Ako riešiť problémy v manželstve?

zmatena007
21. feb 2022

Ahojte, potrebujem sa poradiť pod novým nickom, lebo sa obávam, že by ma spoznal niekto z okolia. S manželom sme spolu 10 rokov, 6r ako manželia. Od svadby ide náš vzťah dole vodou, až sme sa dostali do "súrodeneckej" polohy. On pracuje na tyzdnovky, sex bol od začiatku nič moc, zázrak, že máme vôbec dcéru, potom sme mali dlhé obdobie krízu a sex žiaden, teraz je to tak max 1-2x do mesiaca, mne to nevyhovuje, no on radšej ide uspať malú a tam zaspí. Pre jeho stagnáciu a odmietanie riešiť problémy sa ja chcem rozviesť, on o tom nechce ani počuť. Problém je, že máme obrovské úverové zaťaženie, žiadnu nehnuteľnosť nemôžeme predať a všetko platí on zo svojho vysokého príjmu, mňa nepusti k ničomu, mam prehlad len o svojom účte. Bohužiaľ, teraz som zostala bez príjmu, pretože celé roky sa o všetko vrátane dcéry starám sama a skĺbiť prácu so starostlivosťou sa nedá, malá takmer nechodí do škôlky (pre choroby a iné veci). Mala som materskú, rodicak, rok som sa totálne ničila v práci, potom podpora a teraz nič. On sa nedokáže otvoriť, sícekomunikuje, ale odmieta čokoľvek riešiť a pracovať na vzťahu.

panelacikova
24. feb 2022

@zmatena007 tiež držím palce 🙂

nic0le
1. mar 2022

@zmatena007 ako to pokračuje? Inak veľa šťastia...

zmatena007
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz