Váš vianočný stromček 2016

catherinah
27. nov 2016

Pochvalte sa - aky vianocny stromcek budete mat?
Kde kupujete ozdoby, do akej farby bzde ladeny. Uvitam aj fotky ak uz mate hotovy...
Potrebujem sa inspirovat.
Dakujem 🙂

ivec16
27. nov 2016

so slamenymi ozdobami a pernickamia s malymi cervenymi maslami 🙂

stardust
27. nov 2016

ziadny 😀

sabina1975
27. nov 2016

Bude taky isty ako vlani rok pred tym a aj cca 10 rokov dozadu ja fakt nechapem kazdy rok kupovat nove ozdoby len preto ze teraz je trendy biely a vlani bol zlaty cely stromcek ladim do cervena a hotovo ked sa gule potlcu kupim nove inej farby ale inak urcite nie u nas su vianoce o rodine a pohode nie o trendy stromceku a vyumelkovanej vyzdobe

slivka5
27. nov 2016

no tak skoro ho este hotovy nemame, ale bude taky vesely vsetkymi farbami hyrit 😀 ozdoby sme kupovali davnejsie.. ked som bola mala mali sme kazdy rok cerveny, vzdy som myslela ze najlepsie je jedno max dvojfarebny ale viacfarebny nevyzera zle, ked to prilis neprehnat 👍

ivusa8520
27. nov 2016

cawes ako ozdobujete stromcek ked mate cisto biely snehovy ????????????? dajte fotooo prosim dakujemm

tajka1986
27. nov 2016

My mame umely s 3D ihlicim,ladim ho uz 8.rok do farby strieborno-bielo-fialova,aby sa mi hodil do obyvacky 🙂 dokonca aj svetla mam len "nudne" biele LED. Ked uz bude hotovy dam aj foto 🙂

mirage
27. nov 2016

My sme si boli vcera u horara si vybrat. Vyreze sa az tyzden pred sviatkami, bude nas, slovensky - aj ked je do nordmanska jedla 🙂, vonavy. Ozdobujeme slovenskymi sklenenymi gulami z Cadce - Okrasa.

lilyianka
27. nov 2016

My mame biele a strieborne ozdoby a svetlo studene biele...ozdoby som nakupovala kdekolvek a kazdy rok dokupujem....v zahradkarskom obchode kde som aj stromček kupila...v tescu..v carrefoure...a tento rok idem do obi...tam som nasla krasne ozdoby....mne sa pacia take velke vlocky a pod....a tento tyzden somkupila biele vlocky aj v lidli 😀

miriam11
27. nov 2016

My mame umelý stromcek, uz 10 rokov rovnako zdobime, hlavne, ze sa nam paci a deti su nadsene. Mame farebne svetielka, je ladeny do cervenej a zlatej farby. Stale sa nam nezunoval🙂

barborka93
27. nov 2016

My sme si dnes postavili stromček hlavne kvôli malej nech ma radosť a je nám jedno akej je farby je farebný cerveno-strieborno-zlaty 😃

papricka33
27. nov 2016

My máme každý rok iný. Väčšinu ozdôb si vyrobíme. Ale trendy má veľmi nezaujímajú 🙂 Občas si zopakujeme, čo sme mali a točíme dookola 🙂 Tento rok zlatá, bronzová a hnedá 🙂

sany90
27. nov 2016

Meli sme zlato cerveny minuly rok sme meli bilo stribrny a tento rok budeme mi rose gold a zlate.. vsechno nakupuju v anglii a nechavam si to poslat sem na SK.. jestli chcete neco s anglie s taci mi napsat 🙂)

marmaris
27. nov 2016

Bielo-hnedo prírodný, to je u mňa už pár rokov top kombinácia. Biele ozdoby, oriešky, škorica, anjeli zo šúpolia, drevené ozdoby, šité srdiečka, namiesto salóniek medovníčky. Takto podobne bude vyzerať aj tento rok.

moni244
27. nov 2016

Tak toto je fakt odveci diskusia 😀 kym zacnu ludja zdobit stromceky, bude uz neskoro na knspiracie, ked nevies, aky stromcek, pouzi google obrazky, chod do obchodov s ozdobamk a najdes milion inspiracii.
Esteze ja taketo problemy nemam, kazdy rok pekny, farebny

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre
27. nov 2016

Mňa vždy hrozne zaujimalo a ešte stále mi nikto neodpovedal - co robíte s tými starými ozdobami, ked každý rok kupujete nové?

tova
28. nov 2016

stromcek ma byt roznofarebny. Cim viac farieb tym krajsi. Takto sme to mali v detsve. Tieto dvojfarebne moderne trendy sa mi nepacia. Aj stare s komunizmu ozdoby rucne su najkrajsie. A musi byt cerstvy a voniat za Vianocami!!

petulda333
28. nov 2016

Rozhodujem sa medzi tymito dvomi...uvidim ako to dopadne
@jana_eyre ja mam vsetky ozdoby v krabiciach podla farieb odlozene a kazdy rok vyberam aka farba bude,nevyhadzujem ziadne ale zas ani velmi nekupujem

sintra
28. nov 2016

Paci sa mi, ako na MK viete moralizovat este aj kvoli Vianocnemu stromceku 😀 Co je na tej diskusii odveci? Moja mama ma napriklad doma tony ozdob a kazdy rok prikupi par novych. Vianoce slavime u nasich, stromcek zdobim ja, kazdy rok ho ladim do inej farebnosti, pre mna je to zabava a ritual. Najradsej mam kombinaciu biela/zlata. Tradicne sa u nas zdobilo den pred Stedrym vecerom, odkedy mame maleho, tak cca tyzden skor.

henikav
28. nov 2016

My budeme mat doma stromcek ruzovy, ozdoby vyberala nasa dcerka a pre nu je ruzova naj farba. Ozdobime si ho skoro aby sme si ho trosku uzili, lebo na Vianoce nebudeme doma, ideme ku starkej a tam si urobime stromcek duhovy. A na otazku co robime s inymi ozdobami, skladujeme ich na povale, nieco vzdy rozpoziciavame kamoskam a kolegyniam podla toho kto aku farbu potrebuje, ozdobim chodby a kancelarie v praci, nieco darujeme, nieco dame do skolky a zvysok bude cakat na povale nasledujuce roky.....

kvojtanikova
28. nov 2016

My staviame stromcek na Mikulasa a tento rok budeme mat taky mensi kedze nechceme aby nam ho babattko stiahlo na zem. Ozdoby tento rok vsetko hand-made s detmi z papuera,polystyrenu a vlny. Mozno nebude top najkrajsi a najmodernejsi ale aspon sme mali zabavu a usiel nam cas pri vyrabani ozdob. Ozdoby z predoslych rokov prezimuju v skrini. Raz na ne este dojde cas. Vlani bola kombinacia mentol-fialova- svetlomodra.

jana_eyre
28. nov 2016

@petulda333 ďakujem 😊 to by som veru nevedela.. Ja som rada že dokazem všetky hodiť do jednej krabice.. 😂 neznasam odzdobovanie stromceka..

44janica44
28. nov 2016

už druhý rok komplet handmade ešte nejaké ozdoby podoplňam 🙂

dagaz
28. nov 2016

My kazdy rok sa chystame spravit stromcek tak najviac 2 farebnyyyy...tusim este ani jeden rok sa nam to nepodarilo😂😂😂 zdobime so synom a ten tam navesa vsetko co najde...stromcek sice nieje podla najnovsej mody ale je najkrajsi na svete💖💖💖

s1m.one
28. nov 2016

Sestra mala stromcek ovesany fotkami ludi kt maju radi
My zase ozdobami od ludi kt mame radi 🙂 u nas je stromcek symbolika 🙂

martinabreza
28. nov 2016

U nás .

vroni
28. nov 2016

My budeme tento rok mat zeleno-bielo-zlateho krasavca. Robime dvoj az trojfarebne stromceky posledne styri roky, nejako sa nam zmenil vkus 🙂 Ozdoby tiez ukladame do krabic podla farieb a ukladame v podkrovi. Vypoziciavanie medzi kamaratmi by sa mi pacilo, ale sme jedini maniaci v okruhu nasich kamaratov, takze by sme fungovali len ako odberne miesto 🙂 Minuly rok sme mali bielo-hnedy stromec, pred tym zlato-cervenu klasiku. Vzdy a zasadne zivy strom.

danusskaaa
28. nov 2016

My budeme mať bielo-strieborny.

mijo53
28. nov 2016

rôznofarebný, niektoré ozdoby ešte po rodičoch a aj prostredníctvom nich môžem na nich myslieť ešte intenzívnejšie ako cez rok, také ozdoby už dnes nezoženieme

womankc
28. nov 2016

Ja tento rok bielo strieborno, bledomodro - tyrkysový a asi nie klasický stromček ale zavesená obrovská vetva nad stropom