Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Baby, ste tu aj take čo nežijete dlho s mužom, ale nie ste rozvedené?

Rozvod manželstva
jazmi3
13. júl 2020
vandicka7
13. júl 2020

Mam znamu ktora tak zila dlho. Desat rokov s muzom nezili spolu v jednej domacnosti a az na jedenasty sa odhodlali rozviest. Nezili spolu, ale ani jeden nechcel podat navrh o rozvod.

miruslb
13. júl 2020

Ja poznám 2 také páry. V oboch prípadoch žijú "manželia" v jednom dome, pod jednou strechou, ale žijú každý svoj život. Aj ženy aj muži majú iných partnerov

sunny8
13. júl 2020

Moji rodičia už 27 rokov 😁

ivangeline
13. júl 2020

Moji rodičia tiež. 🙂

jazmi3
autor
13. júl 2020

Ide o to, že vlastne muž ostal bývať v dome, zena musela odísť s deťmi do podnájmu. Nedaju jej ani úver na byt, keďže nie su rozvedeni, on sa odmieta rozviesť, nekontaktuje ich vobec a taktiež ju nechce ani vyplatiť. Ona chce mat konečne pokoj, ale rada by mala niečo malé, niečo svoje... alebo sa zmieriť s tým, ze cely života podnájme, aj tak sa dá prežiť...

tenerifka
13. júl 2020

@jazmi3 tak prve je dat to na sud a potom sa uz veci pohnu

jazmi3
autor
13. júl 2020

@tenerifka to ano, len jej vždy pripomenie, že to ONA dala žiadosť, on muzikant...

puklica13
13. júl 2020

@jazmi3 a co ze jej to on pripomina? V com je problem?

jazmi3
autor
13. júl 2020

@puklica13 ťažko povedať baby, že obrala deti o rodinu a otca, nikdy sa o nich nezaujímal, mal svoj svet a teraz sú preč a neozval sa ani raz. Len ona vsi občas ide ešte po veci moc, tak tam jej to pekne pripomenie vždy.

sissy27
13. júl 2020

@jazmi3 ale veď na rozvod jeho súhlas nepotrebuje. On samozrejme nesúhlasí, lebo potom sa bude musieť aj majetkovo vysporiadať, aj výživné platiť.
Zbytočne bude ona naňho čakať, nech len pekne podá žiadosť o rozvod. Čím skôr to spraví, tým skôr bude môcť začať odznova. Teraz ako vydatá hypo nedostane - potrebuje jeho súhlas a bude posudzovaná spolu s ním.

perdulka7
14. júl 2020

@jazmi3 tak nech jej to pripomina, no a co? Ze jej na tom tak zalezi, ked sa chce rozviest? Keby som si mala pripustat co vsetko moj ex potrepal pred aj po rozvode, tak si to hodim.

laguna28
14. júl 2020

@jazmi3 nechápem na čo mamička čaká. Podať žiadosť na súd o zverenie detí, na výživné a na BSM. A pán manžel nech si drúzda čo chce. Prvoradé pre matku by malo byť, že zabezpečí aspoň ako sa dá svoje deti. Treba im v takej situácii dať pocit bezpečia. Aj keď chápem že je to ťažké, poznám to, ale nečinnosť nič nevyrieši, len sa jej budú kopiť problémy.

lanvinka
14. júl 2020

@jazmi3 Ja tiez nerozumiem. Na rozvod jeho suhlas nepotrebuje a ze on ju nechce vyplatit? :D O tom rozhodne sud, na jeho chceni alebo nechceni nezalezi. No ale ked ona nic riesit nechce, tak nech dalej fnuka a zije v podnajme a vzda sa toho, na co ma narok...

janage
15. júl 2020

@jazmi3 ak sa o deti nezaujimal, obral sa o ne sam tak by som aj dotycnemu tlmocila, a nech rovno aj povie kedy si ich mieni brat k sebe a venovat sa.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli