Čo sa oplatí kúpiť v Lídli?

sisinka88888
5. nov 2015

ZAUJIMA MA PODLA VASHO NAZORU SA CO OPLATI KUPIT V LIDLI...DAKUJEM! 🙂

meusicka
5. nov 2015

@sisinka88888 ahoj tak ja tam bezne nakupujem oblecenie pre deti a mmozem len chvalit, nepusta farbu, dobre sa zehli, ked uz teda zehlim. kupijem tam aj obuv... hlavne tie gumaky, dokonca mam uz aj pre seba a manzela. neviem co by ta konkretne zaujimalo, clovek tam ide aj na potraviny a napr. my tam kupujeme aj muku na chlebik, kedze inde kupis za dvojnasobok ceny. ja sledujem pravidelne ponuku a potom co ma oslovi 🙂

mizu89
5. nov 2015

@sisinka88888 Oblecenie pre deti,dospelych,voda,naradie do dielne,plienky,kuchynske potreby,pomocky...
Mna potraviny nejako neoslovily(az na niektore).Ale vzdy cakam co ponuknu ake nove veci,darceky,hracky...

zabina27
5. nov 2015

ja kupujem hlavne oblecenie pre maleho, potraviny, potom podla ponuky a potreby, ale napriklad s topankami nie som spokojna, zatial vsetky tenisky, co sme mali, sa rychlo znicili, to tam uz asi nekupim, inu obuv (cizmy, sandale a pod.) som nekupovala

seahorse27
5. nov 2015

Niekedy tam maju super kreativne supravy pre deti. My s muzom si tam kupujeme sportove oblecenie - na behanie a na bicykel. Okrem toho mam rada take ovocne syry (vyzera to ako jogurt, ale je to syr a chuti to bozsky) - to som nikde inde nevidela.

miku1
5. nov 2015

@sisinka88888 Mne sa oplatilo v Lidli nakupovať skoro všetko 🙂 Jediná vec, ktorú neodporúčam je detské pančušky, strašne sa po vypraní uvoľňuje gumka v páse a potom padajú....Inak tam nakupujem od potravín po oblečenie, kuchynské potreby fakt všetko. Napr. odstraňovač škvŕn je úplne super. Stojí 1,99 € a funguje na 100%. Taktiež z potravín milujem výrobky zn. Pilos. Za seba môžem Lidl len a len odporúčať.

siska53
5. nov 2015

@sisinka88888 ja tam kupovavam aj potraviny,osvedcili sa plienky,kym sme potrebovali,vlhcene utierky,mydlo,obcas prasok na pranie,oblecenie pre deti a muza (mne nesadne velkost,takze pre mna nie).
Z potravin okrem masa a bieleho peciva takmer vsetko,co jedavame,akurat niektore tam nemavaju,tak to zhanam inde.

anetkaadamko
5. nov 2015

nekupovať pančušky.....okrem pása je po prvom nosené diera v rozkroku....a urobili som všetky čo som kúpila....

bubinko1506
5. nov 2015

my tam kupujeme ovocie a zeleninu - hlavne v zime, inak na trhu, fajn su jogurty zn.pilos, ale pozerame, ktore su ceske, nemecke, niektore syry, manzel si kupuje natierky ceske. a co je uplne fajn, tak cerstve pesto - maju ho v takom malom kelimku v chladiacom pulte, ale je super. okrem toho sa tam oplati kupit kecup - chuti dobre a podla testov kvality, bol vyhodnoteny ako 2.najkvalitnejsi. oblecenie, spotrebny tovar a drogeriu tam nekupujeme.

libka1
5. nov 2015

masove vyrobky s vysokym obsahom masa, syry a acidka 😉

bibistec
5. nov 2015

tie cistiace prostriedky su dobre w5 aj prasok a tablety do umyvacky su perfektne manzel ma rad tu ich smotanku do kavy potraviny skor nekupujem to neviem zhodnotit sem tam nieco ak tak oriesky tie maju fajnove

elis1985
5. nov 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

oblecenie ale aj elektroniky. napriklad vysavace maju dobre a hlavne 3 roky zaruka a ked sa pokazi tak hned vracaju peniaze, ziadne natahovanie ako to ma napriklad tesco

maly_konik
5. nov 2015

Oplatia sa sunky, parky, hlavne Dulano.. maju vysoky podiel masa.
Cistiace prostriedky W5 su super... tie univerzalne utierky, cistic na trubu, na WC, kupelnu... sol do umyvacky, atd. atd.
Vyborne je telove maslo Cien, byva malokedy v ponuke, ale oplati sa. Naposledy mali vonu manga a kakaa.
A vina maju dobre. Ale nie vsetky! Urcite nie Tibava, to je jedno z najhorsich na SK. ....

lucka011
5. nov 2015

@sisinka88888 Ja Lidl zboznujem. Kupujem tam skoro vsetko. vody, sladkosti, slane veci, zeleninu, salamy, brav.parky tam maju najlepsie zo vsetkych a som az posadnuta ich jogurtami, Milbona znacka. Milujem ich. 😝 Samozrejme ale sledujem aj akcie. Ak je nieco co potrebujem niekde lacnejsie, tak to kupim tam. Ale uprednostnujem lidl. Dalej oblecenie, maju pekne a kvalitne veci. Teraz som si prvy krat kupila aj cizmy, zboznujem ich. A takisto aj plienky, kapesniky, lak na vlasy, proste zo vsetkeho...
Jedine co mi od nich nechuti je cottage cheese, ten sa neda jest.
Ale inak patri medzi moje najoblubenejsie obchody. Maju tam vsetko co treba bez toho aby mali zo vsetkeho sto druhov a sto znaciek a clovek sa ide zblaznit ktoru si vybrat. 🙂 😉
Vzdy cakam na novy letak a uz aj listujem co zaujimave zase ponuknu 🙂

lasina
5. nov 2015

Ja chodim vacsinou iba do lidla.zeleninu a ovocie maju uplne super a takisto aj oblecenie veci do kuchyne a podobne.vzdy si tam nieco najdem

horana
5. nov 2015

Podla toho co ma zaujme v aktualnom letaku. Niektory tyzden nic, iny viac veci...
Niekedy oblecko ci uz dosp. ci detske. Ked je zaujimave/kvalitne, treba rano v den zacatia akcie, inak temer bez sance.
Zeleninu maju kvalitnu aj maso, salaty...
Paradajskovy pretlak v skle a kecup ziskali najvyssie hodnotenia v nezavislych testoch napr.
Vramci zameranych tyzdnov (azijsky, alpsky, grecky, taliansky, francuzsky...) su zaujimave vychytavky.
Je toho vela....

siska53
5. nov 2015

@anetkaadamko Ano,pancusky,od vlanajska sa zhorsila ich kvalita,dovtedy boli super aj tie. Tie vlanajsie - pudlo sa roztiahlo do sirky a skratilo do dlzky.
Tento rok som.pokupovala v Kiku (aj na ten sposob ako v lidli a i take ako za socika),tak uvisim,aka je ich kvalita.

jana_eyre
5. nov 2015

Vsetko, lidl je moj naj obchod 😀

s_mt
5. nov 2015

Detske oblecenie je celkom dobrej kvality a na ovocie a zeleninu v lidli nedam dopustit,je naozaj cerstva,nie ako v tescu a bille :(

andelok
5. nov 2015

@sisinka88888 Ja som minule citala vysledky testov, podla ktorych krem z Lidla znacky Cien na tvar (denny aj nocny proti vraskam) dopadol v testoch lepsie ako znacky Nivea, prip. dokonca Vichy. Odvtedy kupujem tento, stoji necele 2 eura 🙂

katkavan
5. nov 2015

@lucka011 veru cottage cheese sa neda jest

jana_eyre
5. nov 2015

@andelok veru - k tomu doplnim, ze im vyslo najlepsie aj mlete hovadzie maso, alebo detsky opalovaci krem faktor 50.. kedze kupujeme dtest, tak tam vidime kazdy mesiac, ze ich vyrobky su vzdy medzi najlepsimi..

