Rozpočet rodiny alebo ako znížiť výdavky. Poraďte!

maminuska
8. júl 2009

Ahojte,s manželom obidvaja pracujeme a máme slušné príjmy. Potrebujeme však akumulovať nejaké finančné prostriedky a tak nutne priškrtiť rozpočet. Vždy som obdivovala rodiny kde aj z mála dokázali ušetriť.
Zaviedla som si zošiť a začala som sledovať výdavky. Priškrtila som čo sa dalo, avšak potrebovala by som poradiť z tej praktickej stránky na čom dokážete ušetriť napríklad vy a ako dokážete vyjsť aj z malých príjmov. Za akúkoľvek radu budem vďačná . 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maribell
9. mar 2012

peniaze a hlavne eura sa velmi rychlo a lahko rozkotulaju. mne napriklad pomohla aj zmena dodavatela elektriky a plynu. neni som z toho sice milionarka ale tych 30e rocne mi nikto zadarmo neda a z toho si aspon pokryjem maskrty ktorym nemozem odolat :D

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domenyova
26. mar 2013

@maminuska záleží na tom čo platíte, ja som začala robiť u jednej firmy ktorá pomáha ľudom znížiť výdavky v domácnosti, pomohla som aj sebe a je to veľmi super. ak by ste mala záujem tak mi napíšte.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
12sasa12
22. máj 2013

ahoj ak chces znizit vydavky, tak si sprav financy dennik, dobry najdes napriklad na www.cashmon.sk alebo si urob papierovy, ked uvidis kde a ako minas a ake mas prijmy tak si to lepsie zorganizujes

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biba04
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
johnnyf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xelibri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenka008
18. feb 2015