Výzdoba na oslavu prvých narodenín

nathuska
10. júl 2014

Ahojte, chcela by som pre mojho synceka urobit peknu oslavicku jeho prvych naroxenin a rozmyslam nad vyzdobou 🙂 chcela by som vas poprosit o nejake fotky z vasich oslav pre inspiraciu , dakujeem 🙂

daniela1983
10. júl 2014

juuu dobra tema, tiez s ana to chystam a zhanam aj recepty na tortu ktoru by mohol jest

martina646
10. júl 2014

A naco si zalozila dve temy s roznym nazvom ale rovnakym obsahom? Teraz pozeram, kde je moja odpoved a ona je v tej druhej. Daj si prosim jednu zamknut, nech tu nie je chaos.

nathuska
autor
10. júl 2014

@martina646 ja som ani nevedela, ze som zalozila temu dva krat.omylom usom musela tuknut na odoslanie temy dva krat, ale bohuzial tvoj prispevok som nenasla ani v tej druhej.a ako sa da zamknut diskusia prosim ta?

nathuska
autor
10. júl 2014

@daniela1983 tak dufam, ze tu naberieme inspiracie 🙂 ja mam v plane dat malemu urobit pribinacikovu tortu

martina646
11. júl 2014

@nathuska Uz ju admin zamkol. Tu je moj prispevok

Ahoj, ja mam sice dievcatko a mame za sebou uz aj druhu oslavu, ale prvu sme mali s motivom Macko Pooh, takze celkom "unisex" Popozeraj, mozno sa inspirujes: https://www.modrykonik.sk/blog/martina646/album...

nathuska
autor
11. júl 2014

@martina646 krasna vyzdoba 🙂 moj maly macka.pooh zboznuje to by sa mu pacilo 🙂 ten obrus si roztrihala jeden prosim ta?a na tej miske so svieckami to je co?vyzera to ako lentilky 🙂

martina646
11. júl 2014

@nathuska Dakujem, tiey som nad vyzdobou dlho rozmyslala a planovala. Bol to pre mna taky dolezity moment, aj ked Linduska si to moze pripomenut len na fotkach, rozum z toho nemala. Ale rodinke sa pacilo. Myslim, ze len jeden obrus to bol, tam boli tie gulickove okraje na oboch stranach, bolo toho dost. Na miske su letilky, spravne si to odhalila. Pod fotkami je vacsinou popis, odkial co mam, lebo sa ma baby pytali. Prajem krasnu oslavu.

moni244
11. júl 2014

tu máš komplet výzdobu na prvý rok, ja som tiež mala odtiaľ ale v ružovom http://www.myparty.sk/3466/1--narodeniny-pre-ch...

bambinecko
11. júl 2014

ja som robila tortu takto: dala som si odtiecť (cez sitko a gázu) biele jogurty Hollandia, trošku som ich osladila ryžovým sirupom (kvôli nám ostatným, malý má rád aj neochutené). potom som vrstvila s piškótami a ovocím (jahody a banány, ale môžeš dať aj iné). cez noc nechala v chladničke. bola výborná 🙂