Bývalý partner ma podviedol, no ja ho stále milujem

niektonikto
23. sep 2020

Ahojte potrebujem poradi. Dopredu uporozňujem že rady typu vykašli sa na neho počuť nechcem.
Skusim to vysvetliť v skratke. Stalo sa to že moj ex si cez badoo našiel inú babu do ktorej sa vraj zaľúbil a dva mesiace chodil aj s nou aj so mnou zároveň. Samozrejme keď sa na to prišlo ja som ho poslala do kelu a on si vybral ju no nik v tom obdoví netušil že ja toho chlapca budem nadalej milovať. Pár kráť sme sa stretli po tom celom incidente a nech chcem klamať akokoľvek tak to nejde lebo moje oči ma stále prezradia. Posledné dva týždne boli celkovo vypäté. S bývalým sme sa stretli dokonca sme sa aj pomilovali ale ani jeden z nás to nebral vážne. Ja ho stále šialene milujem a čo chce on nevie ani on sám. Poslednú nedelu mi volal že tá druhá žena mu zakazuje stretávanie sa so mnou a aj kontakt so mnou a že to nemám brať tragicky že stále sú spôsoby ako sa môžeme stretávať a komunikovať ale môžme komunikovať iba tak aby ona na to neprišla. Neskôr v ten večer mi teda volal ked bol s nou a mal už dosť vypité. Ju som počula v pozadí ako mu hovorí čo mi má povedať a tak ale kedže bol dosť opitý tak namiesto toho aby mi povedal ako veľmi ľúbi ju povedal že lubi mna ja som to nebrala veľmi do úvahy ved nebol triezvy ale ona mi začala robiť scény začala ho fackať hádzať tvrdé veci po nom a tak........No a dnes 3 dni po tomto všetkom som sa s ním stretla. Fyzicky ho stále priťahujem to viem lebo mi to sám dnes povedal ale on nevie čo chce. Vidím na ňom že s nou šťastný nie je. Bojí sa jej reacie musí sa zakrádať a klamať lebo inak je zle. Čiže dnes mi volal aby mi zas oznámil že sa so mnou nebude stretávať a ide ma blokovať lebo to ubližuje jeho vzťahu s tou ženou a neviem nakoľko vážne to mám brať kedže v nedelu mi povedal čo mi povedal. Nerobím si s ním nádeje no je pravda že ho stále veľmi ľúbim a spravila by som všetko pre to aby som sa s ním dala znova do kopy. Zároveň si uvedomujem že to čo mi spravil raz môže spraviť znova no ja to chcem riskúť. Chcem risknúť všetko len aby som mohla s ním byť znova šťastná. Prosím pomôžte mi ako si ho znova získať. Nechcem byť bez neho.

Za rady vopred ďakujem.

lija22
24. sep 2020

no nic musis si ho vysulozit spat

hankm
24. sep 2020

A cenu Diamantovy penis ziskava...

lubkavargova1
24. sep 2020

ja jej fandim. Nahodou je to super, ved on to potom a tak casom zisti, ze vlastne prisiel o velku lasku. No a potom pride naspat. Aj s prosikom...bude sekat dobrotu nejaky cas a potom sa vrati na badoo..jej na zalepenie oci urobi dieta a hotovo...hlavne sa nezabudnite este zobrat...a potom o cca 7 rokov sa rozvadzat alebo minimalne vyzivne riesit pre dieta..ja o 7 rokov potrebujem tak blbe klientky. Slubujem, ze budem prikivovat a nadavat na toho debila..faaaakt..vydrz dievca. Zderieme z neho aj gate..to ze si budem mysliet, ze si blba ako tranzistor si fakt necham pre seba, slubujem..cestne pionierske!

stary_ujco
24. sep 2020

Vieme co nechces počuť, tak nam prezrad čo chces počuť. Napiseme ti to, v pohode. Zo mňa neubudne a ty budeš mať fajn pocit, ze ti to niekto potvrdil... Bude to verzia o tom, ze sa budete tajne stretávať? Alebo ze ju rovno necha a pride k tebe? Alebo ze o týždeň ti to bude meškať a budes tehotná a tak si ho získaš nadobro? Už len fakt, že zadaný chlap si chodí na badoo pozerať stetky je stopka pre vacsinu normalnych žien. Ale vzhľadom na to, koľko chlapov si stetku z badu priviedlo aj domov, tak tých ženských co skočia na každého s penisom zase až tak malo nebude.

leskovael
24. sep 2020

Chceš radu ale rady typu vykašli sa na neho počuť nechceš?? 😂 Tak sa teda natahuj ďalej s dementom ktorý trtka dve ženské a obidve o sebe viete a žiarlite na seba navzájom.. Možno časom bude tretia, štvrtá alebo koľko bude chalan zvládať a z vás sa môžu stať všetky naj kamošky a nebudete si musieť robiť scény. Neviem aké rady by si chcela počuť. Celá lovestory je mi ako nezainteresovanej smiešna a trápna a ty si podľa tvojho zmýšľania hlupučká. Ak máš ale 16-18rokov ok neboj, raz dospeješ a ak si staršia tak ti neni rady... A tam kde neni rady, neni pomoci.

lija22
24. sep 2020

hrozne by som ho chcela vidiet. taky ziadany mlady muz musi vyzerat uzasne

jaskolka
25. sep 2020

@peter244 teba si pamätám z viac diskusii. To chceš povedať, že ešte si stále s tou osobou? 🙉🙈🙊

robin30
25. sep 2020

@peter244 ty si obycajny slaboch a zasluzis si co mas tak ako aj autorka.Niekedy sa mi rozum zastavuje ako su schopni ludia ponizit samych seba 🤮

jany149
25. sep 2020

@h2 tútk otázku som si kládla aj ja..to musí byť hotový Adonis

breznica
25. sep 2020

Ja si prosím fotku,IQ test, vysvedčenie o najvyššom vzdelaní a vyplatne pasky za posledných päť rokov toho vášho spoločného trtkača.potom usudim, či je taký super a máš sa od neho nechať ďalej od.bavat😃

lauriema
25. sep 2020

@marseillefan Presne, presne si napísala to co som chcela napísať aj ja!

puklica13
25. sep 2020

@niektonikto no, ked chces byt jeho rohozka do ktorej si akurat tak poutiera vtaka ked sa vysemeni...tak bud, ina rada nie je..ty si neuvedomujes, ze ty ho nepotrebujes ziskat, ved si ho ziskala,ako bokovka..no more,no less

arianna25
27. sep 2020

Preeeboja dievca. Nevitala dom esre komenty lebo musim si prv "ulavit". Ty si matrac c.2? Vsak ten trdlajs si robi dobry den z vas oboch, fajne si poskace po matraci c.1 a po matraci c.2 a medzitym to vsetko so smiechom rozprava kamosom aky je kanec a ako sa o neho hlupane "biju"

nairia
28. sep 2020

takto nejak si to predstavujem...

irusa
12. nov 2020

Studená sprcha ??? Prebudenie zo sna ?