Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ex mi nedovolí vziať si svoje veci z bytu.

sajmonkaf
25. mar 2020

Prosím o radu...odišla som od partnera, nie sme manželia,zrušil mi trvalý pobyt v jeho byte,avšak mam tam stále svoje veci,a nechce ma tam pustiť.ze mi ich zbalil sám.mam na to právo vôbec?

mondolina
26. mar 2020

@sajmonkaf
Žiadaj doprovod polície za účelom vyzdvihnutia osobných vecí. Má právo nepustiť ťa do bytu, polícia tam bude len za účelom udržania verejného poriadku, nebude rozhodovať o tom, ktoré veci sú tvoje.
To potom musíš riešiť cez súd.

sajmonkaf
autor
26. mar 2020

@mondolina ani políciu nemusí pustiť.ze?mam tam veci mojich deti,svoje osobné a nabytok

mondolina
26. mar 2020

@sajmonkaf
Ani políciu tam nemusí pustiť.

sajmonkaf
autor
26. mar 2020

@mondolina hm,on to vie,je sám policajt

mondolina
26. mar 2020

@sajmonkaf
Mrzí ma to, drž sa♥️

tykat
26. mar 2020

@sajmonkaf ...urobila by som supis veci (ak nie ste manzelia tak u drahych aj s popisom kedy a z akych penazi si ich kupila) a poziadala ho o odsuhlasenie. Potom by som poziadala o datum kedy ich pripravi a umozni odviezt (stahovaci). Vsetko pisomne, mailom. Plus zacala by som komunikovat so socialkou a s nejakou organizaciou ktora sa zaobera zenami-matkami ktore maju problematickych ex-partnerov (poskytuju aj pravnu pomoc).

sajmonkaf
autor
26. mar 2020

@mondolina
@tykat môže mi zadržiavať veci,akože sa nechce dohodnúť, teraz je korona.mame tam postele a chladničku co hlavne potrebujem.akoze komunikácia otras,všetko rieši s rodičmi jeho,oni mu všetko prikazuju

sandrahi
26. mar 2020

na nervy s takymito chlapmi, ty bud aj rada, ze sa ho vlastne zbavis 🙂

natassha1
26. mar 2020

je to hrozne ani z voza ani voz. skus to s tymi policajtami mozno sa zlakne a pusti ta ak nie tak budes asi musiet pristupit na to aby ti tie veci zbalil on aby si sa aspon k niecomu dostala

vikisukik
26. mar 2020

Toto bude podla mna zacarovany kruh a mas velku smolu, ze aj on je policajt. Je mi to velmi luto cim si musis prejsta a po pravde vobec neviem, ako ti pomoct

sunny8
26. mar 2020

My sme mali spoločný byt odišla som ja ale tiež moje veci tajne popredal alebo odniesol svokre 🙄 mám akurát svoje šaty knihy a detské šaty. Ešte aj hračky porozdával. Aj o tablet ma obral kým som ja bola v nemocnici týždeň toto všetko stihol. Vieš ako som to riešila ? Kašľala som na to. Mne tých pár veci nechýba a jemu sa to všetko pekne vráti keďže konal nespravodlivo 🤷

tykat
26. mar 2020

@sajmonkaf skusila by som sa poradit na socialke. Aj preto aby tam bol zaznam ako sa zachoval

sajmonkaf
autor
26. mar 2020

@sunny8 nechce mi dať dokonca ani fotky mojich deti od malinka co mám

benit
27. mar 2020

@sajmonkaf a taketo hovado ma pomahat a chranit😬

marika142
27. mar 2020

@benit to je asi to najhorsie taketo policajne hovado. ti sa citia fakt ako keby boli nesmrtelni a hlavne nedotknuteni

lujza123
27. mar 2020

@sajmonkaf aj môj ex bol takýto zmrd, mne ani ne ponúkol že by mi niečo vôbec dal. Všetko šlo do koša, vrátane mojich obrazov olejomalieb co mi je najviac ľúto lebo to je vec co sa nedá kúpiť.
Vieš čo karma je zdarma, je tomu už 10 rokov a veru moc šťastný život nemá, narozdiel odo mňa, mne sa darí super.

Ostáva ti jedine, pristúpiť na jeho hru, prosiť ho nech ti ich zbali a dá. Skus to aj cez jeho rodičov že aspoň osobne veci nech ti dá.

A čo najskôr to záchod za hlavu. Si o trpkú skúsenosť bohatšia, ale ver tomu ze sa to už nikdy nestane.

simca06022011
27. mar 2020

No ja by som skúsila tam ísť s tým doprovodom s tým, nech ti teda na chystá veci keď chce a dala mu zoznam... a keď nie tak medializovat takeho zmrda... A nech ho rieisa kompetentní.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli