Čo ste spravili s obrúčkou po rozvode?

adamol
6. sep 2021

Caute baby, tato otazka je skor pre rozvedene alebo skoro rozvedene. Co ste spravili s obruckou a zasnubnym prstenom po rozvode? Mam to doma v sufliku a absolutne netusim co s tym 😃 na jednu stranu si to vazim a nesie to so sebou moju cast zivota a na druhu by som ich najradsej predala zahodila za to co mi spravil.

bluka2
6. sep 2021

To by som riešila až po aspoň roku, keď emócie trochu vyprchajú

lucjja
6. sep 2021

@adamol ja som to tiez riesila po rozvode a neboli pre mna takym symbolom, ze som si ich chcela nechat 😅 predala som oba vo vykupe zlata 🤷🏼‍♀️

panelacikova
6. sep 2021

@adamol dlhé roky som ho mala odložený, ale len preto, že som naň zabudla 😀 potom som ho dala do výkupu zlata a niečo som si za to kúpila na seba 😉

pribinak
6. sep 2021

Kamoska ich dala roztaviť a dala si spraviť prívesok a náušnice

marianarem
6. sep 2021

@adamol Moji rodicia kupili dom po rozvedenom pare. Ako bonus tam nasli obrucky 🙂 Ani jeden z tych manzelov ich ani za svet nechcel, predali ich vo vykupe.

kataina
6. sep 2021

@marianarem mna by v takom prípade napadlo, že vrátiť to majiteľom...😉

gdpr
6. sep 2021

predať alebo roztaviť ale ja osobne si neviem predstaviť, žeby som ich roztavila pretože tá vec náramok, retiazka... z nich by mi stále pripomínala ex.

patricka
6. sep 2021

Dala som do výkupu zlata

breznica
6. sep 2021

@kataina podľa mňa ich tam nechali zámerne,ako symbol, že je koniec všetkému spoločnému

leuchtturm
6. sep 2021

stratila

thoughtfulweirdo
6. sep 2021

Manžel s ex dali ich obrúčky roztaviť a spraviť šperk pre dcéru 🙂

tt247
6. sep 2021

@kataina veď píše, že ich tí manželia (majitelia obrúčok) nechceli, tak predpokladám, že sa im ich pokúsili vrátiť.

marianarem
6. sep 2021

@kataina No skusali to, ale ako som pisala, ani jeden s tymi obruckami uz nechcel mat nic spolocne. Boli strasne posekani, tiez tam nasim nechali nejake svadobne dary.

katulik123
6. sep 2021

@thoughtfulweirdo To je veľmi pekný symbol a aj pekné využitie! 😊

esmeralda1414
6. sep 2021

@adamol ja som v rozvodovom konaní a obrúčky už zobral a to boli s chirurgickej ocele asi chce podarovať inej, len musí nájsť takú čo jej bude sedieť na prste 🙈

oliviakatka
6. sep 2021

Vydať som sa nestihla, ale snubak som mu vratila (po 2 týždňoch, ani mi ho nestihli vymeniť za menši 🙈) - nenamietal

lotyka
6. sep 2021

Asi po troch rokoch od rozvodu som ich odniesla aj so zásnubným prsteňom do záložne. Za peniaze ktoré som za ne dostala som spravila radosť mojim deťom. Ale chystala som sa tam asi rok, vždy som ju zabudla doma.

lienka.7
6. sep 2021

@adamol snubny prsten mam normalne dalej, nakolko je iny ako klasicke snubaky s ockami... obrucku mam, ked bude malá vacsia, dam jej z toho nieco urobit.

taskataska
6. sep 2021

nechat. historia je plna prikladov, kedy sa oplati mat zlato "v hotovosti"

ak nutne nepotrebujes na rozky a mlieko, zaloz do skrine a zabudni, ze vobec existuje

vanda323
7. sep 2021

@adamol Vyhodila by som niekde...ak som sa rozhodla ukončiť jednu etapu svojho života....

evamea
7. sep 2021

@thoughtfulweirdo To je veľmi pekné. 🙂

bekky01
7. sep 2021

Môj ex ich dal roztaviť aj s iným zlatom čo mal a dal si z nich spraviť zlatý šperk.

macekovam
7. sep 2021

@adamol dala vy som si z nej urobiť prívesok.. Výkričník... Aby som si vedela spomenúť nie len na to zle ale aj na to dobre..

maciatkolulu
7. sep 2021

@adamol dala som dcére

alica_matejka
7. sep 2021

a ako dlho ste uz rozvedeni? ak by si s nou nieco spravila, aby ti to casom pripadne nebolo luto, aj ked viem ze teraz podla toho co pises sa to asi neda, ale radsej dlhsie pouvazovat a potom konat 🙂 predsa v tom sufliku nie je az tak na ociach

m.a.r.t.i.n.a
7. sep 2021

@adamol ja som si oba prstene nechala, snubný aj obrúčku, beriem to ako pamiatku. Máme s ex fajn vzťah. Klop klop. 😇😁

riderka1
7. sep 2021

v deň rozvodu som hneď po pojdednávaní išla do zlatníctva a snubný aj zásnubný prsteň som vymenila za náušnice z bieleho zlata, ktoré nosím doteraz.. 😉 bol to pekný deň

nomis27
6. sep 2022

@adamol keď som od neho odišla nechala som mu ich na stole.