Vianočná výzdoba

tina147
19. nov 2015

Ahojte kočky, blizia sa vianoce a my prv krat budeme mat vianoce uz v trojici s malym 5 mesacnym syncekom a chcem urobit tie najkrajsie vianoce. dajte inspiraciu na vianocnu vyzdobu, trebárs aj foto alebo internetove stranky hocico 🙂

henikav
19. nov 2015

@tina147 Viem ze sa tesis, ale malicky je priliz maly aby si nieco uvedomil, prenho to bude den ako kazdy iny. Nasa mala na prve Vianoce 8 mesiacov a najdolezitejsie pre nu bolo pritulit sa a dobre napapat 😉

tina147
autor
19. nov 2015

@henikav aaale to je samozrejme, tulim ho odkedy prisiel na svet 🙂 ale aj tak som obzvlast rada tymto Vianociam, je to nase prve dietatko . chcela som tu skor rady ako odhovaracky 🙂

8291
19. nov 2015

Úplný súhlas s henikav.naša krpaňa mala vlani na Vianoce 5 mesiacov a bolo jej šuma fuk ze či príde alebo nepríde Ježiško.stromcek ju ani nezaujimal.len aby bola napapaná prebalená a nič ju viac nezaujímalo

zanet63
19. nov 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

mozno by bolo fajn pouzit nejake pestre farby napriklad cervenu na stromcek 🙂 dietatko je bude vnimat

dasa71
19. nov 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

aj ja suhlasim s vami, nasa mala tiez vobec prve vianoce nevnimala a teraz sa tesi vacsinou len na darceky

tina147
autor
19. nov 2015

No tak baby, vidim ze tu ste sa obuli len do toho ci to bude dieta vnimat ci nie 🙂 tak inak, dajte typy na vianocnu vyzdobu bez ohladu na dieta :D

lullu86
19. nov 2015

nas malicky mal dva mesiace, ked sme s nim prezivali prve Vianoce, vsetko prebiehalo ako inokedy, ale ako darcek sme si ho polozili pod stromcek a urobili sme mu krasne fotky...Inac takmer cely den prespal 😀

17111976
19. nov 2015

môj typ. pekný jednoduchý stromček podla vlastnej predstavy, medovníčky, dobrá atmosféra, navarené, napečené a nikdy nezabudnúť na kostol, aspon ku jasličkám, celá rodinka spolu aj s malým synčekom podakovať sa, za všetko. Kostol dáva to najväčšie čaro vianoc.

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina147
autor
19. nov 2015

@lullu86 krasna fotecka aj my si porobime pri stromceku 🙂

@17111976 konecne normalna odpoved 🙂 dakujem velmi 🙂

tina147
autor
19. nov 2015

@alja20 tu prechadzku absolvujeme kazdy rok aj my 🙂 keby nam chcelo nasnezit bolo by super. ja budem mat tento rok bielo strieborny stromcek. som zvedava sama ako to ukaze 🙂

17111976
19. nov 2015

ja som mala jeden rok biely stromček, medovníčky biele sa mi podarilo kúpiť, krásne ukázalo na stromčeku, odvtedy už som nikde nemohla nájsť v obchode, take pekné biele medovníky. bielo strieborný stromček je velmi pekný

tina147
autor
19. nov 2015

@17111976 jeeej to je super napad tie medovnicky. mozno by som kdesi na vianocnych trhoch zohnala.a nemas fotku tvojho stromceka vtedy?

mamutka
19. nov 2015

@tina147 existuju aj latkove vianocne ozdoby, mozes mu povesit nieco na postielku napr..
a myslim, ze ked budete mat prijemne svetielka na stromceku - nic silne a rychlo blikajuce, tak to malého bude fascinovat. Nas drobec na take svetialka v tom veku dost letel 🙂

tina147
autor
19. nov 2015

@mamutka ved to ze nas krpcek uz velmi vnima vsetko. urcite mi uz cele dni len neprespi :D takze dost casu mu musim venovat 🙂 a t nad postielku je fajn napad...🙂 nieco jemne a decentne sa pokusim 🙂

sabina1975
19. nov 2015

@17111976 nie kostol ale viera ked tak a prave caro vianoc vykuzlia ludia ktory su s tebou preto lebo chcu a nie pre vianoce darceky a pod /a som veriaca ale do kostola nechodim ved Boh je vsade a vzdy so mnou /

