Vhodný darček na 1.narodeniny

luckasmetanova
18. okt 2018

ahojte, čo by ste prosím poradili ako vhodný darček na 1.narodeniny?

evalin88
18. okt 2018

Mna sa vzdy svagrina pyta co treba kupit.. aj ked myslim ze prinesie nieco aj ako vlastnu iniciativu ( idu vianoce) neviem ci to babo uz chodi ale v mojom okoli su popularne hracky na tlacenie pred sebou..tie drevene s ruckou ( su aj masivnejsie choditka ktore dieta vyuzije ako oporu ked sa uci chodit).. moj syn ma 7 mesiacov na 1. Rok by som pre neho chcela odrazadlo ( take stabilnejsie su vhodne od roka)

ellieellie
18. okt 2018

Koľko chceš investovať? Odrážadlo, hojdací koník, drevené kocky, stavebnice, vláčik, xylofón, učiaca veža, knihy, pre dievča kočiarik s bábikou, pre chlapca tatrovku.. možností je veľa

sarahj
18. okt 2018

Ja sa tiež vždy pýtam čo momentálne potrebujú-najčastejšie je to oblečenie alebo nejaké veci čo potrebujú (fľašku, deku atď.) a mne to vyhovuje lebo to objednám z netu (nemám moc čas na nákupy) a k tomu používam túto stránku https://www.plnapenazenka.sk/peniaze-spat/555348/ a tam mi pár centov vždy z nákupu vrátia a takto sa snažím šetriť. Alebo mi napadá nejaká foto knižky ale aj s fotkami, viem že moja sestra by to ocenila lebo ona na tlačenie fotiek moc čas nemá a bola by to pekná pamiatka 🙂

deti95060810
18. okt 2018

1. oslávencovi to bude aj tak jedno....
2. vbehni do hračkárstva a tam ti alebo poradia predavačky, alebo ťa niečo osloví...😉

siska53
18. okt 2018

@luckasmetanova lepsie je opytat sa rodicov,vo by uvitali.. lebo kupis nejaku blbinu,co nevyuziju..

evaili
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubina
19. okt 2018

@luckasmetanova to je aj podla toho, co to dieta uz ma...najjednoduchsie je opytat sa rodicov, co by si oni zelali pre dietatko, aby nakoniec nekupili dva ludia, ktori pridu gratulovat to iste....mne sa to stalo s mojou mamou, ked sme isli gratulovat na prve narodky bratovmu dietatu ☹. Odvtedy sa uz vzdy pytam a aj pri svojich detoch som rovno kazdemu povedala, ze co by sme si asi priali, alebo co deti nemaju, samozrejme viac moznosti, kedze som nevedela, kolko kto chce minut na darcek, tak bolo vzdy aj lacnejsie aj drahsie ako moznost...

ertlovik18
19. okt 2018

myslim, ze najlepsie je sa opytat. Vidim to aj na sebe, som radsej ked sa ma popytaju aj nasi, ked chcu nieco kupit, ze co treba, co by bolo fajn. Radsej takto akoby mali kupit nejaky nezmysel, nieco co by nam bolo zbytocne 😉

mimsdop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz