Tip na oslavu narodenín v Bratislave a okolí

muckom
1. apr 2012

Boli ste pozvaná na oslavu narodenín , alebo ste sama robila oslavu pre svoje dieťa k narodeninám mimo domu a bolo to super ? Mám 6 ročného syna a čoskoro má narodeniny. Rada by som mu pripravila alebo zabezpečila nezabudnuteľnú oslavu narodenín mimo domu pre cca 10-12 deti. Prosím viete mi dať tip kde by sa dala takáto oslava zorganizovať ? Akýkoľvek nápad má poteší .... Najlepšie BA a okolie ... 🙂

katkamarosova
1. apr 2012

my sme oslavovali v Ba -Hopsasa, Pri viacero počtu ludí -je uzavretá spoločnost 🙂

janulkama
1. apr 2012

Hopsasa je skvelé,odporúčam 🙂

1ivanka1
1. apr 2012

@muckom známa robila oslava v Mc donalds pre dcérku..boli tam dokopy 4, tuším 3 hodky a vyšlo ich to cez 200eur..podla mňa veľmi drahé.. 😖

muckom
autor
1. apr 2012

Hopsasa ... To musím pozrieť 🙂 ďakujem

tin007
1. apr 2012

Skus sa pozriet na stranky materskych centier, niektore prenajimaju svoje preistory na oslavy za dobru cenu, napr. tu http://mcbublinka.webnode.sk/oslavy/

maxii
1. apr 2012

aj my sme mali v Hopsasa,odporucam🙂

maxii
1. apr 2012

ak jed neviem, ci pre 6 rocnych to uz nie je male/nudne, ale pre mensie deti super🙂

dai
1. apr 2012

@muckom my sme zatial boli v sukromnej restauracii pre cca. 20 deti plus rodicia - pre normalneho slovaka nezaplatitelne - ak mas dostatocny rozpocet odporucam - bolo to super, boli animatory, super papa, zabava...
v mc donalde - asi pre 10 deti - bolo to ok, ale spolocnost nebola uzavreta ( teda deti ano , ale dospely uz nie, plus tie preliezky a tak boli pre vsetky deti nielen oslavujuce ) - mojej dcere sa to pacilo, ja si viem predstavit lepsie..., v trampoline - tato moznost odpada kedze uz zavreli, ale tiez by som neodporucala - nedala sa uzavriet spolocnost...
my sa chystame tiez do hopsasa, boli sme tam zatial len ako navstevnici - myslim ale ze uzavretie spolocnosti plus nejake zakladne obcerstvenie stoji nieco cez 100 euro - vedia zabezpecit aj catering a vsetko ostatne ( animatorov, kuzelnikov... etc. )

dai
1. apr 2012

@maxii tak zase vies program tam pre ne spravit...

renca3
1. apr 2012

@muckom - Da sa aj v HOPLA v Petrzalke.
@dai - Trampolino je znova otvorene s inymi majitelmi a novymi atrakciami. Da sa uzavriet na oslavu, ale to je priliz vysoka investicia.

habibi78
2. apr 2012

@muckom www.buppi.sk 😉 v shopping park Palace 😉

sissy27
2. apr 2012

@1ivanka1 to sa mi nejako nezdá, my sme mali oslavu v mekáči, 12 detí, oslava trvá hodinu a pol a nie štyri hodiny (to majú striktne dané) a stálo ma to okolo 75€ ... tam platíš vlastne to, čo deti pojedia (môžeš to samozrejme limitovať, že povieš hosteske, že napr. len jeden happy meal a jedna zmrzka na dieťa, ja som nechala nech si každý objedná čo a koľko chce)
tu je aj kalkulačka http://www.mcdonalds.sk/sk/deti/narozeninova_ka...
tak sa mi zdá, že tvoja známa si to tak trochu prifarbila 😎 lebo teda za 200€ by toho štyria museli zjesť sakra veľa
@muckom oslavy robia napr. aj v Kika, v detskom kútiku v avione, už spomínané HOPLA (na môj vkus trošku finančne náročné), my sme mali oslavy napr. aj na Železnej studničke - priniesla som tortu, nejaké občerstvenie, prípadne sa dá spojiť s grilovačkou, deckám som zaplatila kúzelníka, a mali sme aj v salóniku v reštike - zaplatila som deťom animátorky a maľovanie na tvár, ak chceš, pošlem ti kontakty... ešte robia oslavy v horskom parku, pravdepodobne aj všetky detské kútiky v nákupných centrách...

