Vianočné darčeky

8. sep 2021

Ahojte žienky viem ze je ešte skoro na vianoce ale chcem to mať skôr všetko. Poraďte čo idete kupovať svojim manželom, partnerom a rodičom na vianoce. Fakt ma už nič nenapada. A ešte k tomu pre 9 mesačné dievčatko čo využije čo by ste poradili. Veľmi vám ďakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fifina75
8. sep 2021

Pre manžela asi niečo zážitkové (napr. jazda na Ferrari...) Rodičom ešte netuším a pre bábätko napr. trojkolku, prípadne oblečenie (zimná bunda, overal, fusak...), poukážku na kurz babyplavania... neviem aký máte rozpočet na jednotlivé darčeky.

marci987
8. sep 2021

JA budem kupovat produkty znacka Tiande,uzasna kozmetika a este aj produkty na bolest,problematicku pokozku a mnoho dalsieho.Da sa vybrat pre kazdeho a viem,ze kazdy bude spokojny.

sssss123
8. sep 2021

tradične kozmetika pre každého, možno niečo mame do kuchyne, do Vianoc ďaleko určite dostanem ešte nejaký nápad

1katus1
8. sep 2021

U nás jednoduché dcéra píše listy Ježiškovi takže viem čo , s manželom si darčeky nekupujeme ani na sviatky ani na Vianoce a rodičom to isté keď im niečo treba kúpi sa cez rok alebo poskladame sa. Vianoce nie sú o kope darčekov pod stromčekom ľudia sa majú ľúbiť aj bez nich .

marci77
8. sep 2021

velmi dobra skupinka, odporucam na inspiraciu
https://www.modrykonik.sk/group/4586/

haanovajana
8. sep 2021

Poukaz na masáž.Darčekové balenie vitamínov,kozmetika,niečo do kuchyne.Všeličo dá ešte nájde.

macko1007
8. sep 2021

my s manzelom sme sa dohodli ze si kupime hodinky..on mne apple watch ja jemu samsungy…rodinam len nejake malickosti..znackove oblecko dokazes kupit za dobre ceny napr na about you takze to uz mam par veci nakupenych a nejaku kozmetiku 🙂

srferreira
8. sep 2021

My si nekupujeme darceky s manzelom. Kupuje sa po cely rok. Ked daco chcem nebudem cakat do Vianoc alebo na narodeniny. Davam priklad, minie sa parfum, kupi sa novy. A nebudem vymyslat nejake hovadiny nepotrebne len preto, ze su Vianoce. My oplieskame vzdy peniaze na cestovani a vyletoch. Cestujeme mimo kde zijeme min 4 krat do roka a na vylete sme stale ked je volno. Davame si spolocne zazitky po cely rok a to su nase darceky.

marianna_peskova
9. sep 2021

Pre manžela kupujem tento rok na Vianoce kreslo-ušiak do jeho pracovne. Máme jedno z Ikey a je extrémne pohodlné.

sasha10
9. sep 2021

Pre manžela vždy iba to čo viem že potrebuje/chce, síce všetko si väčšinou kúpime cez rok, ale napríklad koženú peňaženku tá sa dá nechať až na Vianoce...on si vyžaduje veci od všetkých tie, ktoré cez rok potrebuje ako - spodné prádlo, ponožky, kozmetika, aby sme cez rok nemuseli riešiť kúpu a mal to zaobstarané :D ale ak ste napríklad viac na zábavu tak sú rôzne manželské/partnerské úlohy, kartičky s otázkami na ešte zblíženie, alebo aj sexuálne kartičky som videla, ktoré boli tiež tak zábavné nie vyslovene sexuálne :D A pre rodičov tiež ťažšie odporučiť keďže nevieme vek, ale v poslednej dobe čo sa nám doma osvedčilo a odporúčala by som všetkým je napríklad difúzer s kvalitnými olejmi napr. eukalyptus na lepšie dýchanie, pomáha to aj zlepšiť priebeh pri chorobách, lepšie sa dýcha, prevonia to izbu má to veľa východ stačí poštudovať.

