Mám sa rozviesť?

4. dec 2021

Manžel ma strápňuje. Nespráva sa ku mne pekne. Boli sme dnes na nákup a keď sme odchádzali, tak nedal prednosť auto z prava, nie naschvál. Ten šofér sa mu začal mstiť, tak na neho vybehol. Išli sme domov a keď sme nastupovali do výťahu, mne spadli kľúče do výťahovej šachty. Bol tam aj sused a muž sa do mňa pustil. Len som pozerala, že čo sa deje, ako sa ku mne správa. Vraj či viem, čo som urobila. Naštvaný išiel pešo po schodoch. Začal na mňa kričať pred susedom a hanbu mi spravil. Nedávno mi urobil niečo podobné v práci, pracujeme spolu. Tiež ma zhodil pred kolegom, lebo som urobila chybu. Potom sa mi ospravedlňuje, ale ja už mám toho dosť, dosť toho jeho správania.

monka105
4. dec 2021

KO-MU-NI-KÁ-CIA. Niečo ti vadí, tak mu to povedz.

autor
4. dec 2021

@monka105 Veď on sa aj ospravedlní, ale stále sa to opakuje.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1310
4. dec 2021

hanbu spravil akurát tak sebe. Ty si si spravila trapas, že s takým žiješ

elizabet173
4. dec 2021

prečo si sa hneď neozvala, keď ťa pred susedom strápnil? Prečo si mu nepovedala, že nemôžeš za to, že on nezvláda svoje emócie a nutne potrebuje niekoho strápniť, aby sám nevyzeral ako tĺk? Mala si to urobiť aj v práci, aj pred tým susedom, možno by mu doplo. Ale predpokladám, že to nebolo len tieto dva razy, čo ťa strápnil, no ty si bola ticho.

autor
4. dec 2021

@viestta Je toho viac a nad rozvodom uvažujem už dlhšie.

autor
4. dec 2021

@elizabet173 Nebola som ticho. Povedala som mu, že veď som to neurobila naschvál. Chová sa ako kreten.

elizabet173
4. dec 2021

píšeš, že je toho viac, na sem si dala iba toto. Máte deti? Máš vyriešené, kde by bývala, keď sa rozvedieš? Zvládneš to sama finančne?

autor
4. dec 2021

@elizabet173 Deti nemáme, finančne som samostatná, bývanie by som si vyriešila postupne. Ale mám kam ísť.

anonym_11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
4. dec 2021

Ono všade volačo je ....ale z toho čo píšeš sa chová ako väčšina ľudí, jednoducho keď je nasratý dáva to najavo všetkým naokolo🙂

liljana
4. dec 2021

V prvom rade si si takeho nemala brat, co vybieha na ludi a riesi si na nich zlu naladu. Z manzelstva sa neda tak lahko vyskocit, ako zo spolocneho prenajateho bytu. To uz je na tebe posudit, nakolko neznesitelny.

autor
4. dec 2021

@viestta Aj predtým robil extempore.

elizabet173
4. dec 2021

môžeš mi potom napísať jeden jediný rozumný dôvod prečo si s ním?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
4. dec 2021

Nemate deti+si financne samostatna=stastna baba🙂

autor
4. dec 2021

@elizabet173 Neviem. Mňa už na ňom všetko rozčuľuje. Vadí mu aj to, že keď zaspí a zabudí sa, že nie som pri ňom. Aj to mi vyčíta.

elizabet173
4. dec 2021

ty sa rada týraš? Uvedomuješ si, že s ním zabíjaš čas? Že kým si s truľom, tak sa oberáš o čas, ktorý by si mohla byť s oveľa schopnejším partnerom? Alebo aj sama, ale v kľude?

panelacikova
4. dec 2021

@viestta a čo je posledná možnosť, vražda? 😀

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
4. dec 2021

Nemate deti, co je fajn. Ale zase nejaka laska tam asi bude, ked ste manzelia. V klude si s nim sadni a skus sa s nim porozpravat, ci este nejaku terapiu alebo nieco neporiesit. Nejako nestranne poradit, ci je velky nervak a potrebuje sa naucit s tym pracovat, alebo co je vo veci. Nie je dobry stav, ze si nestastna, urcite by si nemala cakat, ze sa to nejako utrasie...

autor
4. dec 2021

Ten debil sa napil vodky a keď som sa kúpala mi zhasol svetlo. Magor.

autor
4. dec 2021

@dadis Z mojej strany tam láska vyhasína.

dadis
4. dec 2021

Laska je rozhodnutie, ktore robis kazdy den..nie je to nieco automaticke.

autor
4. dec 2021

@dadis Mňa už život s ním unavuje. Ubližuje mi a potom sa opije a robí zle. Pravda, na druhý deň to ľutuje a ospravedlňuje sa. Ale ja už som unavená.

dadis
4. dec 2021

No alkohol je problem sam o sebe. Keby nepil, zmenilo by to nieco?

elizabet173
4. dec 2021

tak neviem, čo dookola riešiš, ide ti na nervy, unavuje ťa, nemáte deti, odpovedz si sama

alchemilkazltozelena
4. dec 2021

Keby ste mali deti nemate cas na taketo prkotiny 😅 boli by ste radi ze si vecer poviete par slov, na provokovanie a urazky by cas nebol 😅

leskovael
4. dec 2021

Co teraz chceš pocut? Z tvojho vyjadrovania je skôr jasné že nie jemu na tebe všetko vadí, ale tebe na ňom.... Tak by ti malo byt snáď jasné ako sa treba zariadiť.... Unavuje ta to s nim, láska nieje, všetko ta na nom rozculuje... Ked tu niekto ešte potrebuje radu od iných, tak ja už neviem...