Bojím sa rozísť s partnerom

8. jan 2021

Ahojte, idem si k vám po radu ,alebo názor.
Mam priateľa, v júli to bude tretí rok čo sme spolu.
On má 33 a ja mam 21.
Má dve deti.
Neviem čo robiť. Na začiatku mi jeho deti nevadili, ale teraz zakaždým keď ich spomenie sa mi dvíha tlak. Všetko je super len keby neboli jeho. Ja som kúpila byt minulý rok, všetko platím sama, on mi neprispeje ani cent. Už som mu to spomenula, začal nadávať, znervoznovat sa. Ale podla mňa je normálne platiť veci na polku nie? Neviem si predstaviť s nim mat rodinu. Strasne je výbušný, rýchlo sa znervozni a vkuse nadáva. Čo mám robiť? Bojím sa ho, bojim sa s nim rozísť. Z jednej stranky že by na fyzicky napadol a z druhej strany mi ho je aj ľúto. Ale nemôžem takto žiť...

autor
8. jan 2021

Niektoré dni sú super a iné dni ho nemôžem ani vidieť...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. jan 2021

@bambulienka25 neviem mu len tak povedať aby sa zbalil a odišiel.... naposledy som si písala s kamarátkou o ktorej nevedel a rozbil mi telefón o stenu...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
8. jan 2021

Takže ty všetko platíš, Varus, upratujes a on si dovolí ti ešte rozbiť telefón? Zavolaj si niekoho z rodiny a z bytu ho výkaz.... A posli do teplých krajín

Aj keď neviem co majú jeho deti spoločne s tým ze ty ho financujes

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
8. jan 2021

Toto nie je vhodny partner. Rochod cim skor a nepodlahnut prosikaniu.

h2
8. jan 2021

Nerada tu hneď radím rozchod, ani sa mi nepáči, keď baby radia rozchod za hociakú blbosť. Ale Tebe to radím. Preto, že sa ho bojíš.

mata1001
8. jan 2021

Popros otca, brata, kamarata nech pridu ked mu povies adios...nech si zbali veci a zatvorí dvere zvonka...

denden77
8. jan 2021

netusim co maju jeho deti spolocne s tym, ze je zgrlos a blbec.. a tiez netusim, naco si si do bytu nastahovala zadarmenko vybusneho muza, s ktorym si nevies predstavit mat rodinu a este ako bonus sa ho bojis..
ak sa bojis, ze ta fyzicky napadne, rozid sa s nim za pritomnosti inej osoby.. zbal mu veci, pockajte na neho doma, oznamis a rovno nech odovzda kluce..

sissy27
8. jan 2021

Agresívny príživník so záväzkami...ešte napíš, že sex je úplne o ničom a ani orgazmus s ním nemáš a mne fakt odstrelí dekel.
Keď sa ho bojíš, tak kľudne aj políciu požiadaj o asistenciu. Inak brat, otec, kamarát, sused alebo už aj keby si si mala zaplatiť nejakú súkromnú sbs na tú chvíľu...

ovaaa
8. jan 2021

Výymeň všade zamky a zbal mu veci. Popros rodinu...otca, brata, kamaráta. Hlavne nebuď sama, keď mu odovzdaš jeho veci. Držím palce ....od takého chlapa preč.

stela01
8. jan 2021

Pane bože ! Tak prepáč ty v 21 a on čo nemá nič len záväzky niekde inde ? Treba ti to ?

tanalyn
8. jan 2021

Načo s ním teda si keď si vôbec nevieš predstaviť, že by ste mali spolu rodinu a normálne spolu fungovali? Načo ti je taký vzťah? Máš vlastný byt, evidentne si ho vládzeš sama aj platiť tak vôbec nerieš, zo dňa na deň môže kľudne odísť

zuzubb007
8. jan 2021

dobrý magor, že rozbil telefón to by videl ten cirkus čo by som narobila, akože bojím nebojím zober si dakoho zo sebou a adios, taký dement nestojí za nič akurát agresívny typ, takže čím skôr tým lepšie to ukončiť aj dnes, strácaš s ním drahocenný čas

cacianka
8. jan 2021

Ty si asi vymyslena ?!
Tu nie je problem jeho deti ale on sám. Debil na pohľadanie. Da sa stary cap vydržiavať mladej babe.
Duevca zobud sa a pošli ho doprprec.
Dobre radia - dohodni sa s niekym z rodiny aby boli s tebou zo 2 týždne a jemu spomen ze bude natrvalo

