Mali by ste záujem o sexuálny vzťah s ex partnerom ?

21. jan 2020

Robím si taký malý súkromný prieskum...ako by ste reagovali,keby ste od rozchodu nijakým spôsobom neboli v kontakte s ex,(1-2 mesiace po rozchode),to znamena,že vás nijako nekontaktuje, ani nemá záujem vedieť ako sa mate,ako sa vám darí,ale po mesiaci/dvoch zistil,že by vás rád naspäť do postele a úplne priamo by to navrhol??? (Povedzme,že ani jeden k tomu druhému už neprechovava tie mega city a ani jeden už nemá záujem o návrat do vztahu). Ako by ste to prijali? Nahnevalo by vás to,sklamalo,potešilo alebo čo by to vo vás vyvolalo? Zaujímajú ma vaše úprimne pocity z takejto situacie

stela01
21. jan 2020

Asi bol dôvod rozpadu vzťahu !
Tiež nevytahujem odpadky z kosa aby som ich opäť skonzumovala .

Za mna NIE , Ďakujem

janikk54
21. jan 2020

Nesla by som do toho len za ucelom sexu. Ako podla mna by si sa do toho zas proste len zamotala a nic dobreho by ti to proste uz neprinieslo

korunka1
21. jan 2020

Načo ti je tento malý súkromný prieskum?

tomaas
21. jan 2020

ahoj za mňa urcite nie:
1) som muž a veľmi nepredpokladám, že zena by niečo také chcela a navrhla, toto sme schopní vyžadovať asi len my muži 🙂
2) ak je raz vztah ukončený potom už so všetkými dôsledkami vrátane voľného užívania sa
Opatruj sa a verím, že sa v obdobnej situacie neocitnes

amelia000
21. jan 2020

@korunka1 lebo to autorke navrhol jej ex a teraz nevie ci sa ma hnevat zato ze ju chce len na sex,alebo si s nim ma sex uzit. :D

katkati
21. jan 2020

Keď sa to týka teba, tak by si sa mala hnevať, lebo si z teba chceš urobiť vieš čo ...

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
whatever1
21. jan 2020

Povedala by som "och aka škoda ze si to nenavrhol skôr, už som na sex nasla niekoho iného."nech ho aj roztrhne😜

bodka70
21. jan 2020

Nešla by som do toho, ani keby ho mal zo zlata. ja som od svojho ex už skoro 3 roky preč, pričom intímne to medzi nami bolo super takmer až do konca, ale citovo a ľudsky sme sa od seba veľmi vzdialili. Keby mi niekedy teoreticky (v reáli to nehrozí myslím) niečo také navrhol, nebola by som nahnevaná ani potešená. Možno by mi to na chvíľočku trochu pohladilo ego, to je asi tak všetko. Ale nebola by som ochotná to urobiť.

korunka1
21. jan 2020

@amelia000 to mi je jasné 😂
Len mi hlava neberie tie výhovorky...prieskum, pýtam sa za kamarátku, len tak hypoteticky sa pýtam,počula som, videla som...atď...šak sa spýtam normálne

cmulinko
21. jan 2020

Evidentne chlapcovi tlačí na mozog a ty si mu prišla na um ako najrýchlejšia ( vie ako ťa oblbovať však s tebou žil) a najbezpečnejšia ( platené služby a náhodné jednorázový sú vysoko nákazlivé ) možnosť vŕznúť si. Ak ti nie je trápne, že z teba robí len objekt vyprázdnenia sa tak si s ním rob čo chceš ale on sa vráti zas lebo gule sa plnia rýchlo a jemu sa to rýchlo aj zapáči. Prestane až vtedy keď za teba nájde náhradu. Vtedy ťa zas odkopne a ty sa budeš cítiť tak isto ako keď ťa poslal k vode prvý krát. Použitá handra je slabé slovo. Zatiaľ sa mu nedarí nájsť si druhú babu tak si mu dobrá aj ty. Podľa mňa sa tým veľmi ponížiš a jemu len ukážeš ako si seba samú nevážiš.

lenka2710
21. jan 2020

Mne toto tiež ex navrhol, asi pol roka od rozidenia! Ja už som mala vtedy priateľa, tak som ho poslala do r..., stale mi volaval! Ja mu vždy, že už mám priateľa a kvôli nemu si nedám pokaziť vzťah
A on mi na to, že veď spolu môžme sexovať, ved sme spolu chodili!! OMG, chorá hlava trpí celé telo

catherine1989
21. jan 2020

Nie... Ja neviem oddeliť sex a city

z1984
21. jan 2020

Nie mne sa moj ex hnusil po rozchode. Pre nieco sme sa rozisi a nepojdem s nim do postele

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ysseba
21. jan 2020

Za mňa tiež nie. A ozaj. Kto bol iniciátorom rozchodu? Z ktorej strany to prišlo? Lebo keď od neho, tak ešte by som si to patrične užila ako mu do očí poviem, že o sex s ním absolútne nemáš záujem 🙈

deti95060810
21. jan 2020

mňa by to urazilo a ešte viac ponížilo...

autor
21. jan 2020

@ysseba ani neviem z ktorej strany to prišlo...to bola hádka po ktorej jednoducho ostalo ticho z oboch strán úplne spontánne....a áno,jasné,ze zhanal iné, žiaľ bez výsledku...ono to nie je totiž také.jesnoduche ani pre ženu ani pre muža niekoho nájsť....

autor
21. jan 2020

@lenka2710 aj ti to nejako zdôvodnil,že prečo chce s tebou?

wena
21. jan 2020

Asi by ma to úprimne rozosmialo, že sa odvážil niečo také navrhnúť a vôbec dúfal v nejakú šancu 🤣

ysseba
21. jan 2020

Ja viem, že to nie je jednoduché, ale vieš ako sa hovorí - na každý hrniec sa nájde pokrievka 😀 Ale tak k téme. Za mňa proste nie. Pýtaš sa aké pocity by to v nás vyvolalo. Tak u mňa asi pocit víťazstva, že som mala proste posledné slovo 😀 Ale tak to som ja 🙂

lenka2710
21. jan 2020

Prečo??? Lebo ďalšie dve sa na neho s prepáčením vysrali! To bol ten typ, čo nás mal tri naraz, bohužiaľ som to zistila až neskôr
Najprv ma podvádzal a potom chcel sex, no musela by som byť už riadna chudera, aby som šla

majkeel
21. jan 2020

"Evi, já jsem přišel s nabídkou kvalitního sexu." :D

dopolbokaodrata
21. jan 2020

Chceš vedieť, či sa máš uraziť alebo sa cítiť polichotená?

autor
21. jan 2020

@dopolbokaodrata nepochopila si tému...ja sa pýtam na pocity prispievateľov, nie moje...

natassha1
21. jan 2020

ja by som asi na to kaslala uz. ked sa nevedel ozvat a fakt ta chce len do postele, naco sa s nim budes este zapodievat. kaslat nanho uz, ja by som sa uz do toho nepustala, chod dalej

korunka1
21. jan 2020

No neviem, divné to je ...zaujímajú ťa úprimné pocity prispievateľov na tebou prežitú situáciu😅, ale nechceš vedieť čo máš robiť

autor
21. jan 2020

@korunka1 keď nemáš,čo k téme povedať,nepíš nič...

korunka1
21. jan 2020

Úprimne... asi by sa ti to nepáčilo

maca1984
21. jan 2020

Ja by som sa zasmiala,vazne...Taka zufala som nikdy nebola a dufam, ani nebudem aby som skocila do postele s clovek, s kt. som sa rozisla.