Koniec vzťahu

24. jan 2023

Tazko sa mi to pise, ale lahsie nez ako by sa mi to vcera, verim, ze zajtra to bude zas o kusok lepsie 🙂
Vcera mi moj partner s ktorym mame len par mesacne babo povedal, ze uz ho vobec nepritahujem a preto si mam najst nove byvanie
Samozrejme aj so synom, byt bude platit pokym budem na RD, syna ma rad
Nie som frigidna ani opacha, uz ani dlho sme nezili s ruzovymi okuliarmi, ale toto sa ma dotklo
Ze ma tehotenstvo zmenilo na nepoznanie viem, ale pracujem na tom, ale ze by az tak ze by mi volakedy najblizsia osoba na zemi najradsej polozila kufre pred dvere?
Boli ma srdce a este mam pocit akoby mojmu sebavedomiu vykopal jamu-jamisko a postrcil ho poza chrbat
Inu nema, zatial, ale citim sa cudne, taka posliapana, pouzita, necítim ani hnev lebo mesiace odlucenia (kazdy v inej izbe, ani ked mi bolo najhoršie, tak tu nebol) pred porodom az doteraz ma pripravili na to co nastalo, asi to planoval

babovka2321
24. jan 2023

Strasny chudak to je. Najdes lepsieho.

dzulli1980
24. jan 2023

Hovädo ... fakt niektorých mužov by mali "kastrovať" hneď v puberte, lebo si nezaslúžia mať rodinu ... trtkať, to hej, no postaviť sa čelom zodpovednosti, to nie ... verím, že je to pre Teba šok, bolesť, hnev atď. ... plač, ľutuj sa, proste sa na chvíľu "opusti" ... prebolí to, bude lepšie ... potom sa na svet budeš pozerať inak, sú aj dobrí muži.

joesvk
24. jan 2023

Určite nájdeš lepšieho...

77daniela77
24. jan 2023

To ta chce vyhodit s dietatom z bytu?.....to snad nie!Je to debil,s nim by bol zivot nanic,venuj sa dietatu,tes sa z neho ako rastie a casom to preboli,nema vyznam takyto vztah zachranovat ked si ta nevazi.🍀

lucyluska
24. jan 2023

Malo viem o vašom vzťahu...ako ste boli dlho spolu, bábo planovali? žiadne pochybnosti si o ňom nemala predtým?
Aj keby si o nohu prišla, chlap ktorý ľúbi bude ženu na rukách nosiť.
Ja som ani tehotná nemusela byť a mám 15 kíl navyše.
Máš brutálne zlú skúsenosť s chlapom, telo si dáš do poriadku keď budeš chcieť, ale ide o vnútorné hodnoty aké má človek.. ani ti nedal príležitosť sa dať do poriadku po pôrode (dedukcia) a už sa máš pratať.

viestta
24. jan 2023

Postaraj sa o seba, o dieta, najdi svoj klud a ked pride cas, tak najdes lepsieho. Urcite sa teraz nevrhaj do dalsieho vztahu, lebo si "ubolena, posliapana". Treba najprv najst vnutornu pohodu a podakovat vsetkym svatym, ze sa chruno vyfarbil vcas.

pribinak
24. jan 2023

🤮🤮🤮 na toto sa nedá napísať nič len že je to strašný chudák

mam1na
24. jan 2023

Sa ukázal. V ten 'najvhodnejší' čas. Odkiaľ prichádzajú takíto zúboželci??
Nebude on sám mať nejaký komplex? A hovorí o tebe......
Smutné, smutné. Postavíš sa, otrasieš, len si to neber na seba, zlyhal ON, ver, isto na teba a pre vás čaká skutočný chlap, otec, opora a šťastie. Domov a láska. So všetkým, čo k tomu patrí. Nikdy sa neprestaň cítiť ako žena, len preto, že si to niekto "rozmyslel" a zľakol sa rodiny, alebo čo rieši dotyčný - dokázala si na svet priniesť živý zázrak..upriam sa naň...a nezabudúdaj ani na seba. Iba čas....hlávku hore. Držte sa..... ❤️

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jabadabadu
24. jan 2023

ber to z tej lepsej stranky: mas kam ist (bude hradit byvanie) a syna ma rad. tu prosim nezanevri, prenes sa cez urazene ego a dovol mu to v maximalnej moznej miere, nieries si svoje zranenie cez dieta
bude to narocne, budes nasrata a zurit asi este pekne dlho, ale to je ok. aj tvoje sebavedomie sa vrati, ked si konecne uvedomis, ze to nie je tvoja chyba. a zivot pojde dalej
drzim palce

zorkahorka
24. jan 2023

To nebolo tvojou postavou. Za tym bude cosi ine

nenne9
25. jan 2023

Z mnohych chlapov sa stavaju nezodpovedne hov.da, sra...cky:( takyto tvor by mal byt odsudeny spolocnostou....su este kultury, kde muz ochranuje rodinu a nie naopak....

kleopatra114
25. jan 2023

Niektorí dnešní muži si hrozní sraci . Namiesto komunikácie a riešenia problémov , zdrhnu .

sandrasstini
25. jan 2023

Bez takehoto magari ti bude naozaj lepsie, aj ked to urcite bude tazke uvidis opat budes stastna. Zatial sa uzivaj syncek a hlavu hore! Existuju aj dobri muzi. Drzim palce

marika142
25. jan 2023

tak musis to brat tak ako to je a ver mi postavis sa na nohy a bude ti lepsie a najdes si niekoho, kto si ta bude vazit a len tak ta neopusti. no mala by si sa spatne na to pozriet, co myslel tym, ze si sa zmenila, ci a co je teda aj na tom pravdy

mimisram
25. jan 2023

Ani ho neviem nazvať tak, aby sa to tu dalo uverejniť. hlavu hore všetko zvládneš. On si ťa proste nezaslúžil

mable123
25. jan 2023

Povedať žene s ktorou má dieťa, že ju po pôrode nepriťahuje a ma sa pobaliť a ísť... je ako kopnúť plnou silou do vajec po romantickej noci ráno na otázku ako sa Ti spalo... Byť jeho matka, tak ho panvicou po hlave udrem toľko krát kým by neomdlel... Pre chlapa dobrodružstvo a pre ženu 18 aj 23 rokov starania a prosíkania sa o peniaze a o stráženie.

syslik81
25. jan 2023

tak zrejme tam boli nezhody aj pre tehotenstvom ... taketo rozhodnutie nieje zo dna na den -zial stava sa to-niesi ani prva a ani posledna .. aspon ti pomoze s najmom .. bud z to rada - iny by ta poslal bez penazi na ulicu .. das sa dokopy najdes ineho a bude zas dobre ... lepsie ako zit s niekym kto ta nemiluje a je s tebou len pre dieta ...

karolinakr
26. jan 2023

Nemas za čim banovat.Hovado najvàčšie .Nech ta ani nenspadne roxmyšlat nad jeho slovsmi a tyrať sa.Predstav si to naopak - on by bol tehotny, 9 mesiacov nosil babo, tažky porôd a ty by si mu po prichode z pôrodnice postavila kufre pred dvere, že sa ti hnusi..On musi byt mentalne postihnuty..Od taketo rychlo preč..

mara66
27. jan 2023

Dúfam, že ostane sám a nezničí takto ďalšiu ženu. Sviňa.

mirco50
5. feb 2023

Neboj sa mi ľudia a hlavne ženy majú v sebe oveľa viacej energie a sily ako si myslíte