Ako dlho po rozchode vám vypisoval bývalý partner?

6. dec 2021

Len tak, čisto štatisticky by ma zaujimalo,ako dlho po rozchode vám vypisovali alebo inak vás kontaktovali vaši ex aj keď ste ich ignorovali? Nemyslím nejaké obtazovanie,ale také to pripomínanie sa,alebo nevzdavanie sa.

lenka1993
6. dec 2021

Jeden môj bývali je môj manžel 😀.

irusa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina0078
6. dec 2021

Vôbec bol/je to môj ex nie psychicky chorý muž

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
naobedbuduspagety
6. dec 2021

Síce to nie je ex, ale jeden chlapík čo je do mňa "zaľúbený" mi písal 2 roky vkuse, potom ho odsúdili, zavreli na dva roky na liečenie, pred pár týždňami ho pustili a on sa ozval zase😂.. Ex sa mi ozve aj teraz, 5 rokov od rozchodu, vždy sa len pripomenie, že je stále tu, ôk proste musí dať vedieť, že sa ešte neobesil ako sľuboval 🤷‍♀️

irusa
6. dec 2021
janetinka27
6. dec 2021

nikdy sa mi neozyvali, ale ja som prvemu napisala nejaku sms na sviatok

luna379
6. dec 2021

Trvalo nám to obom presne rok kým sme obaja prestali šaškovať, schádzať sa a striedavo "tentokrát už je to naozaj posledný krát" si vypisovať s prosíkmi... Som veľmi rada, že si našiel napokon novú a tým to ukončil a ja vzápätí po ňom tiež.

miriam11
6. dec 2021

2 roky

bublanina1
6. dec 2021

To si ty?:D s tvojim priateľom čo píše ex?

naobedbuduspagety
6. dec 2021

@irusa dobrí chlapci obaja 😝. Ex moja prvá láska, ten sa ozve len tak raz do roka keď je v náladičke, ale ten druhý, tomu ani súdny zákaz neprekáža, ten sa proste kontaktovať chce aj keby čo bolo.

irusa
6. dec 2021
hapkova
6. dec 2021

Preco sa pytas? Teba tiez nejako dlhsie uz kontaktuje tvoj ex?

ninusa221
6. dec 2021

@naobedbuduspagety nebol nahodou zo zvolena ?😂

naobedbuduspagety
6. dec 2021

@ninusa221 zo Žiaru 😆

tosomja
6. dec 2021

Sme v kontakte, máme spolu dcéru. Okrem nej neriešime nič. A s frajermi čo som sa rozišla, tak zavreli sme za sebou dvere a koniec. Pozdravime sa, ak sa stretneme. Ale keďže už bývame každý v inom meste tak už ani to nie. Nemáme sa ani "v priateľoch" na FB, ani telefónne kontakty na seba. Každý máme svoje životy.

lavender273
6. dec 2021

@naobedbuduspagety kristova noho 😁 ako z kriminalky.

balaskovae
6. dec 2021

no pokial je to pako, treba ho odstavit hned 🙂 ale teda ako ktory no niekoho to drzalo dlhsie, niektoreho vobec a bol pokoj 🙂

emm_i
6. dec 2021

mne sa obaja ex, ktorých mám, ozývajú stále... jeden striedmo, druhý relatívne často... niekedy rozmýšľam, prečo som to úplne neutla - hoci sa nestretávam s nimi vôbec osobne, ale ozvať sa ozvú prostredníctvom sietí

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naobedbuduspagety
6. dec 2021

@lavender273 doslova, lebo najprv sme sa naťahovali len tak pekným slovom, potom cez políciu a kriminálku a nakoniec cez súd.. A prd mi to bolo platné

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thoughtfulweirdo
6. dec 2021

Ja som mala prvý vážny vzťah v 17, boli sme spolu len necelý rok, rýchlo som zistila, že to nie je typ pre mňa. Ja som pre neho ale asi bola veľká láska, lebo ešte cca 1,5 roka sa mi pravidelne ozýval a chce si stále niečo vysvetľovať a vydebatovávať. Ja som na správy neodpisovala a potom som ho zablokovala na Facebooku aj v mobile a bolo vybavené. Našťastie za mnou nezačal chodiť osobne 😅

jaskolka
6. dec 2021

Asi pol roka. Akurát ze bez odozvy

lily14
6. dec 2021

Cca 2 roky,načo to robia neviem??