K priateľovi cítim iba kamarátstvo, nie lásku - čo mám robiť?

11. mar 2021

Dobrý deň, chcela by som vedieť aký máte pohľad na túto situáciu som mlada študujem. Mam priateľa s ktorým som rok ale necítim k nemu lásku ako predtým necítim zamilovanosť ani stabilitu nášho vzťahu stále sa hádame, on je príliš žiarlivý, kontroluje mi mobil, dá mi facku občas, ale na druhej strane je aj veľmi pozorný a vie byť milý... Lenže ja neviem co mam robiť necítim k nemu lásku a neviem si s ním predstaviť celý život aj keď viem ze on ma skutočne ľúbi lenže ja k nemu cítim len kamarátstvo... Prišiel mi do života aj druhý chlapec s ktorým si veľmi dobre rozumiem, je milý, slušný, z dobrej rodiny, vyzerá ze by dokázal ľúbiť tiež a vidno ze by mal o mňa záujem ja som sa naňho namotala a teraz vôbec neviem co mama robiť ci ostať s priateľom alebo skúsiť niečo nové s chlapcom..

nerya
11. mar 2021

Chlap ti nemá čo dávať facku, čo na Tom, že je sem tam milý, prosím ťa ukončí to, kým nie je neskoro.

pondelok01
11. mar 2021

Ked ta bije, tak ta nelubi. To nie je laska, laska su skutky. Bitky a hadky k tym skutkom lasky nepatria. Utekaj od neho prec, kym mozes.

missviolet
11. mar 2021

STacilo mi precitat si to o tej facke a dovidenia. Nikdy by som nezostavala s takym. Plus pises ze ho ani nelubis tak vlastne nerozumiem co ta pri nom drzi.

denden77
11. mar 2021

"da mi facku obcas ale na druhej strane je aj velmi pozorny a vie byt mily".. really???
tvoj tatko vie, ze ta frajer otlka???

autor
11. mar 2021

Nedáva mi facku často len keď ma nervy

teleskop
11. mar 2021

chlap co ti dal facku je este v tvojom zivote? Stoji ti za to aby si na nho myslela? Aby si o nom pisala? Naozaj ti pride prirodzene, ze ti pozera mobil? Mas pocit ze zena je podradna bytost, ze si nula? Zviera? Nic? Tak preco si stale s nim???????

nerya
11. mar 2021

To je jedno, môj frajer má tiež niekedy nervy ale prečo by som to mala odniesť ja 🤦‍♀️ prečítaj si zatiaľ každú reakciu, každá vravíme, že je to neakceptovateľné, tak ho neobranuj

autor
11. mar 2021

Ja sa s ním bojím rozísť

autor
11. mar 2021

Bojím sa aby si niečo neurobil

dollyzv
11. mar 2021

Tato téma nemôže byť pravdiva...taký blbý nieje snáď nikto či??

laila18
11. mar 2021

To, že si on niečo urobí ti môže byť fakt jedno, nezaslúži si nič ak vie ženu udrieť..asi nebude úplne psychicky ok ...utekaj od neho, pokazíš si celý život 🙏🙏 koľko rokov máš ty, on?

denden77
11. mar 2021

bojis sa s nim rozist ale nebojis sa "preskocit na iny konar" 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

autor
11. mar 2021

@laila18 15 a on 16...

autor
11. mar 2021

@denden77 bojím sa toho aby niečo neurobil tomu chlapcovi, sebe atď...

nerya
11. mar 2021

Takých už bolo, čo si chceli niečo spraviť, mne to sľuboval každý a žiadny si nič neurobil... Jeden mi dramaticky sľuboval že hodí telefón o zem keď sme spolu telefonovali, že ak mi na ňom nezáleží že ho rozbije, vravím ok, šak rozbi veď je to tvoj telefón... Počula som už iba treskot 😀 to bolo maximum

nika23t
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fadama
11. mar 2021

@missviolet asi má veľký...to niektorým ženám stačí 🤦‍♀️🤦‍♀️🤮

dskjhfdlkdjhl
11. mar 2021

Tak neskutocne ta lubi, ze ti dava facky, to je teda iny level lasky🙊

nika23t
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suve99
11. mar 2021

Bože, však ste ešte len detská... A on Ťa už otĺka ??? A si s ním od 14...no, mám dosť....

autor
11. mar 2021

Takže sa s ním mam rozísť?

hanka1674
11. mar 2021

Keby mi dá chlap facku , tak od neho v momente odchádzam, len chudák udrie ženu!!! už dávno si mala ten vzťah ukončiť

suve99
11. mar 2021

Jednoznačne odísťf, povedz mu zbohom a už nikdy s ním sa nestretni

dusankomoj
11. mar 2021

Nie zlatíčko,nerozchádzaj sa s ním! Radšej sa nechaj otĺkať od frustrovaného pubertiaka🤮🤮🤮🤮 Jasné,že áno a HNEĎ! A nespraví si nič,iba ťa vydiera!

lesana25
11. mar 2021

A tvoji rodičia čo na to hovoria, vedia o ňom? Vedia ze ti občas dá facku? Príde ti to normálne?
Tak hlavne s chudáčikom ostaň, aby si niečo neurobil. Čakaj až niečo zasa urobí tebe.

jasomzabka
11. mar 2021

takito ludia si nikdy nic neurobia, ale teba k tomu moze dohnat

harmona
11. mar 2021

Po roku takejto skusenosti by som sa zbalila a odisla. Vies si predstavit, co bude o 20 rokov? Tieto veci sa zvyknu este viacej stupnovat.

bikarbona
11. mar 2021

Žeby tebe dačo neurobil. Musíš od neho odísť. Daj vedieť aj kamošom, rodičom čo ideš urobiť. Ešte ti isto niekto z nich povie, že dobre robíš.

fino
11. mar 2021

Zas ďalšia zbytočná téma a zbytočný vzťah.

aurorastone
11. mar 2021

precitaj si to po sebe prosím ešte raz a utekaj od takého co ta otlka... chlap nemá čo udrieť ženu, NIKDY!