Milenky našich ex

10. júl 2020

Som normálna žena, matka 4 deti. Môj už ex.si našiel milenku (ešte počas, to bol dôvod). Zo začiatku to tajil, teraz sa už stretávajú verejne. Viem, že jej o mne narozplaval bludy, ktore mu ona uverila (ona tiež odišla od muža kvôli nemu,má dieťa). Ako moze žena ľúbiť muža, ktorý si neváži inú ženu. Toto nechápem. Môj bývalý je manipulátor a psychopat a čakaju ju ešte ťažká časy. Napr. povedala som mu, že nech si kúpi pre deti zubné kefky, že mi to príde nehygienické furt ich baliť....(všetko ostatné má) a ona, rozhorčená letela do mesta (cca.30 km) kúpiť kefky. Pretože ex nebol toho schopný a sa jej posťažoval, že ako sa ja nestarám o deti a nedám im kefky. Takýchto situácii je strašne veľa.

Akože čo ma ona v hlave keď mu všetko verí? To nevidí, že v prvom rade otcovi by malo záležať na deťoch.?

laguna28
10. júl 2020

Myslím že ju netreba ľutovať. Veď opustila svoje dieťa. To dieťa raz vyrastie a otrieska jej všetko o hlavu.

katarinka89
10. júl 2020

Presne to isté má v hlave- či si mala/,máš aj ty. 😉 Bez urazky

sissy27
10. júl 2020

A ty si čo na ňom videla, keď si s ním žila x rokov a spravila s ním. 4 deti? Tam máš odpoveď na svoju otázku.

kittykat22
10. júl 2020

Co ma ona v hlave? Skor by si sa mala spytat co ma tvoj muz v hlave, ze odisiel od zeny a 4 deti 🤷‍♀️🤷‍♀️ O tom ci je v poriadku mat 4 deti s psychopatom a manipulatorom, tu radsej ani nejdem polemizovat. Z toho ako ti je jasne, ze ju cakaju tazke casy asi s nim nebol zivot ideal. Namiesto hysterickeho vylevu na konika by si mala otvorit sampanske a spravit party - vypada to, ze si z vas troch vysla najlepsie.

makova333
11. júl 2020

Tebe nie je luto tej zeny, ty len ziarlis, to je vsetko. Neries ju, neries ex, veci sa vyriesia aj bez tvojho pricinenia. Ak mas problem vyrovnat sa so situaciou (chapem, nie je to lahke), tak vyhladaj psychologa. Btw ty nie si povinna detom zabalit nic a uz vobec nie kefky🙈

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
11. júl 2020

Neries cudziu zenu, ries seba, neverim, ze mas malo starosti, pri styroch detoch. jeho si uz mala z hlavy dostat prec (zjavne sa nepodarilo) a starat sa o to, aby si co najlepsie zvladla dalsi zivot.

j_a_j_a
11. júl 2020

Ex ma neustále podvádzal a nie len s jednou milenkou ale s mnohými milenkami.