Mladomanželský príspevok. Kde sa informovať?

alionuska
5. júl 2008

Ahojte.Chcela by som vediet ci mi niekto z vas vie blizsie poradit.Pocula som,ze štat dava mladomanzelom prispevok nejakych 19tisic,kazdemu.Len chcem vediet,ci je to pravda a kde by som sa na to mohla informovat.Dakujem za kazdu vasu odpoved. 😉

gapa
5. júl 2008

a ktorý štát. 😀 O Slovensku som nepočula

alionuska
autor
5. júl 2008

No ved prave ze na Slovensku by to maloo byt.Moj drahy to pocul v radiu,ale neviem ci sa iba nieco take pripravuje alebo uz ten prispevok davaju....

roasha
5. júl 2008

no neviem-neviem,ze by mali na rozhadzovanie? 😅 😀
....ale zrusene je to min 13rokov... 😉

alionuska
autor
5. júl 2008

No na rozdavanie nemaju,ved sami maju malo.... 😀 A mna si ten moj asi nezoberie 😀 😀 😀

sorscha
5. júl 2008

a nie je to náhodou príspevok pri narodení 1. dieťaťa? 😉

alionuska
autor
5. júl 2008

To viem,ze pri prvom dietati davaju...A akokeby nemohli aj pri dalsich,ze??

sorscha
5. júl 2008

Alebo zvýšiť rodičovský príspevok aspoň na 9000 sk 😠

jaduska
5. júl 2008

Ja som o tom tiež nepočula a dosť pochybujem, žeby také niečo dali...
voľakedy boli mladomanželské pôžičky - bezúročné...ale o tom môžeme my iba snívať 😀

nikol_79
6. júl 2008

alionuska mala si mu povedať, že dávajú ... tých 13tis. možno by si ťa potom chcel vziat 😀 😝

alionuska
autor
6. júl 2008

My sa neklameme 😀 .A mozno sa aj dockam tej svadby niekedy.Nie ze by som bola nejako vydajuchtiva,ale tak patrilo by sa,nie?...ked uz sme rodina! 😀

clea333
7. júl 2008

ahojte, myslim si, ze na Slovensku nehrozi mladomanzelsky prispevok, ani pozicka v dohladonej dobe 😉 ale je to pekna predstava vsak? 😀

angua27
7. júl 2008

babuľky, a nie je to tá zľava z dane v roku, kedy sa dvaja zoberú? sa mi tak marí, že som to počula. sa na tom jeden politik smial, že sa mal ženiť až tento rok, že by to padlo aj na neho. len som si teraz neni istá, či to bolo uzákonené, alebo to bol iba návrh do parlamentu. 😉

clea333
7. júl 2008

no to by mohlo byt, ale neviem

gapa
7. júl 2008

angua, myslím, že také niečo nehrozí. To by asi pribudlo sobášov. 😀 Ale ozaj, možno tí politici si len robili srandičky, lebo to by bolo velmi - ako sa hovorí "nesystémové". Taká úlava do daní, podla mna, nepatrí. Ak chcú podporovať rodiny, tak určite inak, cez deti, bývanie...