Je to normálne, že chcem aby bol smutný z rozchodu?

medofka
10. jún 2020

Chodila som s priateľom tri roky. Začali sme spolu bývať a ja som si myslela, že sa usadim. Ale pomaly sa náš vzťah zmenil a zistili sme, že sme príliš rozdielni. Rozdielni natoľko, že ak by sme spolu žili naďalej vždy by bol jeden z nás nešťastný.
Rozišli sa a mňa najviac trápi to, že on z toho nie je absolútne vôbec smutný. Ja som si myslela, že budeme spolu žiť, už sme premýšľali nad kúpou vlastného bytu atď. A on vyzerá, že ho to vôbec netrápi. Keď som sa ho na to pýtala povedal mi, že keď už spolu nebudeme bývať, tak mu asi bude trocha smutno. Neviem čo si o tom myslieť. Cítim sa ako by mu na tom čo sme mali vôbec nezáležalo a ja som zbytočne minula tri roky môjho života.

anita6666
14. jún 2020

@blondtana a po akom čase? Minule som čítala o tom článok,že to tak naozaj je

blondtana
14. jún 2020

@anita6666 Tak mesiac - dva, ale už sa mi stalo aj po 2 týždňoch.

marygk
19. jún 2020

Neviem, nemala som veľa frajerov. Ale nikdy som nechcela aby boli smutný, boli to dobrí chlapci, ale nehodili sme sa k sebe. Načo sa trápiť keď to nejde tak ako má. Tak bol lepší rozchod. A hoci to vždy bolelo. Je dobre ako to je. Ja mám manžela s ktorým si žijeme dobre. A jeden bývalí sa vlani oženil a jeho manželka pracuje s mojím mužom. A myslím že ona sa k nemu hodí oveľa viac ako som sa k nemu hodila ja. Takže sme spokojní všetci. Treba si dopriať šťastie.

nika11103
16. aug 2020

@moonlight1210 wow, tak toto je jedna z najmúdrejšich a najupokojucejsich veci, čo som doteraz čítala ... naozaj múdry a povedala by som že až vznesený komentár, urobila som si screenshot a budem sa ním riadiť ... ďakujem, musíte byt veľmi vyrovnaná žena, kiežby som aj ja raz takou mohla byt ❤️

lavender273
17. aug 2020

@medofka to nie je o empatii, lebo co chces aby ti zeny dali za pravdu ze ano mal by smutit? Kazdemu decentnemu cloveku by bolo luto za rozchodom, ale otrasie sa (niekto rychlejsie, niekto pomalsie) a ide dalej. A to by si mala urobit aj ty, riesit ze ci sa trapi, a ako sa trapi je uplna strata casu.

lavender273
17. aug 2020

@moonlight1210 ja tvoje komenty uplne zerem ❤