Svadba v pizzerii cca 50 ľudí - výber kapely

susedka1000
5. sep 2020

Ahojte baby.. Ktoré ste mali menšie svadby, my budeme mat v pizzerii.. Akú ste mali hudbu? Dj alebo kapela alebo ako? Je to dosť väčšia pizzeria, dovolili by nám tam hocičo 🙂

elenka74
5. sep 2020

@susedka1000 Čo vám viac páči. ja mám takých príbuzných, že sa vedia zabaviť len pri živej hudbe, DJ by jednoducho neprešiel.

evkamotka
5. sep 2020

Tak ty musis vediet aký mas rozpocet a predstavu o hudbe. Kapela ti nezahra vsetko, dj zas nie je ziva hudba. Cenova relacia za 1 dj a za celu kapelu je tiez inde

evkamotka
5. sep 2020

Este dodam. Svadbu sme mali 65 hosti, dj aj kapela, striedali sa. Ja som chcela len dj, svokrovci chceli kapelu lebo ich strana by sa inac nezabavila. Tak mali. Vsetci spokojni. Ty si zhodnot, aj hosti

s_a
5. sep 2020

My sme mali cca 50 ľudí a mali sme aj kapelu aj dj a aj druhýkrát by som to urobila rovnako..50 ľudí podľa mňa nie je úplne malo

deti95060810
5. sep 2020

určite živú hudbu - kapelu....ak vám dovolia... 😉

peter2404
5. sep 2020

v picerke podla mna bude stacit aj radio ;)

susedka1000
autor
5. sep 2020

@peter2404 si vtipný 🙂 to je pizzeria ale aj miestnosť na oslavy, svadby a neviem a ma kapacitu 120 ľudí 😉 ty rádio 😃

vilma7
5. sep 2020

Jac som chcela živú hudbu, starejši ma presvedčil o dj a neoľutovala som. Živá nevládze toľko hrať ako dj, že dajú pár pesničiek a pauza 20 min, že by sme viac sedeli ako sa zabávali. A zábava bola teda bombastická.

janetinka27
7. sep 2020

@susedka1000 tiez sme mali dj, ale aj preto, ze sme robili mensiu svadbu a neboli sme narocni. a nakoniec to bolo super, hralo sa vselico a hudba isla stale, dj bol vtipny, priatelsky, mal dobre napady, rekvizity atd.
napriklad o rok na rodinnej oslave bola kapela a to bola parada, ale hostia rovnaki ako na svadbe a zabavili sme sa tiez, akurat ze ked hrala hudba, tak proste hrala na plne kolo a ked nehrala, tak bolo pohodove ticho 🙂