Muž je so mnou len preto, že musí

7. jan 2021

Muž mi včera večer odpovedal na otázku či ma má ešte rád, že musí byť so mnou, že čo už má robiť. Pravdepodobne kôli naším deťom. Našla som mu správy ako si písal z jednou babou, že škoda,že nemohli byť vtedy spolu ale že teraz už nemôžu byť lebo majú už závesky. Bola tam už aj nevera a vypisovačky a inými babami. Čo s tým ? Je mi z toho ťažko :(

mayka730
7. jan 2021

Určite to mas veľmi ťažké..no ja by som mu nechala volny priestor odísť ..možno pochopi ..nedokázala by som uz žiť s tým človekom...deti aj keď budete spolu pocítia ze niečo tam nefunguje ked uz teraz je to takto ...ale skus sa s nim porozprávať aspoň predsa je dospelý človek musí vedieť co chce ak pocitis ze to nie si ty a deti otváraj mu dvere ...

mayka730
7. jan 2021

Vieš ako sa hovori co k tebe patrí nestratis,co nie,neudržís..prajem ti veľa veľa sily ✊

hellwant
7. jan 2021

Tazka situacia, ak ho stale lubis, otazka kvoli comu ho lubis nevidim dovod? Iba kvoli detom s nim ostavas? lebo ty si mu odpustila neveru, ok, ale toto sa robi ak partner chce ostat vo vztahu a uvedomí si, ze to bola blbost. Ak si s nejakou pise a tebe povie, ze iba preto, ze musi, tak taky vztah nema zmysel.

anjelicek26
7. jan 2021

A je tento pocit, ze ste spolu, lebo musite, obojstranny? Ze ty ho lubis, bojujes za neho, to nikde nevidim, ze by si pisala. Musis si to v hlave zrovnat, aky vztah chcete do buducna mat, moznosti je viac - ostat spolu kvoli detom v "kamaratskom vztahu" kym sa ty osamostatnis s pojdes zasa do prace a pojde to smer rozvod... druha moznost je rozvod okamzite a dat si sancu najst niekoho, kde to nie je "musim", ale milujem...alebo tretia moznost, ze o ten vztah zabojujete, skusite to urovnat, myslim, ze tie posledne corona mesiace boli tazke pre vela vztahov, finance, psychicky. Chyba dovolenka, oddych, vylety, spolocne vecery vonku, tie uplne normalne veci, co robili zivot krajsim.

elizabet173
7. jan 2021

Povedz mu, ze nemusi byt s tebou, otcom zostane stale, ale ty mas pravo najst si a zit s niekym, kto s tebou bude, pretoze chce. Ako zareaguje. Obavam sa vsak, ze si mu viac krat odpustila a napriek tomu, ze si vedela, aky je, mala s nim deti. S takym muzom by som dokazala zit uz len ako kamaratka.

pribinak
7. jan 2021

A ty ešte chceš chlapa ktorý tá podviedol? Tebe vadí, že ti povedal, že musí byt s tebou, lebo máte spolu deti?
No ja by ho už nechcela ani keby sme mali spolu aj 10 deti.

Aké su veľké tie deti? Ty pracuješ? Ako to máš s bývaním?
Ako s financiami?
Pomaly ale isto by som sa pripravovala na to, že priateľ čoskoro už nebude priateľ

andrejka1974
7. jan 2021

A nemyslel to z humorom, moj takto mi obcas povie a ja mu na to bud rad ze mas mna vsak kto by ta uz v tomto veku chcel som tvoja zachrana a vtedy mi povie hm tak to tak bude

zuzanka.zuzu
7. jan 2021

toto tu už bolo "že čo už má robiť" 😀 bola z toho fejková téma 😉 už je zmazaná? i keď - máme nové slovo "závesky" 😂

gabika0825
7. jan 2021

Bohužial veľa vzťahov je kvôli deťom. Ľudia si skratka môžu prestať rozumieť. Je to smutné ale je to tak. Moja kamoška napríklad sa poznala s jedným mužom poznali sa veľmi dlho a zamilovala sa do neho ale on mal už záväzky ale jemu to už doma neklapalo dosť dlho, nakoniec sa rozviedol aj keď tam boli deti v tom čase 5 ročné a 3 ročné. Ževraj tej jeho manželke po poslednom pôrode preplo.. tak mi vravela. Rozviedol sa a je teraz s tou mojou kamarátkou už skoro 2 roky ale taký vzťah som ešte nevidela. Oni sa fakt našli. Ale nehovorím že to je v poriadku opustiť takto rodinu. Ale drzat to len kvôli deťom? Deti to cítia že to je medzi dospelými o ničom... veľa rodičov si to neuvedomuje.

vikisukik
7. jan 2021

Si v tazkej situacii, niekedy je lepsie to mozno skoncit ako sa trapit, lebo deti aj tak vyrastu a budu mat svoje zivoty.

katkami123
7. jan 2021

Manželskú parádnu ste neskúšali?

katkami123
7. jan 2021

Manželskú poradňu

thewitch
7. jan 2021

Dohodnite sa na rozvode a ak má ale deto rád nech si berie sem tam cez víkendy alebo ako sa bude dať. V každom prípade to nie je dobré takto trpieť s chlapom čo s tebou nechce byť. Alebo mu prehovor do duše že prečo vôbec s tebou chcel byť keď to dopadlo takto... Musí cítiť zodpovednosť ale už zabudol na lásku... Je to na vás, treba sa hlavne porozprávať aby ste sa cítili voľnejšie... A ak od seba odídete, ver mi že nájdeš aj niekoho kto bude ľúbiť aj teba aj tvoje deti. Ink poradiť neviem ale prajem veľa sily

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kassandra25
10. jan 2021

Nemusis s nim byt. Skus mu ukazat, ze aj ty si vies realne najst niekoho, s kym ti bude lepsie a s tym aj ostan. Ak mu to neukazes ty, v buducnosti ti to uz len ukaze tento tvoj muz. Ak si ta nevazi a nelubi ta, pride taka, ktoru si vazit a lubit bude, ale ty to uz nie si ani teraz. S tebou je kvoli tomu, aby domacu ci gazdinu(tak ta vnima) mal poruke, aby videl svoje deti a gazdina sa o ne stara -ty. Pohodlny sposob zivota, kde mamu zamenil za gazdinu a utieka sa ku skrytym frajerkam, na ktore: je dobry, vyznava im lasku, je do nich zalubeny, prinesie im pozornost, je pozorny, a citi sa ako pubertak. Ked pride domov ku svojej gazdinej - matke, dojde znova prenho ta nestastna rutina a ty hladas a cakas lasku. :(((( komicke, ze?