V čom podnikat?

kvetinarstvo
7. jan 2018

Baby dajte tip v com podnikat...peniaze na zaciatok su ale nemam napad. Co by islo co myslite ? Dakujem za tipy

rooskoliv
8. jan 2018

V tom, čo ťa baví a robila by si to aj zadarmo. Inak nebudeš mať dosť motivácie na prekonanie prekážok, ktoré ťa čakajú. A ani sa nebudeš vedieť zlepšovať a posúvať ďalej a skončíš veľmi rýchlo. Takže čo ťa baví?

maria1678
8. jan 2018

ako chceš podnikať, ked nemáš žiadnu víziu ani plán ? to ti má niekto povedať, čo máš robiť ???😵

dominika6
8. jan 2018

ked nevieš čo máš robiť tak to radšej nerob,bude to to isté a ušetríš

albiva
8. jan 2018

HM, ťažko poradiť, keď nevieme čo ťa baví 🙂
Ale čo ja viem, napríklad, celkom sa roztrhlo vrece s detskými centrami, ako napr Hoplaland, Detickovo atď... Tým, že mám malú dcérku je super, že s ňou môžem niekam takto ist na kávu a podobne a ako bonus sa ona pekne pohrá. Pozor ale na hygienu. Ak si v meste, kde nie je takých centier veľa, tak je to podľa mňa super.
Ak máš napr rada psy. Tak tiež by sa mi páčilo mať takú kaviarnicku, kde si prídu ľudia so psami a bol by tam niekde priestor aj vonku, aj dnu, kde by si mohli pobehat, pohrať sa... i keď neviem si predstaviť, že by tam bolo zrazu veľa psov, či by sa "nevadili" 🙂 ale keď napr chodila sestra so svojimi do parku do takého uzavretého priestoru pre psov, tak sa mi dalo, že je to ok, že sa znesú navzájom...
Ešte ku psom, ak si z väčšieho mesta, tak je fajn mať miesto, kde si môžu prísť dať psa okúpať. Predsa ak má niekto väčšie zviera v byte, tak to ide ťažšie... Čiže mať väčší priestor, kde by si mala vane rôznej veľkosti a tak...
Je viacero možností, len by si mala napísať, čo ta baví, v akej sfere by si to chcela, ci chces ponúkať služby, alebo tovar a tak 🙂

rembura
8. jan 2018

pokial nemas teraz nejaku predstavu tak by som to zatial nechala tak kym na nieco neprides. musi ta to hlavne bavit lebo zo zaciatku to isto nepojde uplne hladko tak aby si sa cez to lahsie dostala. ked budes nieco robit na silu len preto aby si mala do coho dat peniaze tak to ich rovno vyhod do kosa

iwesska
8. jan 2018

Podnikatelsky napad musi vyjst z tvojej hlavy, know-how, ti neda nik, lebo ak ho niekto ma, tak ho vyuzije vo svoj prospech. Ibaze by si si nasla spolu-podnikatelku, ktora ti da napad a pojdete do toho 50:50.

froggy23
6. feb 2018

Trosku mimo temu, nie je tu nejaka skupina kde su podnikatelky ma MD? 🙂