titkovamiriam
2. apr 2012

http://www.mcdonalds.sk/sk/deti/narodeninova_os... oslava je hodinu a pol a zalezi od poctu deti a menu, ale je to oklo 80eur pre 12 deti a maju to naozaj skvele spravene

lenocka84
2. apr 2012

www.zahrajkovo.sk
v ponuke maju aj profi fotografku, rozne balicky, komu ako ktory pasuje
je to v pezinku, pri hypernove

muckom
autor
2. apr 2012

Ďakujem za super nápady pre usporiadanie oslavy ... Určite pozriem čo sa bude dat 🙂

mirka285
2. apr 2012

v nedelu sme boli v Trampoline a zrovna tam nejaka oslava bola,mali to zvlast v miestnosti,ktora je k dispozicii,treba sa spytat,mne sa to tam velmi paci....

akova
2. apr 2012

my sme mali v piatok oslavu v detskom kutiku hračkárstva WOOW TOYS v River Parku, malá mala tiež 6 rokov, a decká boli nadšené.... cena do 15 detí 80 EUR plus občerstvenie, je to na tri hodiny a uzavrete len pre oslavu, tortu som si mohla doniesť svoju..http://www.woowtoys.sk/detsky-kutik/

jaaty
3. apr 2012

@akova - super tip, vieš my, prosím, dať aj bližšie info - napr. aká je cena aj s občerstvením a aký program "vymyslel" animátor. Dcérka bude mať 5 rokov, doteraz sme robili oslavy v centrách tipu hoplá, a hľadám niečo nové. Ďakujem

babulina
3. apr 2012

my sme boli na oslave v detskom kutiku v retre, o program sa starala animatorka, bolo to tam prijemne, kutik je dost velky aby sa tam pohrali ale zaroven je tam samostatna oddelitelna miestnost kde prebieha oslava, myslim ze pri 6rocnych detoch uz nehrozi ze budu tak velmi odbiehat, my sme oslavovali 4-te narodeniny nasej kamaratky takze to bolo trosku zivelne ale nasim detom sa velmi pacilo, mam pocit ze pri 10detoch to vychadzalo okolo 100eur

akova
3. apr 2012

@jaaty občerstvenie si môžeš vybrat z ich menu, ktoré ti pošlú na požiadanie, bud to bude klasika menu kde su normal jedla maso, ryba, pizza... tam vychadza napr. kuracie nugety+hranolky 3,20 €.. alebo len chlebíčky 1,5€ slané pochutiny.... môžeš to rôzne nakombinovať. Celkova cena ti vyjde potom podla počtu objednaných jedál, chlebíčkov, slaného.. nápojov... Mohli sme si ešte vybrať motív na výzdobu,mali sme 2 animátorky /bolo 8 detí/ a program mali minidisko, rôzne hry... môžeš si ešte priplatiť aj kuzelnika alebo divadlo, šaša... to sme my nemali.

majma
3. apr 2012

detske oslavy robia aj na železnej studienke v Klepaci, skus pozriet www.klepac.sk

simkatinka
10. apr 2012

Bola som na oslave 6. narodenín kamoškinej dcery v kaviarni Mamaland. www.mamaland.sk. Decka boli nadsene a my tiez. O vsetko sa starali animatorky a casnicka. Normalne sme skoro 3 hodiny nemuseli s detmi nic riesit a v klude sa porozpravali a "oslavovali". Urobia ti temu aku chces a zabezpecuju vsetko od pozvanok, programu, jedla, pitia, vyzdoby, torty, darcekov...

margarita
10. apr 2012

nemam s tym sice este osobnu skusenost, ale nasej dcere by sa iste ratalo viac nieco vonku, zavisi aj od deti nakolko su dive 😀
my radi chodime sem, len tak na pol dna vacsinou aj s kamaratmi, a deti sa vybehaju, vyblbnu na ihrisku a trampoline, my si pokecame, najeme sa a vsetci su spokojni. 😉
Fakt ale neviem co vsetko Ti vramci detskej oslavy ponukaju, no evidentne to robia...a je tam aj zastresena cast, takze ani dazd by nevadil...

http://www.biofarma.sk/index.php?id=ponkame

miika
10. apr 2012

ahojte, v poslednej dobe som narazila na dve nove miesta kde robit oslavy - nehodi sa to vsak moc pre 6-rocnych, ale skor trosku starsich. Plus su to take drahsie oslavy.

http://www.plaveckaakademia.sk/sustekova/kurzy/...
6-12 deti, 12 Eur na dieta poplatok
oslava prebieha v bazene so slanou vodou, s vodnymi atrakciami
syn mi tam prave chodi na plavecky vycvik, myslim ze to moze byt celkom zaujimave, samozrejme tam su plavecki instruktori

http://www.chefparade.sk/sk/sukromne-party/dets...
249 Eur za max 10deti do 15 rokov + 5 dospelych
skola varenia pre deti, plus priprava torty pre oslavenca, super napad

kedze sme z Hamuliakova a mame tu hokejovy stadion, uz par oslav bolo na stadione
rodicia si prenajali cely stadion pre deti a rodicov a potom sa robila oslava hore v bare
http://www.hamikovo.sk/popis-haly.php?sel=1

my robime pre syna oslavu zatial vzdy doma, deti sa tu vyblbnu pri Nintende, potom v jeho izbe s Legom, je tu vzdy asi 10-14deti, plus rodicia, deti sa zahraju, rodicia si pokecaju v kuchyni pri chlebickoch... ale za chvilu to uz asi nebude "in"

borkax
28. máj 2012

ahojte: www.funcity.sk - to je nove zabavne centrum po zrusenom trampoline, mozete si tam vraj aj prenajat cely priestor, ale je to dost drahe, lebo asi aj naklady maju vysoke, ale decka sa vyblbnu, dalej www.hopsasa.sk, mensi priestor, ale mily priestor v petrzalke, myslim ze skor pre mensich, www.centrumrafael.sk - nemam referencie na detsku oslavu, ale su tam sikovni ludia, www.hop-la.sk, alebo www.retrokids.sk - takisto zabavne centra aj s trampolinami, trochu tvorenia tvorivedeti.sk, my este chodime do horskeho parku, pani monika, ktora ma ponika Niku, robi detske oslavy, jej cislo je napisane na ohrade ponika. nie som si ista, ci uz aj zoo neponuka nejaky program na oslavu. mozno by bola zaujimava aj oslava v senci v aquaparku, naposledy som tam hore v restike videla narodeninovu vyzdobu. super je aj taky saso, ktory vyraba baloniky.

kristinka.s
10. júl 2012

ahojte maminky, mozem pridat dobru skusenost k hopsasa v Ba, boli sme na oslave dcerkinej kamaratky. Utulne, mile, zabavne, dokonca zabezpecia aj program ak je treba, zaujimavy mliecny bar, zdrava strava...
Ak mate dobre skusenosti aj s inymi organizatormi, alebo miestami na party, oslavy, mozete ich pochváliť aj na stranke zariadim.sk. Pomozete tak tym, ktori sa nevedia dopatrat podobnych info. Je mozne pridat len pozitivne hodnotenia, aby ste pochvalili iba tych, s ktorymi mame iba dobre skusenosti.

kristinka.s
18. júl 2012

Co tak grilovacka v blizkom okoli? Pripadne spojit oslavu viacerych oslavencov?
Tu je tip ako na to: http://www.zariadim.sk/blog/item?id=14

chutnekytice
15. aug 2012

Na oslavu odporúčam aj Chutnú kyticu - hlavne naša Kytica pre najmenších je obľúbený darček pre detičky, zákazníci ju objednávajú, keď chcú darovať niečo originálne, prekvapivé, zdravé...

lifekuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaekole
30. mar 2013

@simkatinka prosim ta, chcela som sa ta spytat ohladom oslavy v mamalande, co si bola. Je to tam dost velke? Lebo planujem oslavu pre dcerku a bude asi 10 deti a k tomu aj rodicia a ini kamosi, cize cca 25 dospelych. Chcem sa tam ist pozriet a tak len zistujem, ci by sme sa tam pomestili? Dik 🙂