Mám sa ešte snažiť, aby som zachránila vzťah?

zlatka87
27. okt 2020

Ahojte mamičky, potrebujem Vážne poradiť. S manželom už spolu sme 5 rokov a mame dve deti.. Keď sme spolu chodili bol zlatý ku mne, všetko ako náhle sme sa zobrali sa zmenil.. Začal ma ponizovat, strapnovat, bola som pre neho ako žena v domácnosti, vravel ze sa zmení keď sa narodí syn, bola som tehotná a stále sme sa hádali bol sprostý ku mne stále a keď sme išli len do mesta bol hnusný ku mne, stalo sa mu aj to ze keď išiel so synom von tak 2 krát mu spadol s murika ešte dobre ze nie na hlavu a ja som bola na vine lebo som mu volala☹️potom sa mi narodilo druhé dieťa a tvrdil ze naše manželstvo upevní.. Ja viem som hlúpa... Neponizoval ma už veľmi ale stále ma strapnoval keď sme šli dakde spolu. Mamka zobrala deti aby sme boli len mi dvaja tak sme šli do kina ale on namiesto toho radšej chcel volať svojmu kamošovi o politike, to je ďalšie co mi prekáža lebo preháňa to... Vôbec si mňa ako ženu neváži lebo keď príde s práce len ma kritizuje a on si chce oddýchnuť.. Prestala som mu variť, prať, snažila som sa ale on nič.. Stále taky istý a teraz on je Boh a každý je pi... KO... A kolo tej corone už preháňa, vyskakuje na predavačky a na upratovačku v škôlke keď ho upozorni aby si umyl ruky že to je pre deti nie pre neho.. Už ma odpor aj ku škôlke kde syn chofi..ja sa snažím ale on ma nerešpektuje vôbec.. Poviem aby sa tak nesprával a nič ako by to robil nárokom.. Prosím poraďte.. Dakujem

panelacikova
27. okt 2020

@zlatka87 asi už nie.... už sa nesnaž.

ivkazba
27. okt 2020

Mrzí ma, ako žiješ. Rada sa tu žiadala ešte pred tým, než sa narodilo prvé dieťa. Lebo neexistuje niečo také, že "keď sa narodí syn, zmením sa". Ľudia sa príliš nemenia, vekom a časom sa hlavne negatívne vlastnosti ešte viac vyostrujú. Takže rada je skôr premyslieť si konkrétne kroky tvojho odchodu aj s deťmi. Určite to nebude jednoduché, ale aj pre deti je lepšie byť iba s jedným rodičom, ale v kľude, ako žiť v takomto patologickom prostredí. Držím palce.

cookie29
27. okt 2020

Preco?

selu11
27. okt 2020

Ťažko sa radí, my to nežijeme. Ale žijú v tom tvoje deti a to nie je dobré. Už len kvôli nim by som za takýto vzťah nebojovala.

syslik81
27. okt 2020

nenapisala si jednu jedinu pozitivnu vec co pre teba spravil .. takze ak mas kam odid ,.. vezmi chlapcov a utekaj od neho ,, kazdy z nas si zasluzi byt milovany a pocut to ,citit to a vediet ze mas oporu v niekom kto na teba doma caka .. vediet ,ze keby sa ti nieco stalo nedajboze je o tvoje deti postarane .. toto ty nemas a ani mat nebudes .. ludia sa nemenia.. on len ukazal pravu tvar ... ak nechces trpiet a vychovavat deti v tom ze by videli ako si ponizovana ukonci to .. rychlo a strucne a uz sa neotacat ..

nikol873
27. okt 2020

snazit sa musite obaja a tu nevidiet, zeby som nejako chcel na tom pracovat, ja by som to asi vzdala uz skor, a najma keby si zostala tak tvoje deti by si mohli mysliet do buducna, ze toto je ok zivot a teda neni

kika52621
27. okt 2020

Už by som asi nič nezachranovala strapnuje ta, ponižuje pred všetkými bude to ešte horšie.... Viem, že to je ťažké a je mi ta veľmi ľúto ale už by som to ukončila.

moncicna
5. nov 2020

Ahojte, ja by som sa s vami tiež chcela poradiť.. S priateľom sme spolu 4 roky a z toho 2 spolu bývame.. Problém je v tom že si priateľ začal písať s inými babami.. Viem to od tých báb ktoré ma poznajú a poslali mi to.. Keď som sa ho nato opýtala odpovedal veď si len písal.. Keď som chcela aby s tým prestal tvrdil že dobre.. No opakovalo sa to znova.. Podobne aj snapchat ktorý zapieral že nemá aj keď som to videla tiež tak pokec.. Neviem ale asi som stratila v ňom dôveru.. Nechcem sa znížiť a čumieť mu do mobilu je to predsa jeho súkromie.. Poradte prosím.. Mám sa trápiť ďalej a čakať že možno sa raz zmení.. Ono priznám sa ževraj ho videli aj s inou ked som bola ja v práci jeho reakcia '' prisaham bol som sám'' strašne ma to trápy... aj ked je pravda že uz dlhší čas mi stále opakuje ze sa zmenil že vie ze robil chyby a ze my ublizoval.. Myslite ze to mysli vazne alebo ma len taha za nos aby som sa už v tej minulosti tolko nevŕtala...🥺🥺

moncicna
5. nov 2020

@moncicna jedna podstatná vec chceme bábo.. len neviem či to zvládneme či nas to bábo upevni alebo nie.. s ja chcem aby malo kompletnú rodinu 🥺 preto chcem vediet vaš nazor