Kríza verzus rozchod

klarika454
5. nov 2020

Ahojte,mam problem a potrebujem poradiť, s priateľom sme boli spolu 3 roky,mali sme velmi dobrý vzťah v ktorom sme si stale vyznavali lasku, travili sme spolu každy deň.
Mali sme menšie problemy navzajom sme si zakazovali ale boli to maličkosti nikomu z nas to nevadilo, ani neviem kde sa to pokazilo len sme boli na rodinnej oslave a trocha sme sa pochytili na alkohole nepacilo sa mi keď pil alkohol lebo nevedel kedy ma dost, tak keď sa skoncila sli sme do neho ani sme spolu nehovorili vobec a rano som sa zobudila a isla som domov a vtedy to zacalo ked prisiel ignoroval ma pytala som sa co sa deje povedal ze nic pytala som sa ze ci ma este chce odpovedal ze ano ze nechce o mna prist ze ma miluje tak som to nechala tak ze ho to prejde ale nepreslo, ked sme boli spolu bol iny jakeby to nebol on , pytala som sa ho ked nechce byt so mnou nech sa rozideme povedal ze nie on bezo mna nebude ze ma miluje tak sme sa pohadali na tom ako sa sprava poslednu dobu mi povedal ze chce cas... ale medzi tym sme spolu moc nekomunikovali len mi vyvolaval a ked som zdvihla bol ticho tak som isla za nim nech sa porozpravame a on nic mi nepovedal len ze chce cas ked som dosla domov mi pise cakam ta sla som za nim nech pride dnu ze nejde zase som mu povedala nech pride dnu tak prisiel ostal na noc ale nic sa na jeho spravani nezmenilo tak na druhy den siel domov ale stale potreboval cas... stale sme si pisali ze co sa deje a nakoniec sme sa pohadali a s placom odisiel a mi napisal ze je mu to luto ze ho to boli ale tak to bude lepsie pre oboch... a nesme spolu necele 2 mesiace a stale mi pise sms ze mu stale ublizujem a ze som znicila nas vztah, ze som rychlo na neho zabudla ked uz chodim vonku s kamoskami neskor ze mu chybam ze nech sa stretneme a ked mu napisem ja nech sa stretneme a porozpravame tak napise nie ... a ja stale verim ze mozno budeme spolu
Tak potrebujem radu od vas, že čo mam robit alebo Vaš nazor na moju situaciu Dakujem

zooeynka
5. nov 2020

Toto potrebujes v zivote? Ak ano, nech sa paci...ak nie, najdi si normalneho partnera

pribinak
5. nov 2020

Načo ti je takýto akože vzťah? Pošli ho konečne do čerta, skôr ako zostanes tehotná

stanulienkat
5. nov 2020

Preboha.. ciarky,bodky. Nic som nerozumela. Co znamena sli sme do neho? Zbili ste ho,ci co?

moonlight1210
5. nov 2020

@klarika454 on vie, ze to prehnal a na druhej strane narazil na zenu, ktora si nedala po hlave skakat a trvala na svojom. a zrejme je urazeny aj na to, za si ho najskor kritizovala pred druhymi.
teraz by chcel, aby mu dala najavo, ze je zas ten, co nosi nohavice vo vztahu. popripade sa ospravedlnila, ze si si dovolila krituku a este aj trvat na svojom.
ocividne na to vsak nema. inak by nerobil taketo manevre.
normalny chlap by sa ospravedlnil a najskor by sa druhy raz snazil si ustrazit hranicu. lebo aj pre neho samotneho je to uzitocne sa nespit ako hovado bozie.

kym nedospie a nepochopi, ze normalny muz sa nechova ako urazeny zneisteny pubertiak, tak s tym asi nic neurobis.
ibazeby si sa mu ospraveldnila, olutovala a on ti potom da sancu. 🙂

@stanulienkat to je najskor vychodniarsky. znamena to "isli sme k nemu".

2helka20
5. nov 2020

...čo máte 14 rokov... ? 🤔 najskôr dospejte, obaja...

moonlight1210
5. nov 2020

@klarika454 nezakladaj duplicitne temy.
https://www.modrykonik.sk/forum/nezaradene/kriza-2/

asi to bol najskor omyl. ale daj si na to pozor. aby ta nezmazali.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
5. nov 2020

Nezrelost...na oboch stranách

marcellka32
5. nov 2020

@stanulienkat som z ba ale už po pár rokoch na mk viem, že to je tuším po východniarsky šli sme do neho-sli sme k nemu, alebo najlepšie je išla som do lekára-k lekárovi, ale znie to divne podľa mňa, alebo išla som do kamarátky- ku kamarátke...

katarinka89
5. nov 2020

@klarika454 koľko máte obaja rokov? Prejav písania ako u nast rocnych

goodidea
5. nov 2020
jana_eyre_2
5. nov 2020

Neboj, prvá láska býva často takáto dramatická.. trocha sa otukate, poucite a ďalšie vzťahy už budú možno lepšie..

flavica
5. nov 2020

taketo natahovacky, to nie je normalne, to nie je vztah

tina011
5. nov 2020

Tvoj partner mi pride ako nestabilna a nezrela osoba. Moj byvaly partner mal podobne vrtochy, nekomunikacia z druhej strany je forma psychickej manipulacie. Dlho som to tolerovala, ale povedala som si dost. Nemalo to buducnost a ja som svoj zivot pri nom len prezivala

janetinka27
6. nov 2020

@klarika454 a to vas vztah teda padol na tom veceri,ked sa on pripil a potom sa uz s tebou nebavil? kolko mate rokov? takto vztahy negunguju.

karolinakr
6. nov 2020

@marcellka32 ßli sme do kamarátky ?

marcellka32
6. nov 2020

@karolinakr no tak to hovoria na vychode

zuzans258
4. dec 2020

Ver mi... najhoršie je mať chlapa, čo nevie, čo chce.... vlastná skúsenosť...keby sa da vrátiť čas 🤨