Bude pociťovať asexualitu navždy?

26. jún 2020

Ahoj dievcata, stala sa mi taka vec, že pred pol rokom som sa dozvedela o zavaznej diagnoze svojej dcerky a aj ked uz tolko neplacem ako na zaciatku, dokonca mame aj stanovenu liecbu, aj tak stale nie som ako predtym. Hlavne co sa tyka vztahu k muzom, dcerky otec sa na nas vykaslal pred 3 rokmi a tak pred rokom som zacinala mat pocit, ze partnera chcem, ale ako prisli tieto problemy, akoby som prestala byt ženou, nielen že sa chlapov stranim a odmietam akukolvek snahu kamarátok s niekym ma dat dokopy, ale ani nemasturbujem, mam hrozny odpor k comukolvek. Bude to tak navzdy?

ckocka
26. jún 2020

Pravdepodobne je to stresom.
Riešila by som to až v prípade že stretneš muža ktorého chceš za partnera a nezmení sa to.
Alebo v prípade že ti to aj teraz nejakým sposobom vadí.
Asexualita je u určitého percenta populácie normálny stav.

autor
26. jún 2020

@ckocka dík. Ano je mozne, ze sa to odblokuje, ked stretnem toho "praveho".

sunny8
26. jún 2020

Nič si z toho nerob je to normálny stav 🙂 keď stretneš toho pravého pravdepodobne to opadne samo 🙂 buď rada že je to tak aspoň nerozťahuješ nôžky každému druhému a nemusíš riešiť tabletky "po" či prasknuté kondómy 🙂

nelinka888
26. jún 2020

Nebude to tak navždy. Myslím, že to všetko chce len čas. Potrebuješ ho, keby si ho nepotrebovala, tak nemáš takéto pocity.