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cilacik
8. jan 2021

Zbal mu veci a odnes k jeho rodicom alebo kamkolvek mimo bytu. Nezabudni vymenit zamok a v ziadnom pripade mu neotvaraj dvere. Najma to povedz svojim rodicom alebo blizkej osobe nech mas podporu. Si vo veku ked mas milion inych moznosti a nie zivit stareho prizivnika navyse s dvoma detmi.. Asi by som popracovala aj na sebavedomi, pretoze zena ktora si je vedoma svojich kvalit by sa s niekym takymto nezahadzovala ani sekundu.. Velky vekovy rozdiel, dve deti je samo o sebe zataz, a este byva v tvojom byte..mal by ta za to nosit na rukach..Nemas co stratit, iba ziskat..Utekaj cim skor z tohto vztahu a hlavne mu znovu nenalet..Znie to kruto, ale viem o com hovorim..Vela stastia 🙂

karpina
8. jan 2021

Ked sa ho bojíš, tak radšej ostaň s ním s parazitom na krku, nech si u teba zadarmo býva a aj kvalitnú stravu mu nakupuj. nezabudni mu aj čisto vyprať a ožehliť, ved ked ponesie svoju výplatu bývalej, nech ona vidí, ako sa má s inou dobre... Vidno, že si zamilovaná a hladáš dôvody,, prečo ním nevyraziť dvere. Si ten typ, ktorý bude mrhať časom iných, "poraďte mi", ale poradiť si nikdy nedáš a budeš s ním, až kým ťa on nekopne do píšťaly.

hopsadobrandejsa
8. jan 2021

Ak sa ho bojis tak je cas na rozchod. Popros kamaratov aby boli po ruke ak by nieco chcel skusit. Si velmi mlada takze moze mat pocit, ze s tebou moze manipulovat alebo ta nebodaj zastrasit.

martina1201
8. jan 2021

Ahoj má u teba trvalý alebo prechodný pobyt?

elizabet173
8. jan 2021

@martina1201 to je uplne jedno, trvaly pobyt mu zrusi smahom ruky, nie su manzelia, takze to ma len administrativny charakter

simca06022011
8. jan 2021

no cim skor ho vyhod, tak si zavolaj niekoho ku sebe, otca, bratrancov.. alebo kohokolvek, kamosky.. a vyhod ho. Neprispieva, znervozuje ta? rozbija ti veci? Dievcata (mnozne cislo, lebo tolko vas je... iba osobne poznam dve co sa takto namotali na uzasneho charizmatickeho rozvedeneho otecka s dietatom) na keru onu su vam takyto stari trtkovia s detmi niekde inde???

martina1201
8. jan 2021

@elizabet173 jedno to nie je, keď tam má trvalý pobyt tak mu nemôže vyhodiť veci von z bytu ani vymeniť zámok a vyhrážať sa volaním policajtov ak sa bude dnu dobíjať.

elizabet173
8. jan 2021

@martina1201 trvaly pobyt zrusi do pat minut, je to priatel nie manzel.

martina1201
8. jan 2021

@elizabet173 ale ak sa on preukáže že tam býva občianskym tak to asi bude trošku problém.

stanulienkat
8. jan 2021

Pobalit,vymenit zamky.

@martina1201 trvaly pobyt ti nic nezarucuje. Nie je vlastnik,nema ZIADNE prava.

marca12
8. jan 2021

Boze moj ja ked citam tieto pribehy normalne sa bojim,ak budem mat dceru. Kde rodic spravi chybu,ze vychova dieta a ono si najde takehoto partnera? Kde spravi rodic chybu,ze si dieta nevazi same seba a dobrovolne sa tyra?

deti95060810
8. jan 2021

toto čudo si neber za manžela ani náhodou...
Skús dať byt do podnájmu - aspoň na krátky čas a odísť do zahraničia .... Brigádu, štúdijný pobyt, hoc čo ,aby sa on musel odsťahovať a ty si mala od neho pokoj...