ale zas vyslo im aj zle - napr. musli tycinky nedopadli moc dobre.. to je zatial ale jedine co viem, ze dopadlo zle.. ale nebolo tam nic zdraviu skodlive..

andelok
5. nov 2015

@jana_eyre Ja som sa zas v D-teste docitala aj o tom, ze maju najlepsi paradajkovy pretlak. Ale ten krem ma udivuje, ked si vezmes, ze za taky Vichy si kludne vypytaju aj do 20 eur...a tento z Lidla je doslova takmer zadarmo 🙂

spuntikmathiasko
5. nov 2015

@sisinka88888 ja tam pravidelne nakupujem detske oblecenie a som maximalne spokojna. A aj sebe som si tam teplaky kupila.

karolina04
5. nov 2015

Maju perfektne cokolady ,mineralku ,pecivo ,zeleninu , ovocie a oblecenie aj cistiace potreby

jana_eyre
5. nov 2015

@andelok no vidis, ten som aj zabudla a pritom ho kupujem 😀

ale ano, to je naozaj sokujuce ako dokaze znacka zarabat a pritom obycajny cien je uplne naj.. aj kremy na ruky, alebo aj sampon proti lupinam - do nedavna som kupovala skoro za 4e head & shoulders a ked som vyskusala ten ich, tak som zistila ze to je to iste len o takmer 3e lacnejsie..

lidl je uplny fenomen na slovensku 😀

bluerose
5. nov 2015

Sem tam oblecenie pre maleho, muz si nakupuje veci a oblecko na sport, bike, hracky ked su akcie, potraviny tam nekupujeme, iba obcas nieco prihodime do kosika ku oblecku 😀

andelok
5. nov 2015

@jana_eyre Mas pravdu, to teda je 🙂 Ja som ho "objavila" az na materskej a odvtedy je zo mna zavislak, nove kolekcie mam pozrete na tyzden dopredu, nech nieco nezmeskam 😀

kamitomi
5. nov 2015

Mne sa tiež lidl celkom páči, hoci ho mám z ruky, chodím tam nakupovať. Už tradične slušný výber ovocia a zeleniny, deti zasa sladkosti a nanuky 😅 , nejaké syry, salámy.... ale čo majú brutálne dobré a mám milion krát osvedčené sú cestoviny. Chuťovo sú dobré no hlavne sa nerozvaria a nerozprplú. Robím lazane cestovín takže ich najprv uvarím potom zapekám a furt sú bohovské. Takže za mňa isto vyskúšaj cestoviny 😀

baskaj
5. nov 2015

najradšej tam kupujeme potraviny ako plnotučné mlieko - to ich nám chutí najviac a je aj najlacnejšie, smotana je super, smotanovú nátierku deti milujú, šunka má super vysoký obsah mäsa, mrazený hrášok je fajne sladký, kupujeme len tam, čoko na varenie je fajnová a aj lacnejšia než inde, sladkosti my nekupujeme, iba coco mini také jednotlivo balené kokosové tyčinky do školy/škôlky, keď sú narodky, tiež máme radi ich drevorubačský chlieb, ich sypané musli (sú dva druhy) - konečne musli, ktoré nie sú brutálne sladké a majú aj dobré zloženie, ich cestoviny kolienka sú drobnejšie než inde a deťom sa lepšie jedia, ovocie a zeleninu, ako dievčatá vyššie písali, majú tiež v neporovnateľne lepšej kvalite než iné reťazce a z oblečenie tam kupujem iba detské. Dospelácke sa mi zdá nekvalitné, mužove tričká sa rýchlo sprali z farby a aj rozgajdali.

maly_konik
5. nov 2015

@jana_eyre myslim, ze vody saguaro dopadli v teste zle, co som zachytila davnejsie. obsahovali vela nejakych bakterii ci coho...
ani nepoznam nikoho, komu by ta voda chutila....