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henikav
19. nov 2015

@tina147 prepac, nechcela som aby to vyzelo ako odhovaranie, skor som to myslela tak ze si uzite hlavne klud a blizkost medzi sebou, skor ako sa za niecim nahanat a nakupovat kopu darcekov. Ja by som sa zamerala najviac na to, byt spolu, venovat sa jeden druhemu, malemu je to este uplne fuk aka bude vyzdoba a ci bude kapor. My sme malej samozrejme nieco kupili, ale vobec ju to nezaujimalo. Uz o rok to bude zaujimavejsie, my sme uz ten dalsi rok piekli kolaciky spolu a odvtedy mi mala stale pomaha v kuchyni, aj ked maju pernicky oci nakrivo.... su tie naj

moni244
19. nov 2015

@tina147 ja neviem, kazdy ma inu vyzdobu, ja klasika kazdy rok nalepim naleky na okna, natiahnem svetla okolo okna v obyvacke, stromcek klasika ako kazdy rok, vesely, farebny, nepodlieham modnym trendom a trendu mat kazdy rok iny stromcek, vyzdobu, hlavne je, ze sme spolu, zdravi, nepotrebujem mat tip top vyzdobu ako s casopisu.

17111976
19. nov 2015

@tina147 nemám fotku stromčeka, ale už som nikdy nemala taký krásny stromček, ako vtedy s tými medovníčkami

jasminet
19. nov 2015

toto bol nas minulorocny strom 😉
predtym hnedo zlate ozdoby sme mali... a dlho dlho som zbierala tieto nove farebne 😀

sofi2510
19. nov 2015

Ja sa uz neviem dockat ako si zacneme pomaly "instalovat" vianocnu vyzdobu 🙂
Tento rok by som chcela asi zlato-hnedo-ruzovu kombinaciu stromceka-ak ovsem zozeniem ozdoby lebo nemame ziadne

tina147
autor
19. nov 2015

@jasminet zivy stromcek je najkrajsi, rozvonia vzdy cely dom 🙂

henikav
19. nov 2015

@tina147 joj vies co ma napadlo? Predavaju Vianocnu gulu ze "moje prve vianoce" ak enajdete, mozes si ju aj doma vyrobit 😉

henikav
19. nov 2015

taketo nieco a extra vianocne dupacky 😉

jasminet
19. nov 2015

@tina147 my len zivy kupujeme, aj rodicia - aj ked oni maju aj umely - stary a opadava viac ako zivy 😀 😀 😀 kazdy rok sa snazime kupit mensi a vzdy je rovnako vysoky, mensi nam asi nie je sudeny 😅 😀

zabina27
19. nov 2015

@alja20 len tak pre istotu - maly by este ani hriby nemal, aby vam potom nebolo cez sviatky zle 😉 ak ich uz papa a je ok, tak si dajte, ja som nasmu len omylom raz dala taku polievku, ani som nevedela, ze tam boli hriby vyvarene a uplne hlieny kakal, tak aby ste si nahodou nepokazili vianoce 😉

@tina147 minuly rok som tu mala temu "prve vianoce s babenom" 😀 dam ti radu - urob si tu naj vyzdobu, vyuzi vsetky keramicke, sklenene, ihlicnate veci, ktore chces, vyuzi nizke policky na dekoracie, zapal sviecky, lebo tie dalsie vianoce to uz nepojde 😀 nas mal minuly rok 7 mesiacov, este nelozil, ale za stromcekom sa velmi pachtil, uplne sa natahoval z gauca a strasne bol stastny, ked sa mu podarilo dociahnut a buchat po gulicke 😀 tiez 2 verzie vianocneho oblecenia potrebujes 😀 aby ked sa nahodou uspini, aby si mala na prezlecko, na fotkach je to pekne 😀 😀 teraz je krpec vo veku, kedy mam z vianocnej vyzdoby hlavu v smutku 😀 bojim sa, co prezije, na spodne policky nic, horiace nic, vsetko len do vysky, aj to neviem neviem, lebo on sa vystvera, kam potrebuje 😀 no a stromcek uvidime, chcela by som ho mat vikend pred vianocami hotovy, ale neviem, ci rychlo neskonci ozdobeny na balkone alebo v pivnici a nedonesieme ho len na stedry vecer, lebo zatial kazdy ozdobeny stromcek v obchode mu ruky podaval 😀 😀
ale uzite si to 😉 nezabudnut nabit fotak, nejaku mnamku aj pre babo (neviem, co ti uz papa, my sme uz dali "stedru veceru" - zemiak, mrkvu a lososa 🙂 , ale tvoj je malinky, ale nieco nove na obliznutie, nech ma aj on sviatky 😉 )

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eeffka
19. nov 2015

@alja20 deti by nemali huby do 3-4rokov

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz