Milenky našich ex

10. júl 2020

Som normálna žena, matka 4 deti. Môj už ex.si našiel milenku (ešte počas, to bol dôvod). Zo začiatku to tajil, teraz sa už stretávajú verejne. Viem, že jej o mne narozplaval bludy, ktore mu ona uverila (ona tiež odišla od muža kvôli nemu,má dieťa). Ako moze žena ľúbiť muža, ktorý si neváži inú ženu. Toto nechápem. Môj bývalý je manipulátor a psychopat a čakaju ju ešte ťažká časy. Napr. povedala som mu, že nech si kúpi pre deti zubné kefky, že mi to príde nehygienické furt ich baliť....(všetko ostatné má) a ona, rozhorčená letela do mesta (cca.30 km) kúpiť kefky. Pretože ex nebol toho schopný a sa jej posťažoval, že ako sa ja nestarám o deti a nedám im kefky. Takýchto situácii je strašne veľa.

Akože čo ma ona v hlave keď mu všetko verí? To nevidí, že v prvom rade otcovi by malo záležať na deťoch.?

sunny8
10. júl 2020

Nechápem zmysel toho že to riešiš. Je to tvoj ex a je to jeho život 🙂 buď rada že si sa ho zbavila a nechaj ho žiť

syslik81
10. júl 2020

je zamilovana..aj ty si bola.. nechaj ich viest ich zivoty ak mu veri ok .. to ze tebe to s im nevyslo neznamena ze ani jej ... aj ty si casom najdes niekoho ineho a na tomyto sa uz len zasmejes...

laguna28
10. júl 2020

Asi na ňom vidí to, čo si videla aj ty, keď si si ho brala. Manipulátor vie krásne rozprávať, ohúriť, veď to snáď poznáš z vlastnej skúsenosti. Oni sú ešte na začiatku vzťahu. Ten originál sa prejaví neskôr. Vedia robiť veľké veci aj z napr. zubnej kefky😉. A budúca obeť ho v Tom všetkom samozrejme podporuje, pretože on je pre ňu úžasný. Nerozmýšľa o Tom, či si teba vážil alebo nie. Ju to nezaujíma. Hlavne že si teraz váži ju. Teda aspoň na nejaký čas.

nnnuuunnn
10. júl 2020

Preco to Teba trapi? Zda sa, akoby Ti na nom este zalezalo, inak by si neriesila, skor ju lutovala. Ona na to doplati zial.

montemotherone
10. júl 2020

Pozri, momentálna partnerka tvojho muža je tam, kde chcela byť. Skôr rozmýšľaj nad tým prečo ťa to vôbec trápi 😏 Akoby si žiarlila

autor
10. júl 2020

Nie, nezáleží. Len mi je jej ľúto. A keď som videla aká je z neho paf. Teraz sme sa museli stretnúť na súde tak ich mám plnú hlavu. Ide skôr o deti, že sa ona začína hrať na ich matku.

zooeynka
10. júl 2020

Kks nechcela by som chlapa so styrmi detmi, (teda za predpokladu ze vsetky styri mas s nim), to uz aka zamilovana dotycna musi byt ked jej to nevadi...

luccija
10. júl 2020

Ona nevie čo bolo medzi Vami má a ho idealizovaneho.Ako kefky radšej rozmýšľaj ako do to čo najmenej zatiahnuť deti.Najlepsie je písať do s ním a rozmýšľam nad ním čo najmenej😀

autor
10. júl 2020

A jasne, že s nimi, cez tie víkendy sú iba zábava. Ona sa hrá na matku teraz. A presne , toľko detí. A svojho sa vzdala? Bo s jej.dietatom sa vôbec nestretávajú. Všetko sa podriaďuje iba našim detom-teda styk.

deti95060810
10. júl 2020

to všetky 4 deti chodia ku otcovi? No tak to by som bola zvedavá ako dlho to bude baviť fešandu tvojho ex.... Mňa by hneď láska prešla....🙄

stanulienkat
10. júl 2020

Manipulator a psychopat a napriek tomu s nim mas 4 deti? Wau.

zooeynka
10. júl 2020

Ono, aj vikendy so 4 cudzimi detmi su velka obeta, uz len navarit tolkym detom...coskoro ju to omrzi

autor
10. júl 2020

Nie, 3 sú jeho. Pre upresnenie.
@stanulienkat áno. To bola dlhá a ťažká cesta kým som sa od neho dostala.

autor
10. júl 2020

@zooeynka vari svokra, alebo švagriná (stará dievka). Oni zabezpečujú len zábavu

autor
10. júl 2020

Myslíte si, že sa jeho povaha prejaví, skôr či neskôr? Ja keď som na to prišla, už som bola v pr..li. Nedokázala som sa od neho už sama dostať, už som potrebovala pomoc.

zooeynka
10. júl 2020

Ber to pozitivne...kretena si sa zbavila, teraz bude deptat inu. Cez vikendy si oddychnes a mas cas pre seba. Vyzivne plati?

yipsylonka9742
10. júl 2020

A co take robil?

lolazmola
10. júl 2020

a to vsetkz 4 deti k nim chodia???.....tak viem ye ta to mryi ale tz si cey vikend pekne oddychni. a bud rada ze cudzia pani je ochotna ist tolko km po zubne kefky a ze sa hra na mamu lebo aspon mozes verit ze sa o tvoje deti postara

autor
10. júl 2020

@zooeynka neplatil. Ale tak exekútor bol, a už plati. Len neustále horekuje, že nemá peniaze. Aj deťom...tak je to také ťažké. Bo deti sú v takom štádiu momentálne....keby nie nás...ocinko by peniaze mal

oli18
10. júl 2020

Ty si asi jediná pod Slnkom, ktorej je ľúto ženy, ktorá ti rozbila manželstvo😨

kakawah
10. júl 2020

Ako to myslíš, ze si sa nevedela od neho sama dostať a potrebovala si pomoc? Aku a od koho pomoc? Zaujima ma to, lebo poznam zenu ktora žije s manipulatorom a nevie sa od neho dostať.

autor
10. júl 2020

@oli18 tak boli na to dvaja, rozbila aj svoje. Je mi ľúto jej dcéry. Bo fakt sa každý druhý víkend podriaďuje našim deťom. V mojich očiach to je chuda zena

zooeynka
10. júl 2020

Deticky by mali vediet a chapat ze ocinko ma povinnost na ne platit a nie ze kvoli nim ocko nema peniaze...to uz co je za uvazovanie? Ocko nech hlada lepsie zamestnanie ak vyplakava detom ze na ne musi platit...no fakt psychos

autor
10. júl 2020

@kakawah to bolo na dlho. V podstate,keby si nenašiel milenku a "neodkopol" ma, tak som s ním stále. Alebo už dakde obesena. Ale na začiatku to boli telefonáty s jednou pani, ktorá takto pomáhala týraným ženám, potom azylovy dom a moja rodina. Oči sa mi otvorili asi po roku, keď som od neho odisla a určité veci spracovala a pochopila

kakawah
10. júl 2020

No tak ja tu jeho terajšiu lutujem. Zrejme nevie koho si nasla.

larisalarisa
10. júl 2020

Časom pochopí.....

larisalarisa
10. júl 2020

Myslím , že on iný nebude. Tak ako vy, aj jej sa oči otvoria. Dúfam , že si nemyslite, že je lepšia ako vy. Lebo ona len horšie vidí. Ten vzorec sa zopakuje. Ona odíde a on bude sám

jaass
10. júl 2020

Žena. Teš sa, že ťa stretlo šťastie odchodom tvojho ex. Ži pre deti. Ži pre seba. ❤️

luccija
10. júl 2020

Prečo ju lutujes, lebo v nej vidíš seba?😊to sú tvoje pocity čo cítiš.Hruba čiara a kľud.Kazdy je zodpovedný sám za seba.Teraz sa mu chce zapáčiť ukázať sa aká je matka Tereza ako sa stará o cudzie deti počkaj času taký typ chlapa presne takú potrebuje, ktorá mu bude zobat z ruky.
Taký typ chlapa si vždy nájde poddajnu ženu ty si gratuluj, že si z toho vonku

nenne27
10. júl 2020

Ona sa nestretava so svojim dietatom?to je co za zenu?😱 netrap sa, preboli ta to.uvolni sa..neries ich.deti mozu byt chvilku paf z divadielka ktore im ona bude hrat ale neboj sa, mamka bude vzdy number one😉