to nehodí,aj výstrih by mal byť "slušný"...grecky či egyptský štýl sa mne nepáči napr. Adeline šaty mi pripadali hrozné,no ale to som ja.Taký svetlý kostým vynosíš potom aj inde.to by som zvolila ja.

simusska
25. apr 2018

My sme sa najprv brali na urade, to som mala klasické svadobné šaty. O cca pol roka sme mali sobáš v kostole spojený s krstinami a mala som svetlo sivý nohavicový kostým.

lenuska333
autor
25. apr 2018

DAKUJEM VAM PEKNE ZA ODPOVEDE CHCELA BY SOM ESTE VEDIET MOZU BYT AJ SATY NAD KOLENA CI MAJU BYT DLHSIE ALEBO NEZALEZI AK MATE NIEKTORA NA PREDAJ KLUDNE POSLITE FOTO DAKUJEM

moonlight1210
25. apr 2018

@lenuska333 podla mna mozu byt aj nad kolena, ale asi by som sa snazila mat max 5 cm nad.
predsa len je to kostol, takze nejaka ta slusnost by tam mala byt dodrzana.
Aj ked videla som nevesty, co sa snazili vyzerat vo svoj velky den sexy a co najviac vnadne a nie celkom to slo dokopy s kostolom. skor so svadbou v kaplnke v las vegas. a predsa ich nevhodili a oddali.
Takze ani s mensou dlzkou siat ta farar z kostola asi nevykaze. 🙂

Ak by som neskor ich chcela nosit kratsie, tak si ich skratis, alebo das skratit.

zuzikak
26. apr 2018

@lenuska333 pokial nebudes mat take, ze ti bude vidno polku zadku 🙂 tak si daj kludne aj nad kolena. Je to kostol, takze take slusne, nie provokujuce. Ak budu dlhsie ako do pol stehien, je vsetko v poriadku.

modroocka177
19. máj 2018

@lenuska333 ja som mala saty v marhulkovej farbe.Aku velkost nosis?

evkamotka
26. máj 2018

Ja by som sla skor do niecoho na grecky styl svetlej farby