Môžu exekuovať synov účet kvôly mojim dlhom?

gabriela23
25. aug 2010

Chcem sa spytat ci mi vie nikto poradit,mam exekuciu na sumu 3600eur,som sama rozvedena s tromi detmi vo veku 18 rokov,11 rokov a 17 mesiacov, ako mam napisat exekutorovi ziadost o splatkovy kalendar, lebo tam nemam nic napisane kolko mi maju stahovat, a kolko mi zostane ak by to stahovali zo mzdy, zarobim priblizne asi 600 eur,a pocitaju sa do toho aj diety,a vernostne? A mam aj detske poistenie so sporenim a pytam sa ci mi to moze exekutor zobrat alebo zablokovat? Nakolko synovi teraz konci tak ci mu to vyplatia? A ked ma syn svoj ucet tak ten je nedotknutelny? Jasne,ze moje mi moze zablokovat,ale ked som mu dnes volala tak povedal,ze on to vidi tak,ze asi realne na tuto sumu asi bude ta spolocnost GE Money pytat mesacne 200 eur,co teda je vela viem,ze by som to rychlejsie splatila ale som sama a chalani potrebuju do skoly veci a pod., a ja by som tak po 70-80 eur platila,prosim napiste mi ake mam sance? vdaka za kazdu odpoved.

titkovamiriam
25. aug 2010

Neviem ci je to pomoc ale aj mojmu synovi koncila poistka a vybrat si ju mohol len on sam a vyplatene peniaze boli jemu.

mucka1985
25. aug 2010

peniaze su viplatene tvojmu synovi a ucet je jeho.a co sa tika toho ze kolko platiť tak sa z stim exekútorom dohodni ze viac ako 80 nemozes dat a posielaj mu tuto sumu