nikanu
3. nov 2021

Pripnem sa sem aj ja, keďže sa nám sviatky rýchlo blížia a veruže netuším, čo by som také dala rodičom a svokrovcom. Pre manžela som horko ťažko niečo vybrala, tak ten je vybavený. Ale pre ostatných veru netuším. Čo dávate vy? Inšpirujte ma trochu 🙂 Rozmýšľala som aj nad nejakým pobytom, ale naši nie sú na takéto 🙂

annadan
4. nov 2021

@nikanu inak máš pravdu, nie je zlé začať uvažovať už nad darčekmi. ty máš aspoň to fajn, že manžela máš už vybaveného 🙂 mne sa ale každým rokom míňajú nápady. sa snažím vymyslieť každý rok niečo originálne a pekné a veru za chvíľku ľudovo povedané studňa vyschne 🙂

nicol_ka55
5. nov 2021

Tiez v dobrom zavidim tym, ktori uz maju ci uz nieco vymyslene, alebo rovno aj kupene 🙂 Ved to byva v obchodoch tesne pred sviatkami hotove sialenstvo, ze na poslednu chvilu sa zhanaju darceky. Rada by som sa tomu tento rok aj ja vyhla, preto rozmyslam, ze to spravim tak, ze cez internet objednam.

nikanu
8. nov 2021

@annadan no tak to je taká cena útechy chápeš, ešte zvyšok rodiny 🙂 Kľudne ma môžeš inšpirovať, čo také vymýšľaš, možno bude niečo čo som ja ešte nedala ako darček 🙂
@nicol_ka55 vidím, že to sa tu stretneme asi viaceré, čo by chceli dať aj fajn darčeky a mať ich aj čím skôr kúpené 🙂

katulienkax
8. nov 2021

A prečo vlastne vymyslat darček mužovi? Veď treba zájsť do obchodu spolu, alebo spolu si niečo kúpiť po čom túžite načo prekvapenia aj tak sú z toho väčšinou blbosti

simca06022011
8. nov 2021

moj chlap tento rok svata trojicha: pyzama/slipy/ponozky, dcere nejake somariny vyberiem, toho pre nu mam vymyslene az az, rodicom neviem.. teraz mali narodeniny a uspech mali sirupy z ihlickova.

humajnicek
9. nov 2021

@nikanu a už si aj niečo pozerala, čo by ťa tak zaujalo? Či zatiaľ to nechávaš na náhodu?
@simca06022011 No ja keby dávam každý rok chlapovi to isté, to by sa ani mne nechcelo kupovať 🙂 Ale teda čo sa týka rodičov, to mám overené, že ich napríklad potešila fotka spravená ako kreslená, dala som ju spraviť od Lovector. Mali nedávno výročie sobáša, tak som to takto vyriešila. I keď je pravda, že tie darčeky sa ľahšie riešia, keď s dotyčným prídem do obchodu a nech si vyberie čo chce 🙂

simca06022011
9. nov 2021

@humajnicek nie je to to isté ale uz mu to chyba 😂 lebo ze dlho nedostal (kupovali mu to stále rodičia, roky 😁).

nikanu
10. nov 2021

@humajnicek tak mám prelustrované kadečo, ale nič ma zatiaľ nejako extra neoslovilo 🙂 Ale kdeže na náhodu, ako nebránim sa ak mi niečo cinkne do nosa, ale keby som mala niečo vymyslené, aj to by potešilo. Jéj, tak to boli asi radi, aj ju majú zavesenú niekde alebo?
@simca06022011 to je aká sranda, že? Sa človek odstrihne od rodičov až potom zistí, že spodné prádlo voľako chýba :D

marse
10. nov 2021

mužovi mam klasika pyžamo, taký vozík na drevo ku krbu a monterky... my sme si kupili mesiac dozadu nove matrace a to máme ako hlavný darček spoločný..
otcovi darčekovu kartu hornbach, je kutil a nech si nakupi co potrebuje podla svojho výberu a mamina si vybrala hlinený pekáč na kačicu...
u nás su vianoce skor o detoch a dospelí len take drobnosti

