Bývalý manžel prejavuje záujem

moira22
14. aug 2020

Zdravím... Chcela by som sa opýtať na vás názor, pretože sama sa neviem vyznať v situácii... Po 6r manzelstve sme sa s manželom rozviedli, mame spolu 2 skoro dospele deti.Od rozvodu je uz 7r.Rozvod nastal z dôvodu toho, ze sme si prestali rozumieť... Napriek tomu s ex vychádzame velmi fajn. Nemáme problem komunikovať. On uz ma priatelku a malú dcéru. Bohuzial ja som po rokoch od rozvodu zistila, ze stale k nemu nieco cítim. Ale uz mal svoj novy život, cize som to neriesila. No asi 3dni dozadu sme preberali temu ohladom detí a on mi zacal písať veci z ktorých som mala pocit, ze ak budem súhlasiť, tak okamžite pride ku mne. Ostala som prekvapená. Boli to reci typu ako ma lubil, ked sme sa dali dokopy a uz by som o neho nemala zaujem a zahadzovala sa s nim a pod. Ja neviem co si o tom myslieť. Zeby sa u nich doma nieco kazilo? Prislo mi to ako keby si ma polozil na piedestál s tym ze uz by som o neho nemala záujem. Nechapem o co mu islo.

sissy27
14. aug 2020

@moira22 hej, niečo sa u nich doma pokazilo a tak hľadá útechu no a čo by sa namáhal, keď u teba by to bolo najľahšie.
Treba si spomenúť, prečo ste sa rozišli. Rozumieť si s niekým ako s kamarátom, hoci je to otec vašich spoločných detí, je niečo úplne iné ako rozumieť si partnersky.
Je vysoko pravdepodobné, že mal len nejakú slabú nostalgickú chvíľku, lebo sa doma pohádali, alebo je to stereotyp, alebo "si prestali rozumieť" ako kedysi s tebou. Takže byť tebou nerobím si falošné nádeje a potom - naozaj by si chcela človeka, ktorý nemá problém hocikedy opustiť malé deti? Koľko mali vaše deti keď ste sa rozviedli? A koľko má jeho ďalšie dieťa teraz, keď ty tušíš, že odtiaľ cúva? Nie je to náhodou o tom, že ty si vypiplala vaše deti keď boli malé, zatiaľ čo on si užíval slobodu a bezstarostnosť a teraz, keď sa má opäť venovať malému dieťaťu, tak ho to ťahá tam, kde je to už je zase bez starostí?

renatka1985
14. aug 2020

niekedy to tak je, ze partneri po nejakom case stereotypu potrebuju cas, aj par rokov, aby si k sebe opat nasli cestu. Ci je to aj vas pripad neviem.

nyusika
14. aug 2020

@moira22
nuz, tak nejak mu prislo clivo, mozno jeho aktualna mala menzes...a ty si bola poruke.
ja netvrdim, ze sa nermozete dat znovu dokopy - ale slusne. nech najskor odide od svojej aktualnej priatelky, da si veci doporiadku - a potom zacne teba namotavat 🙂

syslik81
14. aug 2020

mozno si chcel len daco dokazat a ty si to inak pochopila .. muzi su uz raz taky- radi sa predvadzaju a dokazuju si ze su stale "samci" .. proste to hod za hlavu a ak by s tym znovy zacal odby ho jednou dvoma slovami a hlavne si s nim nezacinaj .. spomen si preco ste sa rozviedli a hlavne ako sama vies on uz rodinu ma ... bud taktna ale dama a maj svoju hrdost .. co boo raz rozbite zostane rozbite navzdy

moonlight1210
14. aug 2020

@moira22 a ty by si ho chcela naspat?

moira22
autor
14. aug 2020

@sissy27 nie nie, deti boli pubertiaci a napriek rozvodu sa o nich vzdy prikladne staral aj stará. Rozviedli sme sa viacmenej mojou vinou, proste som o neho prestala mat zaujem vo všetkých smeroch. Ano viem bola som hlúpa a vycitam si to. Nerobim si naxeje, len nechapem tomu jeho spravaniu, pretože doteraz to bolo vždy len o detoch a zrazu šup obrat...

