Bývalý priateľ alebo kamarát

11. nov 2020

Zdravím, možno to bude trošku chaotické, čo tu napíšem. Pred 6 mesiacmi sme sa rozišli s priateľom. Veľmi som ho ľúbila. Od prvej chvíle, čo som ho videla sa mi páčil. Vraj aj ja jemu. Každý má nejaký typ, ktorý sa mu páči. Tento vyzerá presne tak ako ten môj.😶 Okrem vzhľadu sa mi na ňom páčilo veľa čŕt - ako to že neustále sa snažil udržiavať kontakt (aj keď som neodpisovala), jeho zmysel pre humor, slangove vyrazy ako ja (ini ich vacsinou nechapu), ze bol viacej dominantný (ja som submisivna), spolocne zaluby,... Vždy sa mi ale nepáčilo, že vedel byť miestami hnusný až arogantný aj ked väčšinou zo srandy. Rozišli sme sa veľmi divne.. opila som sa a napisala spravy ako me nebavi, ze stale robime tie iste veci a chodime na tie iste miesta. Jeho chlapske ego to asi nezvládlo a nasledujúce dni bol na mna chladný, neodpisoval a pod. Tak som sa s ním rozišla, aj ked mi to prišlo skôr akože on sa rozišiel so mnou. Neprotestoval. Po 2 týždňoch

autor
11. nov 2020

Po 2 týždňoch sa mi zacal ozyvat a snazil sa ma neustale kontaktovať. Ja som najprv nechcela ale po asi 2 mesiacoch ma zlomil a ked sme sa stretli bolo to rovnaké ako keby sme spolu dalej chodili. Padla pusa a od vtedy sme sa stretávali ďalej. Vyzeralo to úplne nádejne, že sa znova dáme dokopy. Potom ma situácia donutilaa rychlo si premyslieť priority a mala som túžbu mať vážny vzťah. Nie len niečo vztahu podobne. Nahodila som tuto temu akurát ked cerstvo nastupil do novej práce, ktoru hned zacal aj nenávidieť. Povedal mi, ze sa neciti na vážny vztah. Že nevie ani co sam chce od zivota. Vidím na nom, že sa trápi. Furt je smutný. Má ťažké obdobie. Chápem to a nebudem na neho tlacit. Dohodli sme sa ze budeme kamarati. On protestoval, ze nemôžeme, že to nejde byt len kamarat so mnou, ale po par dnoch na to pristupil. Problem je vsak, že ja ho obcas stale vidím v tomto smere. Obcas si hovorim, ze mozno ked bude mat lepsie obdobie bude chciet aj ten vztah. Skutocne sa vacsinu dni drzim. Ale dajme tomu po týždni na jeden deň mi chýba. A potom znova týždeň pokoj. Deje sa to viacerým co sa bavia s ex? Alebo som len ja taka nemotorna... Vzdy si myslím, ze to mam pod kontrolou, ze to zvladnem, a potom príde den kedy spominam ake je to dat mu pusu. 😶

autor
11. nov 2020

Inak bavíme sa každý deň. A prestať baviť sa ním nechcem, keďže má zlé obdobie a prišlo by mi to veľmi škaredé zrazu zmiznúť.

unicornlady
11. nov 2020

Sama si písala, že on je ten dominantný a ty submisivna, takže on je ten, čo to kontroluje. veď vidíš, že sa mu nepáčilo, keď si vyjadrila nespokojnosť. Nerob mu butlavu vŕbu, len ty sa znova popalis. On ti povedal, že nič nechce, ani kamarátstvo moc nechcel.

autor
11. nov 2020

Aj po zamyslení mi príde niekedy ako ten pravý, lebo pri ňom cítim taký ten pocit domova... Ale zároveň mi príde, že lepší bude ako kamarát, lebo nevie, co od života a ja potrebujem chlapa, čo vie čo chce a riesi problemy nie len sa stazuje. Niekoho o koho sa mozem pevne oprieť.

autor
11. nov 2020

@unicornlady Nepovedal, že nič nechce. On povedal, že neciti sa na vztah kvoli tej situacii v zivote, ale ze nechce o mna prist a bla bla.. A kamaratstvo by vraj nevydrzal, ze to by bolo divné pre neho mi nedať pusu a pod. Lenze ja som na tom trvala, ze bud kamaratstvo alebo nič. Že takto sa stretávať nebudeme. Nakoniec súhlasil, ale odvtedy sme sa kvôli opatreniam nevideli.

dominicka28
11. nov 2020

Ja som sa s bývalým rozišla a mali sme sex pravidelne ešte rok po tom. Normálne sme sa stretávali a nebol s tým problém. Akurát on si nahovoril že už ku mne nič necíti ale aj tak sa stále na mňa pozeral tak zaľúbene. Už ho poznam takze viem že tam stále niečo zostalo a stále dúfa že budeme spolu. Akurát toto naťahovanie sa že či budeme spolu alebo nebudeme má už nebavilo tak som sa vysrala na to. Mám nového priateľa ktorý mi dáva toho oveľa viac ako bývalý a som rada že ten začarovaný kruh s ním už skončil. Ničilo má to a určite ničí aj teba tvoja situácia. Ser na to. Daj si čas pre seba. Najdi si niekoho nového. Ja som s bývalým stále kamaratka, chodíme spolu behávať a občas mu jebne a šváce má po zadku pri to behaní. Ale so mnou to už nič nerobí lebo tak ako chlap môže mať veľké ego tak aj ja a vobec to nevadi že som žena. Aj ja mám hodnotu a nejakú sebaúctu. Mysli na to

autor
11. nov 2020

@dominicka28 To on bol zaľúbený do teba ale aj tak ta nechcel? A ty si ho chcela? A dakujem za opisanie uz som myslela ze nikto nenapise. 😃😃 Najhorsie, ze on mi stale pise aj ked neodpisujem dopise toho viac.. Ked neodpisujem vobec, tak pride osobne. 😃 Tak mozno fakt je riesenie to ego jak chlap. Len jak ho ziskat.

mladena
12. nov 2020

Myslím si, že ťa má úprimne rád, len je ešte mladý, teraz je preňho priorita práca a to čo spraví zo svojím životom v tomto smere......

radkaradix
12. nov 2020

zažila som niečo dooosť podobné, najskôr sme spolu chodili, potom sme sa rozišli.. potom kamarát s výhodami, to sa mu páčilo, vážny vzťah nechcel, ťahalo sa to roookyyyyyy.. pomedzi to sme sa aj niekoľko rokov nevideli, potom zas.. keď som si už bola istá, že chcem vážny vzťah, utli sme to, viac sme sa nevideli.. a je to tak dobre.. síce fyzicky aj psychicky to bol presne môj typ, veľmi ma priťahoval, aj sme si veľmi rozumeli čo sa týka rozhovorov.. ale nikdy by sme spolu neboli štastní ako pár/manželia, nebol praktický do života ;)

nikol873
12. nov 2020

juj toto som si aj ja zazila, vydrzala som to asi tri roky, potom som to vzdala, povedala som mu bud alebo a bolo rozhodnute, odvtedy sme sa videli asi dvakrat, nakoniec si nasiel vztah cakaju babatko, beriem to tak, ze asi sme nemali byt spolu