simca06022011
10. nov 2021

@nikanu no my sme od rodicov uz daaavno :D lenze ja som zacala strajkovat a prestala som mu dokupovat veci aj pocas roka (bezne ked bolo treba, vyhodila som rozpadnute a dokupila), lebo ze vela minam :D a teraz mu skrina vyzera tak, ze 2 nohavice, 6 triciek... aj tie uz drzia pokope len silou vole :D pred par rokmi babka prestala kupovat, lebo uz je velky, a mal toho strasne vela (ked sme sa stahovali tak len kosiel mal za 120L vrece, 20 parov topanok, za krabicu spodneho pradla... ) U nas tento rok budu vianoce s oblecenim. A este som objednala bateriu do kuchyne, ktoru mi zlomil pred 2,5mesiacmi a nevie kupit/vymenit. To ale dostnae odo mna na mikulasa :D

nikanu
11. nov 2021

@simca06022011 jááj takto 🙂 Inak to je najjednoduchšie povedať, že veľa míňaš, ale presne keď prestaneš kupovať takéto veci, tak sa to časom odrazí a zrazu nie je čo nosiť :D Potom stačí argument, že veď si povedal 🙂 Batéria je topka, ale to asi nejdem dávať ani rodičom ani svokrovcom 🙂 Neviem akoby reagovali 🙂
@marse to je super, také praktické darčeky všetko. To chápem, kde sú deti tak tá priorita je jasne určená 🙂

annadan
12. nov 2021

@nikanu tak kadečo sa nájde, podľa toho čo kto obľubuje, či sú to rôzne vzorky kávy, tematické mikiny, náramky, obrazy 🙂 len horšie je to, že keď si to takto vyčerpáš nejaké tie originálne darčeky tak potom neviem čo 🙂

humajnicek
15. nov 2021

@nikanu tak to si môžeš dať tak akoby sa to tebe páčilo, či už zavesiť, alebo len tak niekde oprieť 🙂 Veď to potom záleží aj od rozmerov, asi chápeš 🙂 No a už sa ti podarilo niečo vymyslieť, na niečo natrafiť? Teraz na nás bude z každej strany voľačo vyskakovať, čo by sme mali kúpiť 🙂

nikanu
16. nov 2021

@humajnicek to znie riadne zaujímavo a páči sa mi aj to, že netreba hneď všetko vešať. To je hrozné, keď sú všade po stenách samé klince :D
@annadan inak to sú tiež veľmi dobré nápady, keby už podľa mňa drvivú väčšinu doma nemali 🙂

annadan
23. nov 2021

ale zase vieš, to sa ti každým rokom v princípe míňajú nápady, lebo teraz mám pocit, že je taká doba, že človek keď niečo potrebuje tak si to kúpi počas roka a je 🙂

humajnicek
24. nov 2021

@nikanu tak ono v princípe žiaden obraz ak nechceš netreba vešať 🙂 Môžeš ho aj niekde oprieť a tak. Prípadne ak je jedna celá stena prázdna a tam to zavesiť, tiež to môže pekne ukázať.
@annadan inak, ani mi nehovor, to už neviem čo budem vymýšľať 🙂

nikanu
25. nov 2021

@humajnicek to by sa páčilo aj mne taká predstava, že prázdna stena a len veľký takýto obraz. A stíham to ešte do Vianoc? Koľko je vlastne nejaká dodacia doba? 🙂

humajnicek
30. nov 2021

@nikanu no vidíš to, rozmerovo si môžeš vybrať aké len chceš, takže ten obraz vlastne budeš mať na celú stenu, ak sa ti to tak páči 🙂 Tak pozri hovorí sa, že čím skôr tým lepšie by bolo 🙂 Aby si aj ty bola v kľude, že sa to stíha 🙂 Čo sa týka dodania, väčšinou je to do tých 14 dní.