moira22
autor
14. aug 2020

@moonlight1210 bohužiaľ asi cca 2r po rozvode som zistila ze ho stále lubim ale on uz mal priateľku cize som to respektovala aj rešpektujem a on to absolútne netuší

eliska13
14. aug 2020

@moira22 ja by som nevstúpila 2x do toho istého.Pre niečo ste sa rozviedli...a aj, keby ste sa dali zase dokopy je tam malé dieta na roky

limetka69
14. aug 2020

Tak ked si sa ty rozisla s nim, moze ta stale milovat, aj ked sa pohol dalej. Ale ja by som tiez nesla do toho isteho vztahu druhykrat, uz vobec nie, ked som ja opzstila. Museli to mat dovod a myslim, ze by mi zase vadilo to iste. Ja zistujem, ze keby som sa rozviedla, uzivam si samotu a slobodz do konca zivota. Bez obmedzeni, 🙂

sissy27
14. aug 2020

@moira22 on mal slabú chvíľku / obdobie a ty sa cítiš sama... veľmi zlá kombinácia.

metuzalem
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mpg
14. aug 2020

Môže byť, že on len uniká pred problémami a keď má dve možnosti, skúša aj tú druhú.
A ak sa vyskytne nejaký problém zase niekde unikne.

nyusika
14. aug 2020

@metuzalem
jasne, ked je vztah postaveny na podvadzani, vzdy je to fantasticky zaciatok...

moonlight1210
14. aug 2020

@moira22 a si si ista, ze vdaka tomu, ze ho stale chces, nepripisujes jeho slovam viac nez v nich je? nehladas zbytocne medzi riadkami?

moira22
autor
14. aug 2020

@moonlight1210 my sme vyzdy spolu komunikovali, ale tato komunikacia bola uplne odlišná. Ja som nikdy nevyvijala aktivitu na komunikaciu inym smerom. Ja respektujem ze ma novy život.

moira22
autor
14. aug 2020

@nyusika kto koho podvádza? Tu ide o komunikaciu a nie o stretavanie sa a pokial je on zadany, tak u mna nic nehrozí. Mne je to zvláštne, ze preco ak aj niečo hlada, tak mna? Nikdy som mu nedala zamienku myslieť si ze som mu,, k dispozicii,,

maciatkolulu
14. aug 2020

@metuzalem ma malé dieťa, však no problém...

kassandra25
14. aug 2020

@moira22 toto je naco dobre, tato nostalgia, ked ma priatelku a dieta? Co ta je po nich? Staraj sa do seba a o svoje deti.

nyusika
14. aug 2020

@moira22 ti bola reakcia príspevok od
@metuzalem
Kopírujem sem
Ja by som sa tomu nebranila, ked on ta chce spat a ty jeho, nie je co riesit...mozno to bude este lepsi vztah ako predtym

panelacikova
14. aug 2020

@moira22 mne to nesedí. to ste sa brali, keď už boli deti v predškolskom veku? píšeš, že manželstvo trvalo 6r a on jeho rozpadu to je už 7r. dokopy 13. čiže z toho mi vyplýva, že keď ste sa brali, mali deti minimálne tých 3-5 rokov, keďže píšeš, že teraz sú už takmer dospelé...

panelacikova
14. aug 2020

@moira22 ešte sa opýtam na vek muža, tvoj a vek jeho súčasnej partnerky?

maciatkolulu
14. aug 2020

@moira22 inak ja z toho co si napísala nevidím nič také extra, najmä keď ste mali aj po rozvode dobrý vztah

katkati
15. aug 2020

@moira22 Nebuď naivná, vie co k nemu cítiš a masíruje si tými rečami svoje ego. Že môže mať ju, ale keby chcel, tak aj teba.

annamarin
21. aug 2020

Čo je na tom masirovanie si ega, keď píše, že ona by sa s ním nezahadzovala a pod.?? Veď to práveže sám seba ponižuje. Že by jej za to nestál.