Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vianočný ošiaľ v polovici novembra

funilieta
6. nov 2014

Ahojte. Nieje este ani polka novembra, a vsade uz vianocny tovar, salenota. Aky mate na to nazor? Máte nervy alebo sa už tešíte?

mirkava
6. nov 2014

@funilieta v pohode.... mne to nevadí 😉

cerez
6. nov 2014

Už vyše mesiaca v obchodoch predávajú Mikuláša a to ešte pred ním bývajú dušičky. Mne sa to tiež nepáči, ale obchodník na to pozerá len cez peniaze.

pribinak
6. nov 2014

leze mie to na nervy, uplne to kazi atmosferu vianoc, vsak decka sa uz ani poriadne netesia, pomaly od zaciatku skolskeho roka su toho plne obchody ;(((((

lucy125
6. nov 2014

Mne to neva milujem. Vianoce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj keby od jula predavali 😀

siska53
6. nov 2014

@funilieta mne to lezie na nervy. Nechapem,preco mi niekto vnucuje Vianoce uz koncom oktobra. Ja sa chcem na ne tesit az v decembri.

mima4
6. nov 2014

@funilieta nelezie mi to na nervy. Veci filtrujem a davam prec tie nepodstatne. Telku nemame takze reklamy nehrozia 😀 V obchode si nevsimam vianocny tovar, nezaujima ma... 🙂

mihula
6. nov 2014

@cerez ha,však musia velkonočnych zajacov prebalit do Mikulašskeho kabata,však kedy by to stihli predat?Si mysliš že za dva tyzdne? 🙂

cerez
6. nov 2014

@mihula Zajacov a veľkonočné vajcia začnú hneď v januári. 😀

hradnapani
6. nov 2014

@funilieta nevadi mi ta vizualna stranka, vyzdoba a tak. Ale stacilo by mi to aj koncom novembra. Ale co mi fakt prekaza, tak to je ta zvukova stranka. Tohto roku okorenena mimoriadne nepodarenymi primitivnymi reklamami. Su vsade, este aj v autobuse. tie mi naozaj vadia.

janinah
6. nov 2014

mne to vadí a veľmi...a ignorujem ako sa dá....

domak2
6. nov 2014

Jedine co mi vadi je, ze je to tak kazdy rok a kazdy rok sa nad tym ludia tak isto rozculuju. 😉

ichbinich
7. nov 2014

Mne to tiez vadi. Ignorujem to, ako sa len da. Lenze potom si neuzijem ani poriadne Advent, lebo od oktobra som sa naucila to vsetko nevidiet a ignorovat, a potom su Vianoce a zrazu su aj za nami... Neviem potom nejak prepnut, ked uz je "cas" zase spat...
Uz aj syn vravi, co vsetko chce na Vianoce, ake keksy chce piect, a ja mu musim hovorit, este na to mame este casuuuu. (No dobre, nejake "obycajne" keksy si upiect samozrejme mozme, ale typicke vianocne odmietam.)

A to vobec nepozeram televizor, ale napriklad minuly tyzden prisla reklama z Metra a ze VESELE VIANOCE tam svietilo a ponukali sunky, syry, maso... No neviem, kto kupuje sunky a syry 2,5 mesiaca dopredu...
Este chapem z casti ozdoby a take srandicky, ze si ludia spravia radost. Ale jedlo na Vianoce v reklame teraz?!
Takze zatial ignorujem a potom sa mi hadam podari pocas adventu prepnut, ze sa naozaj budem tesit...

ichbinich
7. nov 2014

@mihula:
Inak kedysi to bolo naozaj tak: Svagor raz dostal ako decko velkonocneho zajaca, odbalil ho a vnutri Mikulas! Sa smeje, ze odvtedy vie, ze Velkonocny Zajac a Mikulas su ta ista osoba 😀
Keby boli v Amerike, aspon by mohli vysudit strasne miliony za psychicku ujmu dietata 😉 😀

kofoluska
7. nov 2014

Ja sa aj vdaka tym osialom neviem dockat, kedy konecne vianoce skoncia a bude pokoj. Je to otras, co z nich obchodnici urobili. Su to sviatky pokoja a mieru, ale ja uz sa bojim aj chladnicku pomaly otvorit, ci tam na mna nebude tiect krem 😀

klincek
7. nov 2014

@ichbinich presne to sa talo aj mne 😀, nastastie az v dospelosti 😝

jaja018
7. nov 2014

Ja som rada a tesiiiim sa a keby mi to neprislo divne uz by som aj byt vyzdobila. Milujem tu vianocnu atmosferu.

jabadaba
10. nov 2014

@funilieta nervy z toho nemam, ale mam na to svoj nazor. Adventne kalendare na pultoch uz od konca oktobra mam zavedene do skatulky psychiatricka diagnoza. Rovnako ako Mikulas a spol. Uroven tejto spolocnosti nabral degeneracny kurz po vzore tzv. vyspeleho Zapadu. Nuz, tak co sa cudujeme....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli