Svadba v Topoľčanoch

martinka1441
21. máj 2018

Dobry vecer. Planujeme s partnerom spečatit našu lasku u mna v meste TO. Partner je z polska. Co bude moj partner potrebovat k svadbe u nas na slovensku? Mate niekto skusenost prosim? Ale spytat som sa hlavne chcela, ci ste zazili ci uz svoju alebo niekoho ineho svadbu v Topolcanoch
Ak ano, v akej restauracii/hotely bola oslava? Samozrejme hladam nieco len v minimalnom okoli TO plus by bolo keby boli hned k tomu aj izby pre jeho rodinu. Dakujem vam ;) pekny vecer

eamane
22. máj 2018

Já som plánovala že budeme mat v TO Lenze Ked sme nezohnali nic co by málo spolocny parket nejaku tu uveroven a aj izby tak sme skončili v Partizanskom 🙂 je tam restika Ulita ;) za mna bolo TOP nelutujem že to bolo dalej.... aj hostia bolí nadšený a priamo za salou su 4 izby ak by niekto prespal ;)

3009
22. máj 2018

Priamo v Topoľčanoch som bola nedávno na svadbe bol to kaštiel v Topoľčanoch-Továrniky. Super parket, strava, krásne izby.

korylan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michluc
22. máj 2018

Ja som bola ako hosť na svadbe v Solčanoch , je tam vzadu taky penzion , tuším Rybárska bašta alebo take dačo , bolo to tam super 🙂 aj izby na poschodí aj hostina dole,velka terasa , ihrisko pre deti 🙂

martinka1441
autor
22. máj 2018

@3009 hotel kastiel asi myslite 🙂 ja rozmyslam aj obok u Sheriffa v tovarnikoch tiez tam dobre varia. A izby v kastieli pre partnerovu rodinu.

martinka1441
autor
22. máj 2018

A baby niektora skusenosti z Hotelom Zara? V TO?

chmurkaxy
22. máj 2018

@martinka1441 ahoj,my sme mali v Hoteli Kastiel, sme obaja Topolcanci. Boli sme fakt spokojni,jedlo skvele,mila obsluha,tahali sme az do rana,izby krásne. Blizko je park,kde sa da fotit.
Aj ta Rybarska basta v Solcanoch je super, sice som tam na svadbe nebola,ale chodime tam jest.

martinka1441
autor
22. máj 2018

@chmurkaxy ahoj a dakujem ti za nazor. Pozriem ich oficialnu stranku 🙂

1katyka1
25. jan 2020

Ahoj, nie je tu niekto kto ma skusenosti so svadbou na otexovom ucilisti v Topolcanoch?

martinka1441
autor
26. jan 2020

My už po svadbe 19.10.19 sme mali. Hostina v nemciciach v zlatom mlyne. Úžasný personál ti jedlo. Výzdoba všetko top