• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spätne vybaviť rodinné prídavky?

17. septembra 2015 
@70273 pokiaľ viem, tak o RP je možné žiadať spätne iba rok dozadu, ostatok zrejme prepadne štátu...
10. feb 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@70273 tým RP som myslela prídavok na dieťa, nie rodičovský príspevok, aby som nezmiatla Teba i iných
10. feb 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry večer poradite mi tu niekto že načo všetko možem mať narok ked nemam mamku a mám iba oca a otec sa nestara omna...A beriem iba peniaze zo Socialnej poistovne Sirotske... Prosím. Dakujem
21. jan 2015 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A môžem sa spýtať, či pvc lepšie udržať teplo ako drevo?Má niekto taký http://oknoplast.com.cz/cz/okna.html ?Môžete vidieť úspory?
24. feb 2015 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
STAT NAS OKRADOL O 2 ROKY NA PRIDAVKOCH A VRATIA SPATNE LEN POL ROKA TO CO ZA ZAKON JE NA TOM SLOVENSKU ALE KED VY DLHUJETE STATU TAK VAS ZDERU Z EXEKUCII AKO SA MAMEE CHRANIT MI OBYCAJNI LUDIA SVINSTVO.....
17. sep 2015 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domeli POL ROKA NAM SA TO TERAZ STALO PREPLATIA LEN
17. sep 2015 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@predajobleckoo informácie, ktoré som mala ohľadne vrátenia nepožiadaných prídavkov boli z roku 2011.Odvtedy prešli 4 roky, nevenujem sa tejto problematike profesne, skôr zo záujmu som si zisťovala veci. Možno sa to zmenilo. Rozhorčenie chápem, okradnutiu nie. O prídavkok na dieťa je nutné splniť isté záležitosti, v prvom rade podať žiadosť s potrebnými prílohami. Splnili ste podmienky, ktoré sú štátom stanovené? Narýchlo som povinnosti oprávnenej osoby našla tuto:
http://www.employment.gov.sk/sk/rodina-socialna-pomoc/podpora-rodinam-detmi/penazna-pomoc/pridavok-dieta/
Ak ste to splnili, mali Vám byť vyplácané a ak to tomu tak nie je, podajte odvolanie. AK ste však uvedené nesplnili, resp. splnili ale po uplynutí stanovených lehôt, ...
17. sep 2015 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok